Dětské cestovní postýlky - Baby Mix (4 produktů)

Pokud plánujete cestovat se svým miminkem, cestovní postýlky by měly být samozřejmostí ve vaší výbavě. Když přespáváte mimo domov, najít vhodné místo ke spaní pro vašeho prcka, nemusí být jednoduché. Cestovní postýlky pro děti představují bezpečný …

Zobrazit více

Pokud plánujete cestovat se svým miminkem, cestovní postýlky by měly být samozřejmostí ve vaší výbavě. Když přespáváte mimo domov, najít vhodné místo ke spaní pro vašeho prcka, nemusí být jednoduché. Cestovní postýlky pro děti představují bezpečný prostor na spaní ať jste v jakémkoli interiéru. Umožní dodržovat spánkovou rutinu miminka, která je tak potřebná. Děťátko si zvykne na tento prostor a následně nebude mít pocit, že spí na cizím místě. Tyto postýlky bývají odlehčené, snadno přenosné a skládací, dají se snadno složit do tašky. Navíc je můžete využít i doma jako prostor ke hraní, takže se nemusíte obávat, že byste tuto pomůcku nevyužili naplno. Rovněž se dodávají s pohodlnými matracemi, a tudíž nebývá třeba dokupovat samostatnou matraci do cestovní postýlky.

Skládání cestovní postýlky

Většina cestovních postýlek je samorozkládací. Vyskakovací mechanismus umožní rozložení ze složené polohy a konstrukce se zacvakne na požadované místo. Tím se vytvoří bezpečný a pevný rám s dětskou postýlkou ​​z měkké síťoviny. Složit ji do původní polohy vyžaduje o něco víc cviku, ale není to náročné.

Do jakého věku může dítě spát v cestovní postýlce?

Obvykle se cestovní postýlka používá až do 3 let, takže se do ní určitě vyplatí investovat. Cestovní postýlka bude sloužit svému účelu, dokud vaše dítě nebude dostatečně velké, aby dokázalo z postýlky vylézt. Řídit byste se měli i maximální nosností uvedenou v manuálu postýlky.

Uživatelé si oblíbili řady Baby Mix, Bomimi a MoMi.

Baby Mix Dětská cestovní postýlka Medvídek blue

Můžete mít za 2 dny v pondělí 17. 6.

Baby Mix Dětská cestovní postýlka Sloni Blue

Můžete mít za 2 dny v pondělí 17. 6.

Baby Mix Dětská cestovní postýlka Vrabci růžová

Můžete mít za 11 dní ve středu 26. 6.

Baby Mix Dětská cestovní postýlka Sloni Dark Grey

Můžete mít za 11 dní ve středu 26. 6.
Banner
Dětské cestovní postýlky - Baby Mix - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Dětské cestovní postýlky - Baby Mix ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Dětské cestovní postýlky - Baby Mix lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Kinderkraft Postýlka cestovní Joy s doplňky Pink 2019
5 / 2x
perfektni postylka za super cenu. Nemam co vytknout
Recenze produktu: Kinderkraft Postýlka cestovní Leody s doplňky Leody Grey
5 / 1x
Vše ok.
Recenze produktu: Baby Mix Dětská cestovní postýlka Vrabci růžová
4.9 / 8x
Presne ako na obrazku
Recenze produktu: Baby Mix Dětská cestovní postýlka Sloni Blue
4.9 / 8x
s postielkou som spokojna
Recenze produktu: Petite&Mars Postýlka cestovní Koot Lion Grey
4.4 / 5x
Odřená noha, orýpané plasty. Je vidět že už něco zažila. Budu jistojistě řešit
Recenze produktu: Petite&Mars Postýlka cestovní Koot Lion Yellow
4.4 / 5x
Složená je postýlka velice skladná. Rozkládá se velice rychle a intuitivně, neměli jsme žádný problém. Je akorát velká a stabilní, matrace je dostatečně měkká. Oceňuji zip na straně a i kolečka jsou velice praktické. Jen je poněkud nízká na časté ohýbání se k miminku, ale s tím jsme počítali už před koupí.

Kategorii Dětské cestovní postýlky jsme pro vás seřadili podle hodnocení uživatelů od nejlépe hodnocených. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Dětské cestovní postýlky seřazené od těch nejkvalitnějších kousků. Ty nejprodávanějších kousky v kategorii Dětské cestovní postýlky najdete mezi prvními.