Anabolizéry a stimulanty (20 produktů)

Anabolizéry jsou doplňky stravy, které pomáhají zlepšit a zvýšit sportovní výkon. Jsou to přírodní látky, které zvyšují výkonnost, vytrvalost, snižují únavu a také snižují produkci kyseliny mléčné, která je zodpovědná za svalovou únavu a …

Zobrazit více

Anabolizéry jsou doplňky stravy, které pomáhají zlepšit a zvýšit sportovní výkon. Jsou to přírodní látky, které zvyšují výkonnost, vytrvalost, snižují únavu a také snižují produkci kyseliny mléčné, která je zodpovědná za svalovou únavu a bolestivost. Jsou rostlinného původu, obsahují rostlinné výtažky, které pomáhají zlepšit přirozenou produkci hormonů, syntézu bílkovin. Je vhodné je užívat před tréninkem, aby podávaly vyšší výkon.

Beta Alanin: je neesenciální aminokyselina s jednoduchou chemickou strukturou. Díky ní se snadno přeměňuje na glukózu, nejrychlejší palivo pro svaly, a pomáhá tak snižovat svalovou únavu. Umožňuje také tělu produkovat více karnosinu, látky, která brání hromadění kyselin ve vyčerpaných svalech.

Tribulus Terrestris: doplňky stravy obsahující extrakt z rostliny sasanky zemní, která se po staletí používá k léčbě neplodnosti. U mužů zvyšuje hladinu testosteronu v krvi, což zvyšuje růst svalů i celkovou sílu.

ZMA (zinek monomethionin aspartát): je kombinací tří látek - zinku, hořčíku a vitaminu B6 . Tato kombinace látek zvyšuje fyzickou sílu, hladinu testosteronu, potlačuje únavu a podporuje růst svalů.

Kofein: se používá ke zvýšení vytrvalosti a výkonnosti při sportovních aktivitách. Působí jako antagonista adenosinu, látky, která způsobuje ospalost a únavu, čímž zvyšuje bdělost, koncentraci a vy můžete podávat výkony na vyšší úrovni.

Uživatelé nejlépe hodnotí značky Penco, Adiel a GymBeam. V případě, že jste si nevybrali v této kategorii žádný produkt, zkuste se podívat také na kategorie Beta-alanin, Kofein, Předtréninkové stimulanty, Taurin a Tribulus Terrestris.

GymBeam Tribulus Terrestris 120 ks

GymBeam Tribulus Terrestris 120 ks

Můžete mít dnes
GymBeam Green Tea 60 kapslí

GymBeam Green Tea 60 kapslí

Můžete mít dnes
Banner
Penco Mineral drink Grep 900 g

Penco Mineral drink Grep 900 g

Můžete mít dnes
Anabolizéry a stimulanty - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Anabolizéry a stimulanty ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Anabolizéry a stimulanty lidé hodnotí na 92 %
Recenze produktu: SciTec Nutrition Caffeine 100 kapslí
5 / 1x
super
Recenze produktu: SciTec Nutrition Mega Ginseng 100 kapslí
5 / 1x
spokojná
Recenze produktu: Nutrend N1 Pre-Workout červený pomeranč 300 g
5 / 8x
splnilo očekávání
Recenze produktu: GymBeam HMB 750mg unflavored 150tab 150 ks
5 / 3x
Velmi príjemný krem na podrazdenu plet , upokoji a stiahne zacervenanie
Recenze produktu: VemoHerb Muscle Kick 90 kapslí
5 / 1x
:-)
Recenze produktu: NatureVia Energyman 60 kapslí
5 / 20x
Na potenci a zlepšení stavu prostaty je nejlepší na trhu, užívám dlouhodobě.
Recenze produktu: Adiel Kotvičník zemní Tribulus terrestris 90 kapslí
5 / 14x
Beru ráno a dodává mi potřebnou energii.
Recenze produktu: GymBeam Taurine unflavored - 500 g
5 / 2x
Veľká výhoda oproti kapsulovanému Taurínu je cena, veď 500 g stojí skoro toľko ako 100 kapsúl (1 kapsula 1 gram). Pridávam do hypotonického iontového nápoja spolu s BCAA a Kreatínom.
Recenze produktu: Weider Beta-Ecdysterone 150 kapslí
5 / 1x
Po měsíci užívání se skutečně dostavuje větší síla a i začíná růst svalová hmota. Doporučuji. Budu objednávat další balení.
Recenze produktu: Extrifit Arginine Peptides 500 mg 100 kapslí
5 / 1x
Byl jsem mile překvapen,pocit ohodnotím asi tak,napumpovanost která se dostavuje při tréninku po 40min tak s těmito peptidy se mi to běžně stává u 20min, někdy už se efekt dostává při ukončení zahřívání na tvrdý trénink tedy v samotném začátku tréninku

Produkty z kategorie Anabolizéry a stimulanty jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších produktů jsme seřadili kategorii Anabolizéry a stimulanty. V kategorii Anabolizéry a stimulanty najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.