Amazfit Chytré hodinky GTS 4 růžové

Chytré fitness a zdravotní hodinky s novým os Zepp OS 2.0. Ultra velký …

Zobrazit více

Chytré fitness a zdravotní hodinky s novým os Zepp OS 2.0. Ultra velký 1,75" HD AMOLED displej HD AMOLED displej s povrchovou úpravu proti otiskům prstů. Voděodolné. 150+ sportovních režimů. Synchronizace dat o cvičení s Adidas Running & Strava. Inteligentní rozpoznávání ExerSense. Správa zdraví 24/7. Určení polohy GPS. Možnost telefonování. Úložiště hudby. Integrované hlasové ovládání Amazon Alexa. Offline hlasový asistent. Nový režim úspory baterie s výdrží až 8 dní. V úsporném režimu 16 dní. V režimu hodin 30 dní.

Můžete mít zítra  více info
Skladem u dodavatele
V Pilulka Boxu již zítra od 13:00
Pilulka Expresem již zítra od 11:00
4 926 Kč
 • Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR
 • Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků
 • 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst
Doprava zdarma Doprava zdarma
5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotili 2 zákazníci
Napsat hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Vzhled
100%
Ovládání
100%
Výdrž baterie
100%

Amazfit GTS 4 - Chytré hodinky

Chytré hodinky Amazfit GTS 4 jsou nástupcem oblíbené modelové řady GTR 3. Přepracovaný design, senzory tělesných funkcí a množství funkcionalit udělá ze smart hodinek nepostradatelného partnera monitorujícího vaše fitness aktivity a zdraví každý den. Mezi velké bonusy patří bezpochyby rovněž velký 1,75" HD AMOLED displej s povrchovou úpravou proti otiskům prstů.

Na co se u nových GT 4 můžete těšit

 • Nový operační systém Zepp OS 2.0
 • Nový design těla hodinek (zejména u GTR)
 • 6satelitní a dvoupásmové polohování GPS
 • Citlivější senzory měření tělesných funkcí
 • Vnitřní úložiště
 • Možnost propojení se smartphonem skrze Bluetooth
 • Vyřizování hovorů díky integrovanému mikrofonu
 • Ještě širší podpora aplikací třetích stran
 • Komplexní ochrana vašeho zdraví módu 24/7

Měření hladiny kyslíku v krvi - hodinky jsou vybaveny senzorem BioTracker 4.0 PPG 2 vylepšeným o 2LED, který shromažďuje o 33 % více dat a je přesnější než předchozí generace.

Celodenní monitorování srdeční frekvence – hodinky sledují 24 hodin denně váš srdeční tep. Poskytnou vám informace o zónách srdečního tepu a poskytují varování, když je váš srdeční tep neobvykle zvýšený.

Systém hodnocení zdraví PAI - hodnota PAI se vypočítá z dat o vaší srdeční frekvenci, době cvičení a dalších komplexních zdravotních informací pomocí algoritmu.

Monitorování kvality spánku - zlepšete kvalitu spánku pro optimální výkon. Monitor spánkových fází. Skóre kvality spánku a postřehy pro zlepšení.

Monitorování stresu - podpora monitorování stresu a dechové tréninky pro vyrovnání hladiny stresu.

Podporuje dechová cvičení - hodinky dokáží detekovat vaši dechovou frekvenci a při vyhodnocení limitních hodnot srdeční frekvence, krevní saturace nebo vysoké hladiny stresu vybízí k provedení dechového cvičení.

Sledování menstruačního cyklu - získejte přehled pro nadcházející plodné a menstruační období.

Sportem ku zdraví

Fitness hodinky Amazfit GTS 4 vám dávají na výběr z více jak 150 sportovních režimů, a to včetně plavání. Hodinky jsou totiž vybaveny stupněm voděodolného krytí 5 ATM do hloubky 50 m. Inteligentní rozpoznávání ExerSense zaznamená automaticky váš pohyb a navrhne otevření odpovídajícícho sportovního režimu. Navíc uživatelské rozhraní PeakBeats zobrazí data zahrnující maximální příjem kyslíku, dobu na zotavení, zatížení a celkovou efektivitu tréninku.

Ukládání a přehrávání hudby Amazfit GTS 4 podporují ovládání přehrávače hudby v mobilním telefonu a díky místnímu úložišti můžete do hodinek pomocí telefonu přetáhnout množství oblíbených skladeb. S bezdrátovými sluchátky nebo přímo přes reproduktor hodinek můžete okamžitě poslouchat svůj pečlivě shromážděný seznam skladeb, takže můžete odložit telefon, trénovat a sledovat rytmus hudby kdykoli a kdekoli.

6 satelitních polohovacích systémů

Smart hodinky Amazfit GTS 4 jsou vybaveny technologií dvoupásmových kruhově polarizovaných antén GPS. Určování polohy je díky tomu přesné na 99 %. Polohování tak není rušeno okolním prostředím a rušením z více cest. Rozměry 42,7 × 36,5 × 9,9 mm.

Zkuste také další produkty značky Amazfit, které uvidíte v kategoriích Akce a slevy, Elektro a Chytré hodinky. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Dámské chytré hodinky.