Hanna Maria Repelentní náramek proti komárům a klíšťatům zelený 270 mm

Schváleno Ministerstvem zdravotnictví ČR Vysoce účinný ochranný prostředek …

Zobrazit více

Schváleno Ministerstvem zdravotnictví ČR Vysoce účinný ochranný prostředek obsahuje velmi účinné složky odpuzující komáry a klíšťata. Aktivní složka náramku se uvolňuje postupně, nepřetržitě a s dlouhotrvajícím ochranným účinkem. Již nemusíte na sebe používat postřiky, které působí jen na krátkou dobu.

Tento produkt není momentálně dostupný.
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Doprava zdarma Doprava zdarma
4.3
Zákazník doporučuje

89% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 9 zákazníků
Napsat hodnocení
5
7x
4
0x
3
1x
2
0x
1
1x
Spolehlivá ochrana
100%
Bezpečné složení
100%
Komfort při používání
100%

Patentovaná technologie ve spolupráci s francouzskou firmou G3D Lyon.

Obsahuje

Přírodní éterické oleje z pelargónie a citronelly s vysokým podílem repelentní složky (Geraniol) odpuzující hmyz. Náramek s esenciálními oleji je účinný ochranný prostředek proti komárům a klíšťatům. Je vysoce efektivní proti komárům z řádu Aedes albopictus, Culex pipiens, Anopheles gambiae a klíšťatům Ixodes ricinus, které by mohli způsobit zdravotní potíže. Repelentní složka náramku se uvolňuje postupně, nepřetržitě a s dlouhotrvajícím intenzivním účinkem po dobu minimálně 4 týdnů.

Obsahuje

Geraniol, (R)-p-mentha-1,- 8-dine, Alpha pinene.

Doba použitelnosti

Okamžitý účinek. Při běžném nošení efektivně působí minimálně 4 týdny po vyjmutí z obalu. Výrobek má účinnost až 8 týdnů, pokud je při nepotřebě uložen v zakoupeném originálním obalu (nepropustném sáčku). V infikovaných rizikových zónách se doporučuje měnit náramky každé 2 týdny pro udržení maximální účinnosti a též se doporučuje nosit 2 náramky na zápěstí a protilehlém kotníku. V nebezpečných oblastech výskytu doporučujeme náramek měnit po 3–4 týdnech. Nošení náramku v rizikových oblastech neznamená, že se nemají dodržovat doporučení lékaře.

Návod na použití

Připevněte náramek na zápěstí a (nebo) kotník. Nastavitelná velikost. Náramek je vynikající ochranný repelentní prostředek při vycházkách přírodou, ale i doma, v práci anebo při pobytu na zahradě. Je vhodný i pro exotické pobyty. Náramek není vhodný do vody. Účinky se tak výrazně snižují.

Bezpečnostní opatření

Biocidy používejte bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. Nepoužívejte u dětí mladších 3 let, u kterých je větší nebezpečí sacího reflexu. Náramek je případně možno umístit na postranici postele, kočárek, na nosič dětí aj., ale vždy je nutné dodržovat, aby byl mimo dosah dítěte. V případě požití se nesnažit o zvracení, ale okamžitě vyhledat lékaře a ukázat mu obal a nebo štítek výrobku. V případě nutnosti kontaktujte toxikologické centrum – tel.: 224 914 575, 224 919 293. Na Bojišti 1, 128 08 Praha 2.

Podmínky skladování

Skladujte na chladném a suchém místě, chráněném proti přímým slunečním paprskům a mimo dosah tepelného zdroje. Uchovávejte v původním obalu.

Barva

Zelená Velikost: 270 mm / nastavitelná

Složení

Geránium (CAS No 106-24-1) 1,5% m/m (14 g/kg).

Vyzkoušejte také další výrobky značky Hanna Maria, které naleznete v kategoriích Repelenty, Ochrana před hmyzem a Repelenty pro děti. Výrobek zrecenzovalo 9 zákazníků a 89 % z nich by ho doporučilo ostatním. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Repelentní náramky.

EAN8595228404997
ZnačkaHanna Maria
Pro  Pro děti  Pro dospělé
Velikost balení270 mm
Věk>3 let
Doba účinnosti repelentu4 týden
Barva  Zelená
Originální názevHanna Maria Repelentní náramek proti komárům a klíšťatům ZELENÝ 270 mm