Coldrex Maxgrip Lesní ovoce Horký nápoj 5ks 5 z 5 1

Coldrex Maxgrip Lesni ovoce por.plv.sol.5

Režim výdeje: Volně prodejné HVLP

Další balení: Coldrex MAXGrip Lesní ovoce por.plv.sol.10

Zboží již není v naší nabídce.

Zeptejte se nás na tento produkt

Coldrex Maxgrip Lesní ovoce Horký nápoj 5ks si můžete také rezervovat v těchto lékárnách

    • Pilulka Lékárna Mělník, Mělník, Pražská 532/25

    • Pilulka Lékárna Brno, Brno, Tkalcovská 869/1

    • Pilulka Lékárna Jindřichův Hradec, Jindřichův Hradec, Růžová 41

    • Pilulka Lékárna Poděbrady, Poděbrady, Náměstí T. G. Masaryka 796

    • Pilulka Lékárna Trutnov Palackého, Trutnov, Palackého 201

    • Pilulka Lékárna Trutnov Česká, Trutnov, Česká 190

    • Pilulka Lékárna Hradec Králové, Hradec Králové, Štefánikova 454/28a

    • Pilulka Lékárna Český Brod, Český Brod, Žižkova 282

    • Pilulka Lékárna Prachatice, Prachatice, Nám.Přátelství 665

    • Pilulka Lékárna Strunkovice nad Blanicí, Strunkovice nad Blanicí, Strunkovice nad Blanicí 86

    • Pilulka Lékárna Komunardů, Praha 7, Komunardů 16

    • Pilulka Lékárna Vinohradská, Praha 2, Vinohradská 24

    • Pilulka Lékárna České Budějovice, České Budějovice, Lannova tř. 87/43

    • Pilulka Lékárna Ledenice, Ledenice, Náměstí 86

    • Pilulka Lékarna Jihlava, Jihlava, Kollárova 19

    • Pilulka Lékárna Želivského, Praha 3, Vinohradská 196

    • Pilulka Lékarna Šumperk, Šumperk, Slovanská 281/22

    • Pilulka Lékárna Moravská Třebová, Moravská Třebová, Náměstí T. G. Masaryka 33/27

    • Pilulka Lékárna Aš, Aš, Hlavní 247/35

    • Pilulka Lékárna Český Těšín, Český Těšín, Moskevská 172/13

    • Pilulka Lékárna Hradec Králové, K.H.Máchy, Hradec Králové, Karla Hynka Máchy 637/2

Rádi Vám pomůžeme.


Informujte se na našem
oddělení péče o zákazníky:

222 703 000 Po - Pá:8:00 - 18:00

  • Doprava zdarma při nákupu nad 999 Kč
  • Odborná online pomoc
  • Odběrná místa po celé ČR
  • Expresní doručení Pilulka Auto
  • Pilulka Klub - za každý nákup odměna

Popis výrobku

Coldrex Maxgrip Lesni ovoce por.plv.sol.5

Šálek zklidňujícího nápoje Coldrex vám pomůže znovu nalézt cestu k soustředění a umožní vám snáze dýchat.

 

Tento horký nápoj, který byl navržen pro rychlou úlevu od příznaků nachlazení a chřipky, obsahuje známou látku proti bolesti paracetamol, také dekongestan fenylefrin hydrochlorid.

  • Paracetamol pomáhá zmírnit bolest hlavy, dutin, bolest v krku a bolavé tělo, a také může snižovat teplotu, je-li přítomna horečka.
  • Fenylefrin-hydrochlorid přináší úlevu od ucpaného nosu a dutin, umožňuje tedy snáze dýchat.
  • Tento přípravek obsahuje také vitamín C.

Coldrex MaxGrip Lesní ovoce je vhodný pro dospělé a mladistvé od 18 let s tělesnou hmotností nad 65 kg.

Každá dávka obsahuje paracetamol 1000 mg a fenylefrin-hydrochlorid 10 mg.

Neužívejte spolu s jiným přípravkem, který obsahuje paracetamol, nebo jinými léky pro úlevu od kašle a nachlazení, kongesce nebo ucpaného nosu.

Vždy čtěte příbalovou informaci.

Zobrazit více informacíZobrazit méně informací

Nejnovější hodnocení

  • Rita Jemelková, 2014-04-24 22:47:17

    Nejlepší nápoj při horečce nebo chřipce, dle mého názoru rychlá účinnost a výborná chuť.

    5 z 5

Doplňující informace

EAN: 8590335010390
SUKL: 0192859
Značka: COLDREX
Cesta podání: Perorálně
Léková forma: Prášek
Dodavatel na trh: OMEGA PHARMA A.S.
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Trápí mě: chřipka a nachlazení
Výrobce: GLAXOSMITHKLINE CONSUMER HEALTHCARE, GLAXOSMITHKLI

Hodnocení 5 z 5

  • Rita Jemelková, 2014-04-24 22:47:17

    Nejlepší nápoj při horečce nebo chřipce, dle mého názoru rychlá účinnost a výborná chuť.

    5 z 5

Vložit nový komentář

: *

:

1 - nejhorší, 5 - nejlepší

: *


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

222 703 000 Po - Pá 8:00 - 18:00

Košík:

0 ks za 0 Kč

Nakupte zboží ještě za 999 Kč a dopravu máte zdarma!
Podívejte se na naše cenové trháky

Zobrazit košík

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím