Yogi Tea Bio Classic Chai sypaný 90 g

Tato jedinečná směs je kombinací tradičních ajurvédských koření - skořice, …

Zobrazit více

Tato jedinečná směs je kombinací tradičních ajurvédských koření - skořice, kardamomu, zazvoru, hřebíčku a černého pepře. Lahodný, kořeněný a báječný čaj. Nejlépe chutná dle indické tradice, oslazený s trochou mléka či rostlinného nápoje.

Tento produkt není momentálně dostupný.
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotil 1 zákazník
Napsat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Classic YOGI TEA® - přesně tento nálev podával Yogi Bhajan svým studentům jógy. Síla, teplo, Indie...

Tato jedinečná směs je kombinací tradičních ajurvédských koření - skořice, kardamomu, zazvoru, hřebíčku a černého pepře. Nejlépe chutná oslazený s trochou mléka či rostlinného nápoje.

Pro čaje obecně platí, že ekologický původ je u nich velmi důležitý. Jedná se totiž o potravinu, kterou konzumujeme bez oplachování, a veškerá residua pesticidů používaných při konvenčním pěstování tak zůstávají v čaji a mohou přejít do nálevu.

Příběh YOGI TEA®

Ajurvéda, starodávný systém vědomého a zdravého života, vznikla v Indii před více než pěti tisíci lety. Na Západě, kde byla poprvé představena koncem šedesátých let minulého století, se často označuje jako nauka o životě (Ajur = život, Véda = věda nebo nauka).

V roce 1969 začal na Západě učit jógu Yogi Bhajan, mistr Kundaliny jógy a inspirativní učitel ajurvédy a celostního přístupu k životu. Se svými studenty sdílel moudrost, znalosti zdravého života a přínos vybraných bylin a koření, zatímco jim podával zklidňující voňavý kořeněný čaj, kterému začali studenti láskyplně říkat Yogi Tea (neboli jogínův čaj). I dnes můžete najít stejnou inspiraci v každém šálku YOGI TEA®.

Lidská bytost je celkem, skládajícím se z těla, mysli a duše. Abychom prospívali, musíme se vědomě stravovat a hýbat tak, aby naše tělo prospívalo. Musíme však vyživovat i naši mysl a duši pomocí inspirace. Každý šálek YOGI TEA® inspiruje. Moudrem na každé visačce sáčku a inspirující jógovou pozicí na každé krabičce Vás zveme k dodání rovnováhy Vaší duši, zatímco budou Vaše smysly uchváceny lahodným šálkem YOGI TEA®.

Země původu: navrženo a kontrolováno - Německo, baleno - Itálie, vypěstováno - různé země mimo EU

Složení

Skořice 55 %, kardamom, zázvor, hřebíček, černý pepř. Všechny složky pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství.


IT-BIO-006
Zemědělská produkce mimo EU

Upozornění: Skladujte v suchu. Výrobek neobsahuje stopy alergenů.

Vyzkoušejte také další výrobky značky Yogi Tea, které naleznete v kategoriích Speciální sypané čaje a Čaje. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Speciální sypané čaje.

EAN4012824529267
ZnačkaYogi Tea
Velikost balení90 g
Vlastnosti  Bez lepku / bez glutenu / pro celiaky  EKO  BIO
Certifikáty  BIO Produkt ekologického zemědělství
Druh čaje  Bylinný
Země původu  Mimo EU  Itálie
Forma čaje  Sypané čaje
Forma potravin  Čajová směs
Bylinky  Skořice  Zázvor  Kardamom
Originální názevBio Classic Chai sypaný Yogi Tea 90 g
Dodavatel na trhbio nebio s.r.o.