Spreje do uší - Pro dospělé - nejkvalitnější produkty (2 produktů)

Nedostatečná hygiena vnějších částí uší může vést ke zhoršení průchodnosti zvukovodu a k možnosti vzniku příznivých podmínek pro bujení mikroorganismů. Dostatečnou péči poskytují ušní spreje, které účinně změkčují ušní maz a přispívají k jeho …

Zobrazit více

Nedostatečná hygiena vnějších částí uší může vést ke zhoršení průchodnosti zvukovodu a k možnosti vzniku příznivých podmínek pro bujení mikroorganismů. Dostatečnou péči poskytují ušní spreje, které účinně změkčují ušní maz a přispívají k jeho snadnému odstranění. Pravidelné používání působí preventivně proti ucpávání zvukovodu a tvorbě mazových zátek.

Uživatelé hodnotí nejlépe řady Trioderm, Fytofontana a Vaxol. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Fytofontana Aurecon ušní sprej Junior 30 ml.

Spreje do uší - Pro dospělé - nejkvalitnější produkty - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Spreje do uší - Pro dospělé - nejkvalitnější produkty ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Spreje do uší - Pro dospělé - nejkvalitnější produkty lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Acerumen sprej 40 ml
5 / 1x
Ok
Recenze produktu: Humer Ucpané uši sprej 50 ml
5 / 1x
Spokojen
Recenze produktu: Fytofontana Aurecon ušní sprej Junior 30 ml
5 / 1x
Výborný sprej. Vždy jsem u rýmy měla pocit svědění uší nebo pocit, že tam mám něco malého uvízlého a po tomto spreji přešlo, i když je určený pro děti, tak na mě zabírá bez problémů.
Recenze produktu: Dolorgit med Ušní sprej proti bolesti 20 ml
5 / 2x
spokojna ulava od bolesti
Recenze produktu: Vaxol ušní spray 10 ml
5 / 31x
PAN DOKTOR NA UŠNIM MI DOPORUČIL NA ZTVRDLÝ UŠNÍ MAS NĚJAKÝ OLEJÍČEK TAK JSEM SI V LÉKÁRNĚ VYBRAL VAXOL POSTUPNĚ SE TO LEPŠÍ
Recenze produktu: Trioderm Care Ušní čisticí sprej 50 ml
4.7 / 9x
Produkt splní k čemu je... Někdo, komu se hodně mastí uši může mít jiný nazor a nedokážu zhodnotit jak kvalitní je ????
Recenze produktu: Humer Ušní sprej 75 ml
4.5 / 2x
vyborne cisti usi
Recenze produktu: Coldisept NanoSilver ušní kapky 15 ml
4.3 / 3x
Super

Podívejte se na produkty z kategorie Spreje do uší seřazené od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Spreje do uší seřazené od těch nejlevnějších. Kategorii Spreje do uší jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších produktů.