Tělové krémy na suchou a citlivou pokožku

Máte-li suchou a citlivou pokožku, pak nepodceňujte jakékoliv nežádoucí příznaky a používejte již preventivně přípravky určené pro váš typ pokožky. Suchou pokožku je nutné především hydratovat a vyživovat. Jen díky tomu zůstane stále pružná a bez zbytečného zarudnutí. Produkty vhodné pro citlivou pokožku vám zaručí zas její zklidnění. Vhod proto přijdou nejen hydratační krémy, regenerační oleje, …

Máte-li suchou a citlivou pokožku, pak nepodceňujte jakékoliv nežádoucí příznaky a používejte již preventivně přípravky určené pro váš typ pokožky. Suchou pokožku je nutné především hydratovat a vyživovat. Jen díky tomu zůstane stále pružná a bez zbytečného zarudnutí. Produkty vhodné pro citlivou pokožku vám zaručí zas její zklidnění. Vhod proto přijdou nejen hydratační krémy, regenerační oleje, ale také odličovací mléka, micelární vody a tonika určené právě suché a citlivé pleti a pokožce.

V kategorii Tělové krémy na suchou pokožku si podle vás nejlépe vedou značky Bioderma, Eucerin a Weleda. Máte zálusk na něco konkrétního z kategorie Tělové krémy na suchou pokožku? Nenašli jste? A co top produktové řady jako A-Derma Dermalibour+, A-Derma Exomega control a A-Derma Protect Pro ještě přesnější výsledky můžete zkuste využít chytrý filtr v levém menu. Produkt s nejlepším hodnocením v kategorii Tělové krémy na suchou pokožku je CeraVe Hydratační krém 177 ml .

Zobrazit celý popis