Aone Extrapep HD Hydrolyzát 600 g

EXTRAPEP HD je určen jako podpůrný prostředek pro budování svalstva a regeneraci organismu po fyzické zátěži. Obsahuje syrovátkové peptidy s krátkými řetězci, získané enzymatickou hydrolýzou …

Zobrazit více

EXTRAPEP HD je určen jako podpůrný prostředek pro budování svalstva a regeneraci organismu po fyzické zátěži. Obsahuje syrovátkové peptidy s krátkými řetězci, získané enzymatickou hydrolýzou syrovátkového izolátu. Doplněk je vhodný pro aktivní sportovce, zejména osoby provozující silové sporty.

Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

EXTRAPEP HD je komplexní hydrolyzát krátkých syrovátkových peptidů (SCWP) formulován pro extrémní anabolizaci, rychlou regeneraci, maximální výkonnost a vitalitu. Po užití se SCWP rychle projeví zvýšením obsahu aminokyselin v krvi. Stimulací anabolických procesů připraví organismus na extrémní výkon. Během zátěže jsou schopny krýt energetickou spotřebu organismu, čímž minimalizují katabolismus vlastních proteinů. EXTRAPEP HD je určen pro profesionály s nejvyššími požadavky.

SCWP (krátké syrovátkové peptidy) dokážou okamžitě po užití nastartovat anabolické procesy v organismu. Jsou nejsilnějším přirozeným anabolickým aktivátorem. Anabolismus nejen nastartují, ale během extrémního výkonu dokáží zmírnit katabolismus vlastních tělových bílkovin a peptidů (hormony, protilátky atd..), podílejících se na regulačních a obranných procesech v organismu, a dokážou částečně zásobovat organismus energií po vyčerpání glykogenových zásob. Po výkonu jsou SCWP optimálním stavebním materiálem pro anabolicko regenerační procesy. Hydrolyzované peptidy jsou bez energeticky a časově náročného trávení v zažívacím traktu přímo resorbované organismem a okamžitě bez zatížení vnitřních orgánů zabudované.

Vhodné pro sportovce, doplněk stravy, určený pro sportovní výživu.

Složení: (v 30 g)

 • Bílkoviny: 22,2 g,
 • Sacharidy: 1,2 g,
 • Tuky: 0,9 g

Energetická hodnota (v 30 g): 103 kcal/ 431 kJ.

Dávkování: 10 g rozmíchejte do 200 ml odtučněného mléka (vody). Užívejte 20 minut před výkonem, během výkonu, před a během regenerace. Zvláště vhodný pro rychlou regeneraci mezi sportovními výkony.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávky. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte na suchém místě.

Balení: 600 g

Složení

Krátké syrovátkové peptidy, aroma, kakao, guarová guma, inulin, sladící směs (cyklamát sodný, sacharin, aspartam).

Vyzkoušejte také ostatní výrobky značky Aone, které naleznete v kategoriích Sport, Proteiny a Hydro proteiny. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Hydro proteiny.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

Upozornění:
Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy.
EAN8588003546074
ZnačkaAone
Velikost balení600 g
Forma  Prášek na výrobu nápoje
Pro  Pro dospělé
Syrovátkové proteiny  Hydrolyzáty
Příchuť  Bez příchutě
Originální názevExtrapep Hydrolyzát, 600 g, Aone
Dodavatel na trhFIT-PRO CZECH s.r.o.
Země původuSlovensko