Weider , Push! Capsules, 120 kapslí 120 ks

Vhodný pro sportovce a fyzicky i duševně pracující jedince. Aktivátor fyzického i duševního výkonu. 150 mg kofeinu v jedné dávce. Dále obsahuje extrakt z guarany, l - arginin, l - tyrosin, taurin, …

Zobrazit více

Vhodný pro sportovce a fyzicky i duševně pracující jedince. Aktivátor fyzického i duševního výkonu. 150 mg kofeinu v jedné dávce. Dále obsahuje extrakt z guarany, l - arginin, l - tyrosin, taurin, beta-alanin a vybrané vitamíny.

Tento produkt není momentálně dostupný.
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Složení výrobku: extrakt z guarany, l-arginin, želatina, beta-alanin, taurin, l - tyrosin, kofein, extrakt z ženšenu, protispékavá látka: E470b (stearan hořečnatý), dále: niacin, kyselina pantothenová, vitamín B6. Barviva: E171 (oxid titaničitý) a E172 (oxidy a hydroxidy železa). Barviva E171 a E172 mohou být alergenní.

Výživové složení: ve 3 kapslích: niacin: 4 mg (25% DDD), vitamín B6: 0,35 mg (25% DDD), kyselina pantothenová: 1,5 mg (25% DDD), extrakt z guarany: 420 mg, l-arginin: 450 mg, beta-alanin: 450 mg, taurin: 300 mg, kofein: 150 mg, l-tyrosin: 44 mg.

Balení: 101 g, 120 kapslí, 40 porcí.

Maximální doporučená denní dávka: doporučeny jsou 3 kapsle před tréninkem. Kapsle dobře zapijte vodou. Neurčí - li lékař jinak, není tento doplněk určen dětem (do 18 let), těhotným a kojícím ženám, lidem trpícím závažnými onemocněními. Obsahuje kofein a guaranu. Nevhodné pro kardiaky a hypertoniky!

Upozornění: tento doplněk dlouhodobě nenahrazuje vyváženou a různorodou stravu, která je pro správné fungování organismu nezbytně důležitá. Skladujte v uzavřené dóze na suchém a temném místě, mimo dosah dětí.

Vyzkoušejte také ostatní výrobky značky Weider, které naleznete v kategoriích Sport a Anabolizéry a stimulanty. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Stimulanty a energizéry.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

EAN4044782382516
ZnačkaWeider
Velikost balení120 ks
Forma  Tobolka  Transdermální náplast  Kapsule
Pro  Pro dospělé
Originální názevWeider, Push! Capsules, 120 kapslí
Dodavatel na trhFIT-PRO CZECH s.r.o.
Země původu