Fixační sprej na make-up - Revolution (4 produktů)

V kategorii Fixační sprej na make-up jste si nejvíc oblíbili značky Revolution a NYX Professional Makeup. Máte zálusk na něco konkrétního z kategorie Fixační sprej na make-up? Od věci nebude ani kouknout na top produktové řady jako NYX Makeup …

Zobrazit více

V kategorii Fixační sprej na make-up jste si nejvíc oblíbili značky Revolution a NYX Professional Makeup. Máte zálusk na něco konkrétního z kategorie Fixační sprej na make-up? Od věci nebude ani kouknout na top produktové řady jako NYX Makeup Setting Spray a NYX Pro Tools Pro ještě přesnější výsledky můžete zkuste využít chytrý filtr v levém menu. Nejlépe hodnoceným produktem v kategorii Fixační sprej na make-up je Revolution Sport Fix fixační sprej na makeup 100 ml .

Fixační sprej na make-up - Revolution - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Fixační sprej na make-up - Revolution ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Fixační sprej na make-up - Revolution lidé hodnotí na 94 %
Recenze produktu: Revolution Sport Fix fixační sprej na makeup 100 ml
5 / 1x
Jsem nadšená a velice spokojená
Recenze produktu: Revolution Hyaluronic fixační sprej na makeup 100 ml
5 / 2x
Spokojena je takový jaký jsem očekávala
Recenze produktu: Revolution X Game Of Thrones 12 Days Advent Calendar, sada 12 ks
5 / 1x
Super
Recenze produktu: NYX Professional Makeup Setting Spray - Fixační sprej - Matte 60 ml
4.6 / 37x
Skvělý matující fixátor makeupu. Sem moc spokojená
Recenze produktu: L'Oréal Paris Infaillible 3-s setting mist fixační sprej, 75 ml
4.4 / 25x
Tento produkt je super, vždy jsem nanasela podle návodu. Hezké balení které vydrží, krásně voní a make up se nehnul celý den, hezký držel. Určitě si ho koupím znovu. Testováno prostřednictvím All2test.com
Recenze produktu: NYX Professional Makeup Plump Finish Setting Spray - Super výkonný fixační sprej 60 ml
4.3 / 45x
Hezky zafixuje liceni a opravdu drzi. Testovala jsem pri sportu, kdy se mi opravdu vyrazne spotil oblicej a makeup se ani nehnul, takze vydrz za me luxusni. :) Oblicej po aplikaci neni ulepeny. Jedine, co mi vadi, je to, ze strika velke kapky. Resim to tak, ze rozstriknu pred sebe a necham na sebe napadat tu mlhu. Coz funguje, ale zase se driv vyplytva, protoze spoustu produktu jde mimo oblicej. Ale jinak fajn. :)

Podívejte se na produkty z kategorie Fixační sprej na make-up seřazené od těch nejlevnějších. V kategorii Fixační sprej na make-up najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků. Podívejte se na produkty z kategorie Fixační sprej na make-up seřazené od těch nejprodávanějších.