Telcek Hovězí Chilli 50 g

Delikátní jemné plátky sušeného hovězího masa nejvyšší kvality z českých chovů. Nakládané v mořském solném květu, směsi koření a chilli Carolina Reaper, pozvolna přirozeně zrající v temných …

Zobrazit více

Delikátní jemné plátky sušeného hovězího masa nejvyšší kvality z českých chovů. Nakládané v mořském solném květu, směsi koření a chilli Carolina Reaper, pozvolna přirozeně zrající v temných komorách, bez konzervantů, barviv a tepelné úpravy.

Tento produkt není momentálně dostupný.
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Bez lepku Bez lepku
Bez laktózy Bez laktózy
5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotil 1 zákazník
Napsat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Způsob úpravy sušeného masa Telcek se nazývá Biltong a pochází z jižní Afriky. Maso se nejprve ošetří, naloží do jedinečné směsi koření a mořské soli, a potom se nechává 3-6 měsíců zrát v temných komorách pod pečlivou kontrolou.

Proces zrání masa se neurychluje tepelnou úpravou, což spolu s volbou mladých zvířat a pečlivým výběrem částí masa umožňuje zachovat šťavnatost a měkčí konzistenci. Tím, že v žádné fázi výroby nejsou používány chemické konzervanty a není tepelně upraveno, splňuje Telcek klasifikaci Raw Food.

Zní to až neuvěřitelně, ale 100 gramů sušeného masa odpovídá zhruba 300 gramům syrového masa, se všemi prospěšnými nutričními hodnotami. I malý kousek tak obsahuje pořádný kus energie.

Trvanlivost

Maso ve speciálním obalu vydrží minimálně 48 měsíců od data výroby, při teplotách od -35 °C do +35 °C, což se hodí při extrémních podmínkách – ať už při sportu, pěším výletu, delší jízdě autem, na kole nebo v kanceláři.

Složení

97 % hovězí maso, 2 % sůl, 1 % koření s chilli.

Vyzkoušejte také ostatní produkty značky Telcek, které naleznete v kategoriích Potraviny, Sušené maso a Potraviny, nápoje. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Sušené maso.

EAN745178256407
ZnačkaTelcek
Vlastnosti  Bez lepku / bez glutenu / pro celiaky  Bez laktózy  Bez barviv  Bez konzervačních látek  RAW
Alergeny  Bez laktózy  Bez mléka  Bez lepku  Bez arašídů  Bez vajec
Druh masa  Hovězí
Země původu  Česká republika
Velikost balení50 g
Originální název50g HOVĚZÍ CHILLI
Dodavatel na trhTelcek s.r.o.