Fixační sprej na make-up - Celodenní - nejlevnější produkty (2 produktů)

Máte zálusk na něco konkrétního z kategorie Fixační sprej na make-up? Od věci nebude ani kouknout na top produktové řady jako NYX Makeup Setting Spray a NYX Pro Tools Pro ještě přesnější výsledky můžete zkuste využít chytrý filtr v levém menu.

Máte zálusk na něco konkrétního z kategorie Fixační sprej na make-up? Od věci nebude ani kouknout na top produktové řady jako NYX Makeup Setting Spray a NYX Pro Tools Pro ještě přesnější výsledky můžete zkuste využít chytrý filtr v levém menu.

Fixační sprej na make-up - Celodenní - nejlevnější produkty - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Fixační sprej na make-up - Celodenní - nejlevnější produkty ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Fixační sprej na make-up - Celodenní - nejlevnější produkty lidé hodnotí na 94 %
Recenze produktu: Revolution Hyaluronic fixační sprej na makeup 100 ml
5 / 2x
Spokojena je takový jaký jsem očekávala
Recenze produktu: Revolution Sport Fix fixační sprej na makeup 100 ml
5 / 1x
Jsem nadšená a velice spokojená
Recenze produktu: Revolution X Game Of Thrones 12 Days Advent Calendar, sada 12 ks
5 / 1x
Super
Recenze produktu: NYX Professional Makeup Marshmellow Setting Spray fixační sprej 05, 60 ml
4.8 / 22x
Fixační sprej marshmellow je úžasný. Zafixuje make-up na dlouho dobu. Vydržel mi až do večera. Při aplikaci krásně voní. Vůně zůstává ještě dlouho po nanesení .Jednoducha aplikace. Když si ho ráno nanesu na makeup, vydrží mi do večera. Kromě tedy řasenky, ta už večer bývá trochu rozmazaná pod očima. Ale rozhodně to není tímto sprejem. S jinými fixačními spreji se rozmazává už dopoledne. Určitě ho doporučuji. Je to kvalitní produkt. Testováno prostřednictvím All2test.com
Recenze produktu: NYX Professional Makeup Setting Spray - Fixační sprej - Matte 60 ml
4.6 / 37x
Skvělý matující fixátor makeupu. Sem moc spokojená
Recenze produktu: L'Oréal Paris Infaillible 3-s setting mist fixační sprej, 75 ml
4.4 / 25x
Tento produkt je super, vždy jsem nanasela podle návodu. Hezké balení které vydrží, krásně voní a make up se nehnul celý den, hezký držel. Určitě si ho koupím znovu. Testováno prostřednictvím All2test.com
Recenze produktu: NYX Professional Makeup Plump Finish Setting Spray - Super výkonný fixační sprej 60 ml
4.3 / 45x
Hezky zafixuje liceni a opravdu drzi. Testovala jsem pri sportu, kdy se mi opravdu vyrazne spotil oblicej a makeup se ani nehnul, takze vydrz za me luxusni. :) Oblicej po aplikaci neni ulepeny. Jedine, co mi vadi, je to, ze strika velke kapky. Resim to tak, ze rozstriknu pred sebe a necham na sebe napadat tu mlhu. Coz funguje, ale zase se driv vyplytva, protoze spoustu produktu jde mimo oblicej. Ale jinak fajn. :)

Podívejte se na produkty z kategorie Fixační sprej na make-up seřazené od těch nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Fixační sprej na make-up seřazené od těch nejlevnějších. V kategorii Fixační sprej na make-up najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.