Ibalgin Junior 40mg/ml por.sus.1x100ml

Ibalgin Junior 40mg/ml por.sus.1x100ml

Tento produkt není momentálně dostupný, zjišťujeme informace od dodavatele

Doporučujeme vám tyto podobné produkty

Podívejte se také na zboží v podobných kategoriích

LÉČIVÁ LÁTKA

  • Ibuprofen 40 mg v 1 ml suspenze

Léková forma: perorální suspenze

Velikost balení: 100 ml suspenze

Vhodné pro: pro děti od 6 let (s hmotností nad 20 kg)

KDY POUŽÍT?

  • Mírná až středně silná bolest, včetně bolesti hlavy a zubů
  • Léčba horečky

DÁVKOVÁNÍ

Pro přesné odměření doporučené dávky je v každém balení přiložena dávkovací odměrka. Suspenzi je třeba zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Odstup mezi jednotlivými dávkami musí být alespoň 6 až 8 hodin. Pokud je u dětí od 6 let a dospívajících nutné podávat tento léčivý přípravek déle než 3 dny nebo pokud se zhorší příznaky onemocnění, poraďte se s lékařem.

Nástup účinku proti bolesti: 15 minut, snižuje horečku u dětí až na 8 hodin.

Ibalgin® Junior 40 mg/ml je lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ibuprofen. Pozorně čtěte příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem.

Zkuste také další produkty značky Ibalgin®, které naleznete v kategoriích Hlava a psychika, Bolest kloubů, šlach, svalů a Léky. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Bolest kloubů, šlach, svalů.

EAN: 8594739219267
Značka: Ibalgin®
SUKL kód: 0205850
Cesta podání: Perorálně - polyká se
Forma: Suspenze
Pro: Pro děti
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Originální název: Ibalgin Junior 40mg/ml por.sus.1x100ml
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení
Příbalovou informaci můžete stáhnout zde
EAN: 8594739219267
Značka: Ibalgin®
SUKL kód: 0205850
Cesta podání: Perorálně - polyká se
Forma: Suspenze
Pro: Pro děti
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Originální název: Ibalgin Junior 40mg/ml por.sus.1x100ml
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení

Diskuze k produktu Ibalgin Junior 40mg/ml por.sus.1x100ml

Přestat sledovat diskuzi + Sledovat diskuzi
Nejnovější Nejstarší Nejužitečnější
{{ post.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
{{ post.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, post.user.totalAnswers) }}
{{ post.user.points }}
{{ translate('Points', null, post.user.points) }}
{{ post.createdAt }}
|
Upozornit na odpověď: {{ frequency.title }}
Sledovat odpovědi

{{ word }}
{{ post.title }}

{{ word }}
{{ post.text }}
{{ answer.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
Odborník
{{ answer.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, answer.user.totalAnswers) }}
{{ answer.user.points }}
{{ translate('Points', null, answer.user.points) }}
{{ answer.date }}
{{ word }}
{{ answer.text }}
Užitečné?
|

Nenašli jste odpověď? Zeptejte se Bohužel jsme nic nenašli. Můžete se ale zeptat sami

Potřebujete poradit?
Neváhejte a položte dotaz.