Krmivo

Užívatelé si oblíbili řady Brit. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Brit Care Puppy milk 500g.

V současnosti na trhu najdete velké množství druhů krmiva pro vaše mazlíčky, ale víte, které je nejvhodnější pro toho vašeho? Při výběru krmiva záleží na jeho složení, věku zvířete, plemenu a také jeho zdravotním stavu. Kvalitní strava přispívá k prodloužení života mazlíčka. Zdravé zvíře má krásnou hustou srst, dobrou kondici a veselou náladu. Základem stravy by měly bý…

V současnosti na trhu najdete velké množství druhů krmiva pro vaše mazlíčky, ale víte, které je nejvhodnější pro toho vašeho? Při výběru krmiva záleží na jeho složení, věku zvířete, plemenu a také jeho zdravotním stavu. Kvalitní strava přispívá k prodloužení života mazlíčka. Zdravé zvíře má krásnou hustou srst, dobrou kondici a veselou náladu. Základem stravy by měly být kvalitní granule, které obsahují všechny potřebné živiny pro mazlíčka. Stravu můžete zpestřit zařazením kapsiček či masových konzerv do jídelníčku pejska či kočičky.

Krmivo pro psy a kočky

Každý mazlíček si zaslouží osobitý přístup. Poskytněte mu pestrý jídelníček, který zahrnuje chutné granule, šťavnaté konzervy, nebo pro ty nejmenší, oblíbené mléko. Uvidíte, že vám to oplatí mazlením, lísáním a veselou náladou. Kvalitní krmivo je základem pro zdravý a úspěšný chov chlupatého přítele. Je důležité, aby krmivo obsahovalo optimální podíl živočišných bílkovin, sacharidů, tuků, vlákniny a vitaminů.

Krmiva podle věku zvířete

V každém věku má pejsek nebo kočička jiné nároky na složení stravy. Ty nejmenší a aktivní potřebují více energie, ty starší zase naopak. Krmiva se prodávají v těchto kategoriích:
 

  • štěně/koťátko
  • dospělý pes/kočka
  • pes/kočka senior
  • speciální krmivo pro psa/kočku se zdravotními potížemiUpozornění: Nikdy nepodávejte pejskovi krmivo pro kočku a naopak. Každý druh má jiné nároky na výživu a podáním nesprávného krmiva byste mu mohli uškodit.

Zobrazit celý popis