Tesla Flosser FS200 Black

Dopřejte si každodenní dokonalý pocit čistoty a zdraví v ústech jako po …

Zobrazit více

Dopřejte si každodenní dokonalý pocit čistoty a zdraví v ústech jako po návštěvě dentální hygieny. Komplexní mezizubní péči přinese k vám domů ústní sprcha, která pomáhá udržovat svěží dech, zdravé zuby i dásně, odstraňovat zubní plak a předcházet vzniku zubního kamene.

Můžete mít dnes  více info
5ks skladem
V Pilulka Boxu již dnes od 15:30
Pilulka Expresem již dnes od 09:00
1 290 Kč
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Nakupujte společně
1 379 Kč
Tesla Flosser FS200 Black
+ TrueLife SonicBrush Compact Duo 2 ks
3 280 Kč

Kde běžný zubní kartáček nestačí, pomůže ústní sprcha. TESLA Flosser FS200 rychle a účinně dočistí zuby, mezizubní prostory, dásně i jazyk. Tato šikovná dentální pomůcka nabízí čtyři trysky, čtyři režimy čištění a tři stupně síly čistění, a tak vyhoví nárokům začátečníků, ostřílených uživatelů, ale i nositelů rovnátek či těm s citlivými dásněmi.

Vlastnosti:

 • 4 režimy čištění (standard spray, soft, strong, pulse)
 • 3 stupně síly čištění (60 až 130 psi)
 • 4 trysky (standardní, ortodontická, parodontální a nástavec na jazyk)
 • 1 400 až 1 600 pulzů za minutu
 • Otočná hlavice o 360°
 • Dlouhá výdrž baterie
 • 200ml nádržka na vodu

Pestrý výběr režimů, síly i trysek

TESLA Flosser FS200 se přizpůsobí individuálním potřebám. O ústní dutinu pečuje s pomocí čtyř typů trysek. Standardní tryska zajistí všestranné hloubkové čištění, ortodontická odstraní plak a zbytky jídla i z rovnátek, parodontální pečuje o dásně i těch s parodontální kapsou a nástavec na čištění jazyka zbaví ústa dalších škodlivých bakterií a nečistot. Tlačítky na ústní sprše nastavíte režim čištění i jeho sílu.

Začátečníci a lidé s citlivými dásněmi ocení jemný režim (soft mode), který využívá mírný tlak vody. Zkušenější uživatelé zvolí standardní stříkací režim (standard spray mode), při kterém jednoduše stiskem tlačítka lze spustit a zase vypnout proud vody. Většina uživatelů si časem navykne na silný režim (strong mode), který si díky velkému tlaku poradí s nečistotami nejefektivněji. A masáž dásní a hloubkové čištění obstará pulzující režim (pulse mode), který mění sílu čištění (1400 až 1800 pulzů za minutu).

Snadno, rychle, účinně

Péči o zuby, dásně i jazyk obstará TESLA Flosser FS200 bez obtíží ze všech úhlů. Flexibilní hlavice otočná o 360 stupňů poskytuje důkladné vyčištění i špatně dosažitelných míst. Efektivní mezizubní hygienu tak zvládnete během minuty a pohodlněji než s mezizubními kartáčky a nitěmi.

Na jedno čištění postačí jedna dávka vody díky dostatečně velké nádržce o objemu 200 ml. Ta je zároveň odnímatelná, a tak jde pohodlně udržovat v čistotě i její vnitřní prostor a bránit množení bakterií. A s baterií o kapacitě 1000 mAh neřešíte ani časté nabíjení. Při čištění po dobu jedné minuty denně v režimu strong vydrží ústní sprcha až 30 dní.

Komplexní péče o zdraví ústní dutiny

TESLA Flosser FS200 je moderní řešení ústní hygieny, které je se svými rozměry vhodné i na cesty. V zavazadle zabere minimum místa a dovnitř přístroje schováte i jednu trysku, což je praktické pro hygienický převoz. Za pouhou minutu denně tak přináší i na cestách každodenní pocit čistoty hladkých zubů zbavených plaku, zbytků jídla a dalších nečistot, čímž pomáhá předcházet zánětům a vzniku zubního kamene. Dopřejte si zdravé zuby a dásně i svěží dech.

Zkuste také další výrobky značky Tesla, které jsou v kategoriích Ústa a zuby, Ústní sprchy a Elektro. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Domácí ústní sprchy.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

Upozornění:
Upozornění: Z hygienických důvodů zboží nelze vrátit, a to ani ve lhůtě 14 dnů od zakoupení.
EAN8596115870147
ZnačkaTesla
Typ ústní sprchy  Domácí sprchy
Regulace tlaku vody ústní sprchy  3 a více stupňů
Napájení  Nabíjecí akumulátor
Počet trysek v balení4
Čistící režimy  Masážní pulzace
Objem nádržky200 ml
Příslušenství v balení  Nabíjecí adaptér
Počet programů4
Barva  Černá
Originální názevTesla Flosser FS200 Black