Doplňky stravy na podporu funkce štítné žlázy (15 produktů)

Doplňky stravy hrají důležitou roli při podpoře funkce štítné žlázy, která je zodpovědná za regulaci metabolismu, růstu, vývoje a mnoha dalších důležitých funkcí v našem těle. Mezi tyto doplňky stravy patří také vitamíny, které mohou být pro štítnou žlázu prospěšné.

 Zobrazit více

Doplňky stravy hrají důležitou roli při podpoře funkce štítné žlázy, která je zodpovědná za regulaci metabolismu, růstu, vývoje a mnoha dalších důležitých funkcí v našem těle. Mezi tyto doplňky stravy patří také vitamíny, které mohou být pro štítnou žlázu prospěšné.

Zvýšená funkce štítné žlázy

Zvýšená funkce štítné žlázy (hypertyreóza), je stav, při kterém štítná žláza produkuje nadměrné množství hormonů. To může způsobit zrychlený metabolismus, což vede k různým symptomům, jako je bušení srdce, nechtěná ztráta hmotnosti, zvýšené pocení, nervozita, podrážděnost, třes rukou, nespavost a další.

Snížená funkce štítné žlázy

Při snížené funkci štítné žlázy (hypotyreóza), štítná žláza neprodukuje dostatečné množství hormonů nebo je jejich účinek nedostatečný. To vede ke zpomalení metabolismu. Mezi příznaky hypotyreózy se řadí zvýšená ospalost, přibývání na váze, suchá pokožka, depresivní nálada, zvýšená citlivost na zimu nebo zácpa. 

Příznaky jak zvýšené, tak snížené funkce štítné žlázy by měl vždy diagnostikovat lékař, který může provést fyzickou prohlídku, vyšetření krve a další diagnostické testy. 

Co je dobré na štítnou žlázu?

  • Jód je nezbytným minerálem pro správnou funkci štítné žlázy. Je součástí hormonů štítné žlázy, které ovlivňují metabolismus. Nedostatek jódu může vést k nedostatečné funkci štítné žlázy a zhoršení zdravotního stavu. Doplňky stravy obsahující jód mohou pomoci doplnit nedostatek tohoto minerálu.
  • Vitamín D je důležitý pro imunitní systém a zdraví kostí, ale také hraje roli ve funkci štítné žlázy. Některé studie naznačují, že nedostatek vitamínu D může být spojen s autoimunitními onemocněními štítné žlázy. Doporučuje se pravidelně kontrolovat hladinu vitamínu D a případně užívat doplňky stravy s tímto vitamínem.
  • Selen je stopový prvek, který je důležitý pro syntézu hormonů štítné žlázy. Nedostatek selenu může mít negativní vliv na funkci štítné žlázy. Doplňky stravy obsahující selen mohou podpořit zdravou funkci štítné žlázy.
  • Vitamíny skupiny B, zejména vitamín B12 a B6, jsou důležité pro štítnou žlázu. Pomáhají regulovat hormonální rovnováhu a přispívají k energetickému metabolismu. Doplňky stravy s vitamíny skupiny B mohou být užitečné pro zdravou funkci štítné žlázy.

Uživatelé nejlépe hodnotí řady Energy, Venira a Supradyn. Nejlépe hodnoceným produktem je Centrum multivitamín pro muže 60 tablet.

Product image

Energy Gynex 30 ml

Můžete mít zítra618 Kč

Venira Hormonální rovnováha 80 kapslí

Můžete mít zítra599 Kč
Dárek: Pilulka Premium zdarma

NeoZen Lymphobian odstranění přebytečné vody 60 tablet

Skladem 3 ks1 110 Kč832 Kč
Akce: 2+1 ZDARMA
Dárek: Pilulka Premium zdarma

NeoZen Metabolian rychlejší spalování tuků 60 tablet

Můžete mít zítra1 057 Kč
Akce: 2+1 ZDARMA
Dárek: Pilulka Premium zdarma

Pangamin Aktiv 200 tablet

Můžete mít zítra145 Kč
Product image

Pangamin Jodamin 200 tablet

Můžete mít zítra126 Kč

Viridian Thyroid Complex 60 kapslí

Můžete mít zítra605 Kč
Dárek: Pilulka Premium zdarma
Banner
Doplňky stravy na podporu funkce štítné žlázy - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Doplňky stravy na podporu funkce štítné žlázy ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Doplňky stravy na podporu funkce štítné žlázy lidé hodnotí na 94 %
Recenze produktu: Venira Hormonální rovnováha 80 kapslí
5 / 2x
Hormonální rovnováhu od Veniry (80 kapslí) užívám s přestávkami už po třetí a jsem nesmírně spokojená. Hned po několika tabletkách se cítím lépe, mám hned lepší pleť. Mohu všem doporučit, kdo se chce cítit zdravěji :)
Recenze produktu: Pangamin Jodamin 200 tablet
5 / 1x
sppkojnost - podpora zdravia
Recenze produktu: Orthomol Immun denní dávky 30 sáčků
5 / 1x
Kupuje nějaký blázen ten v podstatě komplex vitamínu za takovou cenu? Plucnara
Recenze produktu: SunPharm DIA PLUS stabil - forte 50 tablet
5 / 2x
Výhodna cena
Recenze produktu: Bears With Benefits Trust Your Gut Vitaminy pro lepší zažívání & detox bez cukru gumídci 60 ks
5 / 1x
Can I suggest if the not available don't show to post it on market
Recenze produktu: Fytos Kapky při nízkém tlaku 50 ml
5 / 2x
Dobrý
Recenze produktu: Bion3 Imunity 60 tablet
5 / 1x
Super, že jsou všechny vitamíny a probiotika v jedné tabletce, je to zároveň B complex.
Recenze produktu: NeoZen Lymphobian odstranění přebytečné vody 60 tablet
5 / 5x
Zatím zkouším, uvidim za pár dní
Recenze produktu: Pangamin Aktiv 200 tablet
4.9 / 14x
Výborný produkt
Recenze produktu: Energy Gynex 30 ml
4.9 / 32x
Škoda neberiem ich, mala som si pozrieť aj iné stranky ,tam majú popis pravdivy aspoň nezavadzaju.

Produkty z kategorie Štítná žláza jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Štítná žláza seřazené od těch nejlevnějších. Štítná žláza jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších.