Hanna Maria Repelentní náramek proti komárům a klíšťatům růžový 270 mm

Schváleno Ministerstvem zdravotnictví ČR Vysoce účinný ochranný prostředek …

Zobrazit více

Schváleno Ministerstvem zdravotnictví ČR Vysoce účinný ochranný prostředek obsahuje velmi účinné složky odpuzující komáry a klíšťata. Aktivní složka náramku se uvolňuje postupně, nepřetržitě a s dlouhotrvajícím ochranným účinkem. Již nemusíte na sebe používat postřiky, které působí jen na krátkou dobu.

Tento produkt není momentálně dostupný.
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

4.3
Zákazník doporučuje

89% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 9 zákazníků
Napsat hodnocení
5
7x
4
0x
3
1x
2
0x
1
1x
Spolehlivá ochrana
100%
Bezpečné složení
100%
Komfort při používání
100%

Patentovaná technologie ve spolupráci s francouzskou firmou G3D Lyon.

Obsahuje

Přírodní éterické oleje z pelargónie a citronelly s vysokým podílem repelentní složky (Geraniol) odpuzující hmyz. Náramek s esenciálními oleji je účinný ochranný prostředek proti komárům a klíšťatům. Je vysoce efektivní proti komárům z řádu Aedes albopictus, Culex pipiens, Anopheles gambiae a klíšťatům Ixodes ricinus, které by mohli způsobit zdravotní potíže. Repelentní složka náramku se uvolňuje postupně, nepřetržitě a s dlouhotrvajícím intenzivním účinkem po dobu minimálně 4 týdnů.

Geraniol, (R)-p-mentha-1,- 8-dine, Alpha pinene.

Doba použitelnosti

Okamžitý účinek. Při běžném nošení efektivně působí minimálně 4 týdny po vyjmutí z obalu. Výrobek má účinnost až 8 týdnů, pokud je při nepotřebě uložen v zakoupeném originálním obalu (nepropustném sáčku). V infikovaných rizikových zónách se doporučuje měnit náramky každé 2 týdny pro udržení maximální účinnosti a též se doporučuje nosit 2 náramky na zápěstí a protilehlém kotníku. V nebezpečných oblastech výskytu doporučujeme náramek měnit po 3–4 týdnech. Nošení náramku v rizikových oblastech neznamená, že se nemají dodržovat doporučení lékaře.

Návod na použití

Připevněte náramek na zápěstí a (nebo) kotník. Nastavitelná velikost. Náramek je vynikající ochranný repelentní prostředek při vycházkách přírodou, ale i doma, v práci anebo při pobytu na zahradě. Je vhodný i pro exotické pobyty. Náramek není vhodný do vody. Účinky se tak výrazně snižují.

Bezpečnostní opatření

Biocidy používejte bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. Nepoužívejte u dětí mladších 3 let, u kterých je větší nebezpečí sacího reflexu. Náramek je případně možno umístit na postranici postele, kočárek, na nosič dětí aj., ale vždy je nutné dodržovat, aby byl mimo dosah dítěte. V případě požití se nesnažit o zvracení, ale okamžitě vyhledat lékaře a ukázat mu obal a nebo štítek výrobku. V případě nutnosti kontaktujte toxikologické centrum – tel.: 224 914 575, 224 919 293. Na Bojišti 1, 128 08 Praha 2.

Podmínky skladování

Skladujte na chladném a suchém místě, chráněném proti přímým slunečním paprskům a mimo dosah tepelného zdroje. Uchovávejte v původním obalu.

Barva

Růžová Velikost: 270 mm / nastavitelná

Složení

Geránium (CAS No 106-24-1) 1,5% m/m (14 g/kg).

Zkuste také ostatní produkty značky Hanna Maria, které jsou v kategoriích Repelenty, Ochrana před hmyzem a Drogerie. Výrobek zrecenzovalo 9 zákazníků a 89 % by ho doporučilo ostatním. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Repelentní náramky.

EAN8595228404973
ZnačkaHanna Maria
Pro  Pro děti  Pro dospělé
Velikost balení270 mm
Věk>3 let
Doba účinnosti repelentu4 týden
Barva  Růžová
Originální názevHanna Maria Repelentní náramek proti komárům a klíšťatům RŮŽOVÝ 270 mm