Zavinovací látkové pleny - Bambus (1 produktů)

Zavinovací pleny jsou nepostradatelnou pomůckou a povinnou výbavičkou pro každé miminko. Měkké, jemné a prodyšné pleny jsou zpravidla bavlněné nebo z bambusového vlákna. Využijete je jak doma tak na procházce s kočárkem nebo výletě. Zavinovací …

Zobrazit více

Zavinovací pleny jsou nepostradatelnou pomůckou a povinnou výbavičkou pro každé miminko. Měkké, jemné a prodyšné pleny jsou zpravidla bavlněné nebo z bambusového vlákna. Využijete je jak doma tak na procházce s kočárkem nebo výletě. Zavinovací pleny se totiž dají využít na mnoho různých způsobů. Vybírat můžete z množství půvabných potisků. Rozměry zavinovacích plen jsou často 120 x 120 cm.

Využití zavinovací pleny

  • na zavinování miminka
  • jako osuška po koupeli, plena skvěle saje a je velmi skladná
  • jako kojicí šátek
  • jako lehká přikrývka do kočárku nebo proti sluníčku
  • jako moskytiéra do kočárku

Zákazníci si oblíbili značky Bobánek. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Bobánek Bambusové zavinovací pleny Duo Pack - Veselé žabky 120x120cm 2 ks.

Zavinovací látkové pleny - Bambus - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Zavinovací látkové pleny - Bambus ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.

Kategorii Zavinovací pleny jsme pro vás seřadili podle hodnocení uživatelů od nejlépe hodnocených. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Zavinovací pleny seřazené od těch nejkvalitnějších kousků. Ty nejprodávanějších kousky v kategorii Zavinovací pleny najdete mezi prvními.