Sypané čaje (16 produktů)

Sypaný čaj je nositelem široké palety chutí a vůní. Bývá podstatně čerstvější než porcovaný čaj a perfektně uchovává éterické oleje. Příprava sypaného čaje se s přípravou toho sáčkového nedá srovnávat. Porcovaný čaj povětšinou hodíte do hrnku a …

Zobrazit více

Sypaný čaj je nositelem široké palety chutí a vůní. Bývá podstatně čerstvější než porcovaný čaj a perfektně uchovává éterické oleje. Příprava sypaného čaje se s přípravou toho sáčkového nedá srovnávat. Porcovaný čaj povětšinou hodíte do hrnku a zalijete horkou vodou. Při přípravě sypaného čaje je to jiné. Snažíme se zpomalit, koncentrovat. Vychutnávat si každý moment. Kvalitní sypané čaje mají i další výhodu, kterou je druhý nebo dokonce třetí nálev

A z čeho vybírat?

Co upřednostňujete? Kvalitní jednodruhový čaj nebo pečlivě namíchanou čajovou směs? Na Pilulce si vybere ten i ten. Máme tu pro vás bylinné směsi proti potížím s dýchacím systémem, na žaludeční potíže, také kojicí čaje nebo ty na podporu močových a pohlavních orgánů. Vybírat můžete buď podle vlastností u účinků bylin nebo podle typu čaje. Nechybí samozřejmě kvalitní černé, zelené a ovocné čaje, ke kterým si je radost přivonět.

Pokud jste si nezvolili v této kategorii žádný produkt, podívejte se také na kategorie Speciální sypané čaje, Sypané bílé čaje, Sypané ovocné čaje, Sypané zelené čaje a Sypané čaje Rooibos. Zákazníci si oblíbili řady Basilur, Riston a Tarlton. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Tarlton Tea Pot Cardinal Soursop Green Tea plech 100 g.

Sypané čaje - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Sypané čaje ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Sypané čaje lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Tarlton Green Blackberry dóza 100 g
5 / 1x
Výborný
Recenze produktu: Dr.Popov Rooibos 100 g
5 / 4x
Jako diabetik jsem spokojen
Recenze produktu: Basilur Chinese Pu-Erh papír 100 g
5 / 3x
Miluji Pu Erh, čím výraznější, tím lepší, a Basilur opět nezklamal.
Recenze produktu: Dr.Popov Zelené maté 100 g
5 / 3x
Doporučuji.
Recenze produktu: Serafin Močový měchýř bylinný čaj sypaný 50 g
5 / 1x
Podpůrný.
Recenze produktu: Basilur Island of Tea Gold-OP1 plech 100 g
5 / 1x
zatím nevím,darek
Recenze produktu: Apotheke Měsíček lékařský - květ sypaný čaj 50 g
5 / 1x
Dobrý čaj protizánětlivý.
Recenze produktu: Apotheke Šalvěj lékařská sypaný čaj 50 g
5 / 1x
Spokojen
Recenze produktu: Basilur Orient Magic Nights plech 100 g
5 / 2x
Je výborný.
Recenze produktu: Dr.Popov Čaj Pu-Erh čaj čínských císařů 100 g
5 / 2x
Moc dobrý čaj.

Produkty z kategorie Sypané čaje jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Sypané čaje jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. V kategorii Sypané čaje najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.