Coldrex

Coldrex

Přináší úlevu od více různých příznaků chřipky a nachlazení

Coldrex přípravky obsahují kombinaci více účinných látek, aby přinášely úlevu od více různých příznaků nachlazení a chřipky. Jsou vhodné pro každé stádium nachlazení nebo chřipky. Pro úlevu od bolesti a horečky obsahují přípravky Coldrex známý a účinný prostředek proti bolesti, paracetamol. Obsahují rovněž dekongestant, lék který způsobuje splasknutí zduřelé nosní sliznice, uvolní váš ucpaný nos a umožní vám snáze dýchat. Další účinnou látkou je vitamín C. Produkty jsou dostupné ve formě tablet nebo jako zklidňující horký nápoj.

Forma přípravků:

linka

Příznaky chřipky:

  • Horečka
  • Bolest hlavy
  • Bolest svalů a kloubů
  • Bolest v krku
  • Rýma a ucpaný nos
  • Kašel
více o chřipce
věděli jste
linka

Rozdíl mezi nachlazením a chřipkou

Spousta lidí si myslí, že nachlazení a chřipka jsou totéž. Obyčejné nachlazení není zdaleka tak nebezpečné, jako může být v některých případech chřipka. Obecně má chřipka rychlejší nástup, výraznější příznaky a bývá spojena s horečkou, svalovými bolestmi a kašlem.

tabulka
linka

Paracetamol

Paracetamol je jedním z nejužívanějších léků na chřipku a nachlazení. Má významný analgetický a antipyretický účinek. Nezatěžuje gastrointestinální trakt, neboli trávící soustavu. Důležité je dodržovat doporučené dávkování paracetamolu na základě tělesné hmotnosti pacienta. Dbáme na bezpečnost, šetrnost a přesnost dávkování z hlediska denní i jednotlivé dávky. Proto si z nabídky horkých nápojů Coldrex můžete vybrat nejenom podle oblíbené příchuti, velikost balení ale hlavně podle množství obsaženého paracetamolu.

Všeobecně udávaná a uznávaná jednotlivá analgetická dávka paracetamolu je 10 –15 mg/kg. Denní maximum je 60mg/kg. Dospělý pacient smí maximálně 1000 mg v jedné dávce, 4000 mg denně.

Zvolte ten správný přípravek podle váhy:

paracetamol
linka
coldrex horké nápoje

Coldrex horký nápoj

bolest

Odstraňuje horečku, bolest

ucpaný nos

Přináší úlevu od ucpaného nosu a rýmy

kašel

Zklidňuje bolavý krk nebo vlhký kašel

únava

Pomáhá proti únavě a malátnosti při chřipce a nachlazení

Coldrex MAXGRIP

snižuje horečku

Snižuje horečku

tlumí bolest hlavy

Tlumí bolest hlavy

ucpaný nos

Uvolňuje ucpaný nos

bolest

Tlumí bolest v krku, bolest svalů a kloubů

linka
Coldrex tablety

Nejvíce účinných látek v jedné tabletě

Pro zmírnění příznaků chřipky a nachlazení. Navíc s přírodní léčivou látkou na vykašlávání. Horký nápoj přináší rychlou, účinnou a příjemnou úlevu od příznaků chřipky a nachlazení. Vhodné pro pacienty, kteří nemají možnost strávit léčbu v klidu na lůžku nebo musí zůstat v každodenním tem­pu.

linka

7 produktů

Produkty