Kapsičky pro mazlíčky (4 produktů)

Kapsičky pro kočky nebo psy jsou výborným doplňkem stravy ke granulím. Váš miláček si na kapsičce skvěle pochutná a dokonale uspokojí svoje chuťové buňky. Kapsičky totiž bývají plné masa, šťávy a živin.

 Zobrazit více

Kapsičky pro kočky nebo psy jsou výborným doplňkem stravy ke granulím. Váš miláček si na kapsičce skvěle pochutná a dokonale uspokojí svoje chuťové buňky. Kapsičky totiž bývají plné masa, šťávy a živin.

Kapsičky pro kočky

Podobají se konzervám, mají však menší balení. Většinou se jedná o 1 až 2 porce, díky čemu je jídlo pořád plné chutí a vůní. Kočička se po kapsičce bude oblizovat až za ušima. Kapsičky jsou velmi skladné, proto je oceníte také na cestách. Na trhu je možné vybírat mezi několika příchutěmi, které si udrží šťavnatost po dlouhou dobu. Oproti suchému krmivu (granulím) je však nevýhodou to, že obsah kapsičky v misce rychle osychá. Miska je po ní více znečištěná a je potřeba ji častěji oplachovat. Také je nutné kapsičku spotřebovat do 2 dnů od rozbalení, aby se nezkazila.

Krmivo pro kočky není vhodné pro pejsky a naopak

Kočky a psi pro správný vývoj potřebují rozličnou stravu. Pes vyžaduje příjem jiného obsahu bílkovin a tuků jako kočka, proto dbejte na to, pro jaké zvíře je krmivo určené. Při nesprávné výživě může zvíře být obézní, s čím jsou spojeny různé zdravotní problémy. Také by nedostávalo vhodné množství vitamínů a minerálů.

Kapsičky pro psy

Pejsci milují pamlsky a různé odměny za poslušnost. Mezi ně patří i kapsičky. Vhodné kapsičky pro pejsky by měly obsahovat optimální množství živočišných bílkovin, sacharidů, tuků, vlákniny a vitaminů. Kapsičky se z velké části skládají z vody, proto je nutné podávat je ve vyšší dávce. Nejvhodnější variantou je kombinace se suchou stravou, tedy granulemi. Příchutě kapsiček můžete libovolně obměňovat, uvidíte, jak spokojený váš pejsek bude. Praktické balení je vhodné i na cesty.

Zákazníci nejlépe hodnotí řady Nature's Variety. Pokud jste si nevybrali žádný produkt, podívejte se také na kategorie Kapsičky pro kočky. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Nature's Variety Original pro kočky s hovězím a kuřetem 70 g.

Kapsičky pro mazlíčky - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Kapsičky pro mazlíčky ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.

Kategorii Kapsičky pro mazlíčky jsme pro vás seřadili podle hodnocení uživatelů od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Kapsičky pro mazlíčky seřazené od nejlevnějších. Kategorii Kapsičky pro mazlíčky jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších produktů.