Vaselinum flavum 5000 g

Žlutá průsvitná roztíratelná hmota k přípravě mastí pro ochranu a promaštění …

Zobrazit více

Žlutá průsvitná roztíratelná hmota k přípravě mastí pro ochranu a promaštění pokožky.

Můžete mít za 2 dny v úterý 28. 5.  více info
Skladem u dodavatele
V Pilulka Boxu již v úterý 28. 5. od 21:00
Pilulka Expresem již v úterý 28. 5. od 13:00
2 090 Kč
Cena za 100 g: 41,80 Kč
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Nakupujte společně
Vaselinum flavum 5000 g
+ Allnature Jedlá soda 5000 g
2 299 Kč
Vaselinum flavum 5000 g
Hodnocení produktu 5
plusAlavis Kloubní výživa pro psy 90 tablet
Hodnocení produktu 5
2 889 Kč
5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotili 2 zákazníci
Napsat hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

O výrobku

Žlutá průsvitná roztíratelná hmota k přípravě mastí pro ochranu a promaštění pokožky. K použití všude tam, kde je potřeba důkladně promastit pokožku, případně ji ochránit před nežádoucí vlhkostí nebo chladem.

Užití

K použití všude tam, kde je potřeba důkladně promastit pokožku, případně ji ochránit před nežádoucí vlhkostí nebo chladem.

Dávkování

Dle potřeby

Fakta

Společnost HERBACOS spol. s r.o. byla založena 30. 4. 1991 s podnikatelským záměrem výroby fytoterapeutik - léčiv rostlinného původu. K 8.5. 1991 se datuje její zápis do Podnikového rejstříku. V r. 1993 byly dobudovány výrobní prostory firmy a původní podnikatelský záměr rozšířen o myšlenku výroby farmaceutických přípravků. Povolení k výrobě léčiv získává společnost v lednu 1997 a v tomtéž roce v srpnu i povolení k distribuci léčiv. V říjnu 1997 je vyroben a prodán první léčivý přípravek. V r. 1997 se společnost stává součástí neformální podnikatelské skupiny Bochemie Group vytvořené okolo mateřské skupiny Bochemie Bohumín a stává se garantem zavádění a rozvoje farmaceutického programu. Od 1. 1. 1999 vystupuje pod obchodním jménem HERBACOS-BOFARMA, s.r.o. HERBACOS-BOFARMA, s.r.o. vstoupila definitivně na farmaceutický trh v roce 1998 registrovanými farmaceutickými surovinami, tzv. galeniky, v pořadí jako šestý výrobce. V roce 2001 se společnost stala jedničkou na tomto trhu s více než 50% podílem. Díky koncepčnímu přístupu k produktovému portfoliu se stala HERBACOS-BOFARMA, s.r.o. držitelem všech nejdůležitějších obchodních značek v tomto tržním segmentu (Ambiderman, Synderman, NeoAquasorb, Cutilan, Pontin, Ichtoxyl). Významnou část aktivit HERBACOS-BOFARMA, s.r.o. tvoří zásobování ordinací privátních lékařů speciální dezinfekcí z produkce BOCHEMIE. Produktové portfolio společnosti je značně široké. Nosnými produktovými skupinami jsou farmacie (galenika a HVLP) a parafarmacie, za nimi následuje skupina HERBALON a skupina speciální dezinfekce. Zásadní zlom ve vývoji společnosti zaznamenal r. 2004, kdy se společnosti podařilo převzít know-how od společnosti ZENTIVA na přípravky VALETOL, ACYLPYRIN, VERAL, INFADOLAN a ACIFEIN. Tím se farmaceutický program stal dominantním nositelem tržeb a zisku. Úspěchy na středoevropském trhu neunikly pozornosti mezinárodní skupině RECORDATI. Na přelomu roku 2009 a 2010 tak došlo k akvizici italskou společností RECORDATI a přejmenování společnosti na Herbacos Recordati s.r.o. Sídlem společnosti jsou Pardubice, zaměstnává nyní 80 zaměstnanců a podniká na celém území České i Slovenské republiky, přičemž vybudováním exportního oddělení v r. 2004 začíná rozšiřovat své působení i do zahraničí. Společnost má jednu filiálku Recordati SK se sídlem v Bratislavě.

Údaje o firmě

www.recordati.cz

Zkuste také další výrobky značky Vaselinum, které naleznete v kategoriích Kosmetika, Zdravotnické potřeby a Tělové krémy na suchou pokožku. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Tělové krémy na suchou pokožku.

EAN8594002958169
ZnačkaVaselinum
Velikost balení5000 g
Pro  Pro dospělé
Vlastnosti  Hydratační
Typy pleti  Suchá pleť
Originální názevVaselinum flavum 5000g