Ibalgin (13 produktů)

proti bolesti, ibalgin, bolest

Volně prodejné léky značky Ibalgin® nabízí pestrou škálu přípravků na různé druhy bolesti, v různých lékových formách (tablety, tobolky, suspenze, gel, krém) pro všechny věkové skupiny (kojenci, děti, dospělí).

 

Před použitím léků značky Ibalgin® čtěte pečlivě příbalový leták. Najdete v něm vyjmenované všechny případné nežádoucí účinky. Příbalový leták informuje také o vzájemném působení s jinými léčivými přípravky. Dále uvádí choroby či stavy při nichž nelze léčivé přípravky značky Ibalgin® užívat.

Léčba bolesti

Bolest je nepříjemný smyslový a emoční prožitek spojený se skutečným nebo potenciálním poškozením tkáně. Jde o jeden z nejtypičtějších příznaků zánětu nebo úrazu. Smyslem bolesti je vlastně upozornění na zdravotní problém/poruchu zdraví.

ibalgin
ibalgin #pozitivneprotibolesti

O projektu #pozitivneprotibolesti

Zvládání bolesti není jen o fyzickém, ale také psychickém nastavení lidského organismu. Cílem značky Ibalgin je proto inspirovat zákazníky, jak mohou změnou svého životního stylu bolesti předcházet nebo její projevy zmírnit.

Proč vznikl tento projekt?

Ibalgin nám pomáhá zmírnit bolest už desítky let. Růžová pilulka se stala pro tisíce lidí nepostradatelným pomocníkem. Jako zodpovědná značka však chce nabídnout více, než jen zmírnění problémů. S pomocí pozitivní psychologie vám chce Ibalgin ukázat cestu, jak se vymanit z bludného kruhu bolesti, ve kterém obavy, naštvání a rezignace mohou vést namísto úlevy jen k další, ještě silnější bolesti.

Pozitivní psychologie

Na základě klinicky ověřených důkazů učí, že když se bolesti předem obáváme, vnímáme ji ve chvíli, kdy skutečně přijde mnohem intenzivněji. Pozitivní přístup k životu nám může pomoci bolest lépe zvládat. Není však možné být stále pozitivní, a i negativní emoce k životu neodmyslitelně patří. Cílem pozitivní psychologie je proto emocionální rovnováha, která nám umožňuje se z negativních emocí rychleji zotavit, a naopak, více využívat těch pozitivních.

 

 

Ulevuje od bolesti a napomáhá v mnoha případech

proti bolesti, ibalgin, bolest

Bolesti hlavy

proti bolesti, ibalgin, bolest

Bolesti zad

proti bolesti, ibalgin, bolest

Bolesti kloubů

proti bolesti, ibalgin, bolest

Bolesti zubů

ibalgin

Vnitřní použití

proti bolesti, ibalgin, bolest

Ibalgin®

Ibalgin® se řadí mezi jedny z nejznámějších a nejužívanějších léků určených na bolest různého původu a záněty šlach, kloubů i svalových úponů. Užívat jej mohou dospělí i děti nad 12 let. Účinnou látkou tohoto přípravku je ibuprofen. Jedná se o nesteroidní protizánětlivé léčivo, které se uvolňuje v místě poškození tkáně. Je taktéž hojně využíván při chřipkových onemocněních ke snížení tělesné teploty.

Ibalgin Rapidcaps 400 mg 30 měkkých tobolek

Můžete mít zítra
169 Kč
120 Kč

Ibalgin 400 mg 100 tablet

Můžete mít zítra229 Kč
proti bolesti, ibalgin, bolest

Ibolex® 200 mg

Ibolex® 200 mg: nová generace léku proti bolesti – krystalicky čistý dexibuprofen. Léčivá látka dexibuprofen patří do skupiny léků nazývaných nesteroidní protizánětlivá léčiva, která se používají jako léky proti bolesti a ke kontrole zánětu. Krystalicky čistý dexibuprofen přináší úlevu od bolesti jako je např. bolest zad už při dávce 200 mg. Účinná úleva od bolesti, nižší zátěž pro tělo.

 

proti bolesti, ibalgin, bolest
proti bolesti, ibalgin, bolest
proti bolesti, ibalgin, bolest

Migralgin® 250/250/50mg

Přípravek Migralgin je určen k použití u dospělých a dospívajících ve věku 12 let a starších k léčbě akutní bolesti hlavy při záchvatech migrény s aurou nebo bez aury a k léčbě tenzní bolesti hlavy. Přípravek obsahuje 3 léčivé látky:

  • Paracetamol, kyselinu acetylsalicylovou a kofein. Paracetamol ulevuje od bolesti a snižuje horečku
  • Kyselina acetylsalicylo­vá ulevuje od bolesti, snižuje horečku a má protizánětlivé ú­činky
  • Kofein potlačuje příznaky únavy a podporuje duševní činnost a výkonnost. Kofein zkracuje nástup účinku paracetamolu a kyseliny acetylsalicylové a zesiluje také jejich účinky
ibalgin

Vnější použití

Ibalgin® gel a Ibalgin® krém

Obsahují 5 % účinné látky ibuprofen a používají se na revmatické i nerevmatické bolestivé stavy pohybového ústrojí, kde se v postiženém místě vstřebávají přímo a tím rychle ulevují od bolesti. Při lokální léčbě, ke které jsou určeny, působí však především protizánětlivě.

K léčbě poúrazových stavů, pro sportovce, ale i pro lidi s bolestmi kloubů je určen krém Ibalgin® Duo Effect. Jak už název napovídá, jde o přípravek založený na dvou účinných látkách, kterými jsou ibuprofen a heparinoid. Zabraňuje tvorbě krevních sraženin, tlumí bolest, zmírňuje otok a působí proti zánětům.

Trápí vás bolest svalů a svalové křeče? Možná vám chybí hořčík. Doplňte si hořčík s Magne B6®.

proti bolesti, ibalgin, bolest
ibalgin

Pro děti

Ibalgin® Baby a Ibalgin® Junior

Pro děti a kojence od 3 měsíců je určen k tlumení bolesti Ibalgin® Baby s malinovou příchutí ve formě sirupu. Je určen k úlevě od středních až po silné bolesti (např. bolesti hlavy, zubů, krku, při pohmoždění a podvrtnutí, na bolesti svalů i při chřipkových onemocnění ke snížení horečky).

Pro děti ve věku 3 až 6 let je vhodný Ibalgin® Junior s malinovou a třešňovou příchutí. Nástup účinku je do 15 minut a snižuje horečku až na 8 hodin.

proti bolesti, ibalgin, bolest
ibalgin

Časté dotazy

Jak léky značky Ibalgin® fungují v těle?
Všechny volně prodejné léčivé přípravky značky IBALGIN® obsahují léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv. Léčiva z této skupiny se používají při léčbě bolesti, k tlumení zánětu a snižování horečky. Ibuprofen zabraňuje tvorbě tkáňových působků, tzv. prostaglandinů, které se uvolňují v místě poškození tkáně a jsou odpovědné za vznik bolesti, zánětu i horečky.

Jaké jsou indikace volně prodejných léků značky Ibalgin®?
Volně prodejné léky značky Ibalgin® se nejčastěji užívají k tlumení bolestí pohybového aparátu – při bolestech zad, kloubů a svalů. Potahované tablety jsou účinné např. při bolestech hlavy a zubů nebo při bolestivé menstruaci. Ibalgin® Grip 200 mg/5 mg je vhodný také k tlumení bolesti vedlejších nosních dutin a snížení horečky při chřipce a nachlazení. Více viz popis jednotlivých léčivých přípravků.

Za jak dlouho zaberou léky značky Ibalgin® při léčbě bolesti?
Ibuprofen podávaný ústy (Ibalgin® 200, Ibalgin® 400, Ibalgin® Grip 200 mg/5 mg, suspenze Ibalgin® baby) má nástup účinku proti bolesti za 30 minut a účinek trvá 4–6 hodin. Ještě rychlejší nástup účinku proti bolesti má lysinová sůl ibuprofenu (Ibalgin® Rapid), a to za 15 minut. Také v případě suspenze Ibalgin® Junior 40 mg/ml nastupuje účinek proti bolesti za 15 minut.

Je možné kombinovat jednotlivé lékové formy mezi sebou?
Při silných bolestech zad, svalů nebo kloubů lze po poradě s lékařem kombinovat tablety Ibalgin® 400 s přípravky Ibalgin® gel, Ibalgin® krém nebo Ibalgin® Duo Effect. Před použitím přípravků Ibalgin® čtěte pečlivě příbalovou informaci.

Mohou volně prodejné léky značky Ibalgin® užívat těhotné a kojící ženy?
Těhotné ženy mohou užívat všechny přípravky řady Ibalgin®, kromě léku Ibalgin® Grip 200 mg/5 mg, pouze na výslovné doporučení lékaře, a to jen v 1. a 2. trimestru těhotenství. Kojící ženy mohou na doporučení lékaře krátkodobě užívat Ibalgin® 200, Ibalgin® 400, Ibalgin® Rapid, Ibalgin® gel, Ibalgin® krém a Ibalgin® Duo Effect.

Mohou užívat Ibalgin® 400 diabetici?
Diabetici mohou Ibalgin® 400 používat pouze po předchozí konzultaci se svým lékařem.

Mohou se volně prodejné léky značky Ibalgin® užívat při celiakii?
Ano, mohou. Žádný z vnitřně užívaných přípravků značky Ibalgin® neobsahuje lepek.

Jaká je maximální dávka léku Ibalgin?
Dospělí a dospívající od 12 let mohou užívat nejvýše dávku 1 200 mg ibuprofenu denně (to odpovídá 3 tabletám Ibalginu® 400 nebo 3 tobolkám Ibalginu® Rapidcaps 400 mg měkké tobolky).

Ibalgin® je volně prodejný lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ibuprofen. Pozorně čtěte příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem.

ibalgin

Když vás kromě bolesti trápí i chřipka nebo nachlazení, pomůže vám Paralen®.

 

Ibalgin 400mg 48 tablet

Můžete mít zítra139 Kč

Ibalgin 400 mg 100 tablet

Můžete mít zítra229 Kč
Product image

Ibalgin Baby 20mg/ml suspenze 100 ml

Můžete mít zítra179 Kč

Ibalgin Rapidcaps 400 mg 30 měkkých tobolek

Můžete mít zítra
169 Kč
120 Kč

Ibalgin 50mg/g krém 100 g

Můžete mít v pátek 1. 12.249 Kč
Dárek: Dárková taška Ibalgin.
Product image

Ibalgin 400mg 24 tablet

Můžete mít v pátek 1. 12.83 Kč

Ibalgin ® 50 mg/g gel 50 g

Můžete mít v pátek 1. 12.149 Kč
Dárek: Dárková taška Ibalgin.
Product image

Ibalgin 200mg 12 tablet

Můžete mít v pátek 1. 12.60 Kč

Ibalgin Duo Effect krém 100 g

NedostupnéDetail
Dárek: Dárková taška Ibalgin.
Ibalgin - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Ibalgin ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Ibalgin lidé hodnotí na 92 %
Recenze produktu: Ibalgin Baby 20mg/ml suspenze 100 ml
5 / 1x
Pomáhá i na voleni bříška
Recenze produktu: Ibalgin Duo Effect krém 100 g
5 / 1x
Maximálně účinný krém
Recenze produktu: Ibalgin Rapidcaps 400 mg 30 měkkých tobolek
4.9 / 27x
e
Recenze produktu: Ibalgin 400 mg 100 tablet
4.8 / 32x
Maximálně spokojenost
Recenze produktu: Ibalgin 400mg 48 tablet
4.8 / 32x
splnilo ocekavani
Recenze produktu: Ibalgin 400 mg 36 tablet
4.8 / 33x
Doporučuji, zabere v případě bolesti hlavy
Recenze produktu: Ibalgin 400mg 24 tablet
4.8 / 32x
Funguje
Recenze produktu: Ibalgin Plus 400mg/100mg 24 tablet
3 / 2x
Zabírá