×
Pilulka.cz
Stáhnout mobilní aplikaci
Stáhnout

NeoZen Trizones bylinná očistná kúra 180 tablet

NeoZen Trizones bylinná očistná kúra 180 tablet

Tříměsíční čistě bylinná očistná kúra, která přispívá k detoxikaci organismu. Tato třífázová bylinná kúra je naprosto výjimečná především svojí komplexností a celostním řešením detoxikace lidského organismu. Tento princip je patentován.

Tento produkt již bohužel není dostupný

Doporučujeme Vám tyto podobné produkty

4.3
5
4
3
2
1

NeoZen Trizones bylinná očistná kúra 180 tablet

TRIZONES bylinná očistná kúra pro dosažení rovnováhy těla

ta

Znáte to?

 • Špatný spánek
 • Nedostatek pohybu
 • Nadbytek práce
 • Stres a trvalá únava
 • Starosti všeho druhu
 • Nedostatek času na vlastní zdraví a potřeby

Nevěnujeme potřebnou pozornost projevům našeho těla, svoje problémy a potíže zlehčujeme a jejich řešení odkládáme, jenže to nejde do nekonečna. Moderní způsob života prostě přináší chronické obtíže a únavu.

Kdo by se nechtěl cítit dobře? Společným jmenovatelem nejčastějších zdravotních obtíží jsou nefungující střeva. Ta jsou zanesena a kvůli tomu nemohou propouštět do těla látky pro správné fungování dalších orgánů. Pokud se budete cítit dobře, půjde vám práce lépe od ruky a budete plní energie!

Tato třífázová kúra je naprosto výjimečná především svojí komplexností a celostním řešením detoxikace lidského organismu. Na výběru bylin a celkovém způsobu detoxikace se podílela uznávaná bylinkářka z Vysočiny, která pochází z rodiny, kde se znalosti o přírodní léčbě dědí z generace na generaci. Vychází tedy ze znalostí a zkušeností našich předků a reakce drtivé většiny našich zákazníků to jednoznačně potvrzují.

Kvalitní a přírodní produkt

Inspirace v moudrosti předků

100% přírodní produkt

Patentováno

Kúra TRIZONES® je rozvržena do tří fází komplexní detoxikace organismu

sasf

První fáze

Napomáhá zbavit lidské tělo toxických a odpadních látek a s pomocí pečlivě vybraných probiotik obnovuje v pročištěných střevech původní mikroflóru a harmonizuje trávicí trakt. Tímto krokem se zásadním způsobem zvyšuje schopnost střev přijmout další účinné látky a vstřebat živiny do těla. Dobře fungující střeva jsou základem našeho zdraví.

sasd

Druhá fáze

Napomáhá organismu harmonizovat metabolickou funkci těla a snižovat tělesnou hmotnost.

sda

Třetí fáze

Napomáhá lidskému organismu odstraňovat přebytečnou vodu z těla, harmonizuje a maximálně podporuje funkčnost cévního systému. Touto poslední fází dosáhneme prodloužení účinnosti očistné kúry TRIZONES®.

Kdo ocení účinky TRIZONES®?

 • Aktivně pracující lidé, kteří jsou vystaveni stresu a psychické zátěži
 • Ti, kterým chybí energie a mají pocit takzvaného vyhoření
 • Lidé v rekonvalescenci
 • Ti, kteří pociťují únavu a nedostatek energie
 • Lidé, kteří chtějí žít zdravě, ale „nemají na to čas“
 • Ti, co mají podezření na přítomnost parazitů v těle, tzn. mají domácí mazlíčky (pes, kočka) a chtějí se o sebe preventivně starat
 • A ti, kteří chtějí pomoct svému tělu zbavit se všech toxických a odpadních látek
Zdravý životní styl a detoxikace organismu

Kdo nepocítí výsledek po dobrání kúry TRIZONES? Ten, který:

 • Nevěří bylinkám a přírodním produktům a raději sáhne po chemických preparátech
 • Nezvýší pitný režim
 • Nemá potřebu a žádný důvod starat se o své tělo a své zdraví
 • Není ochotný při kúře udělat něco navíc pro své zdraví a zlepšení životního stylu
 • Chce vidět efekt okamžitě (myslí si, že otok nohou splaskne ihned, celulitida zmizí za týden, zhubne 10 kg za chvilku apod.)

Užívání

Během očistné kúry myslete na zvýšený příjem tekutin. Denně je potřeba vypít minimálně o 1 litr tekutin víc než obvykle. Doporučujeme proto dbát na pravidelný denní příjem vody. Během první fáze, která čistí střeva a tělo, budete chodit častěji na toaletu. Nebojte se však jakéhokoliv omezení v práci či ve vašem každodenním životě. 

Přírodní očistnou kúru doporučujeme absolvovat dvakrát ročně. Vhodným obdobím je jaro a podzim. Dopřejte si jednoduchou, přírodní detoxikační a očistnou kúru, která znovu nastartuje váš organismus. Vaše tělo vám péči vrátí a budete se cítit dobře.

Z respektu k přírodě, z lásky k bylinkám – kúra je opravdu z přírodního složení

fgy

Harmonizuje trávicí systém a povzbuzuje obranné reakce organismu

Přípravek VERMO obsahuje složky s dlouhodobě ověřenými účinky, které pomáhají udržovat bezvadnou funkci trávicího traktu.

PROBIAN je přípravek, jehož složky působí převážně na střeva a trávicí ústrojí. Jedná se o výborné a účinné probiotikum, které do střev doplňuje kmeny střevní mikroflóry.

esrf

Složení

VERMO: Tymián obecný, Saturejka zahradní, Černucha setá, Hřebíčkovec vonný, Oman pravý, Zázvor obecný, Kurkuma setá, Ořešák černý.

PROBIAN – 10 probiotických kultur: Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Bacillus coagulans, Streptococcus thermophilus, Bifi dobacterium bifi dum, Bifi dobacterium longum, Bifi dobacterium breve.

Při jakých problémech Vermoprobian pomáhá?

 • Špatná funkce střevního traktu
 • Nízká obranyschopnost organismu a posílení imunity
 • Potíže s trávicím traktem
 • Střevní mikroflóra porušená antibiotiky, léky, stresem nebo nezdravým životním stylem
dsfs
Kde VERMOPROBIAN pomáhá
754

Rychlejší spalování tuků a povzbuzení metabolismu

Je určený k harmonizaci metabolismu, upravuje látkovou výměnu a má široké spektrum stimulujících účinků. Je velmi vhodný při duševním i tělesném vypětí. Citrus aurantium přispívá k rychlejšímu spalování tuků, pomáhá udržovat tukovou tkáň v normální stavu a zároveň navozuje optimální relaxaci. Pomáhá udržovat normální hladinu krevního cukru a cholesterolu.

ads

Složení

Lecithin, Kelp, Chlorella, Spirulina, Jablečný ocet, Chrom, Extrakt Citrus aurantium (96% Synefrin), Konjugovaná kyselina linolová (CLA), Extrakt zelené kávy.

Při jakých problémech Metabolian pomáhá?

 • Špatné spalování tuků a potíže s hubnutím
 • Udržuje normální hladinu krevního cukru a cholesterolu
 • Dodává energii, omezuje únavu
 • Podporuje detoxikaci organismu
 • Posiluje metabolismus, trávení a střevní funkci
 • Přispívá k duševnímu uvolnění a relaxaci
kjiok

Odstranění přebytečné vody

Přípravek se zaměřuje na cévní systém, pomáhá tělu odstranit přebytečnou vodu, pročišťuje tělo a pomáhá při snižování tělesné hmotnosti.

sdf

Složení

LYMPHOBIAN: Komplex extraktů ovoce a zeleniny: Extrakt divoké borůvky, Extrakt z hroznů a hroznových semen, Extrakt z malin a malinových semen, Brusinky, Slíva, Trpká višeň, Jahoda, Artyčok, Červená řepa, Brokolice, Květák, Mrkev, Petržel, Špenát, Rajče a dále Svízel syřišťový, Aloe vera, Spirulina, Chlorella a Jód.

Při jakých problémech Lymphobian pomáhá?

 • Při zavodnění organismu
 • Při potížích s imunitním systémem
 • Při potížích s hubnutím
 • Podporuje detoxikaci organismu
 • Podporuje krevní oběh a udržování normálního krevního tlaku
 • Při potížích s cévním systémem
 • Při kožních potížích
 • Proti únavě a pocitu vyčerpanosti

Vaše šance cítit se dobře

Bylinkářka Veronika Horáková společně se svojí maminkou vytvořila účinnou přírodní kúru, která je určená pro řešení rozmanitých příčin chronických onemocnění, nevolností a celkové únavy lidského těla.

A nadále se věnuje vývoji přípravků ke zlepšení dlouhodobé únavy, stresu, oslabeného organismu a v rekonvalescenci. Díky léčivým účinkům bylinek se budete cítit dobře, obnovíte svoji životní energii a vrátí se vám chuť do života.

sda

Kdo už se cítí dobře?

VERONIKA

Já jsem nadšená. Dlouhá léta jsem běhala po doktorech, trápila mě chronická zácpa. Teprve s kúrou TRIZONES se to zlomilo. Už při druhé fázi užívání jsem cítila změnu, zlepšilo se mi trávení a vyprazdňování. Radost mám i z toho, že se v dobré kondici cítím stále, i po ukončení kúry.

DANA NEŠETŘILOVÁ

S kúrou jsem byla spokojená, zejména v 1. části – při užívání kapslí VERMO – u mě došlo ke zlepšení trávení i k váhovému úbytku.

MONIKA RŮŽIČKOVÁ

Přírodní kúra TRIZONES na mě v každé fázi působila jinak. Nejdřív jsem zhubla – moje tělo přestalo zbytečně zadržovat vodu. Vyčistila se mi pleť a pozvolna se mi vrátila energie. Dnes se cítím tak dobře, že jsem konečně začala sportovat, všechno si užívám a mám radost ze života.

PETRA KRAMÁŘOVÁ

Co se týče TRIZONES, byla jsem s ním velice spokojena. Mám primární lymfedém, natékala mi noha, bolela, tak jsem zkusila TRIZONES, otok i bolesti ustoupily. U každé kúry jsem se cítila jinak, hlavně u té první mi nebylo vůbec dobře, ale od druhé kúry jsem se cítila lépe a lépe. Za mě úžasný přírodní přípravek a doporučuji ho dál.

MGR. JANA JANOUŠKOVÁ

Od narození trpím poruchou mízní drenáže, která se projevuje lymfedémem (což u mě znamená otokem nohy okolo kotníku). Do doby, než jsem se setkala s očistnou kúrou TRIZONES, jsem byla odkázána na manuální lymfodrenáže, přístrojovou terapii a cvičení, převážně v nemocnici nebo u soukromých fyzioterapeutů, což mě zatěžovalo jak časově, tak finančně. Letos v létě jsem poprvé vyzkoušela TRIZONES a už během užívání první fáze došlo ke snížení projevů otoku na noze na minimum a výraznému zlepšení funkce lymfatického systému. Při pokračování kúry jsem kromě zlepšení funkce lymfatického sytému pociťovala i zmenšení únavy. Výrobek můžu vřele všem doporučit.

JAN NOVÁK

Dočetl jsem se, že je kúra vhodná na jaře a na podzim. Trpím lupénkou, tak jsem TRIZONES vyzkoušel nezávisle na ročním období. Vím, že mi tento problém nic nevyléčí, ale TRIZONES mi pomohl zmírnit příznaky. I přes tyto horké dny mám problém menší. Určitě si budu TRIZONES kupovat opakovaně 2× za rok. Doporučuji.

Něco málo o parazitech – časté příčině zdravotních problémů

Vlivem moderního životního stylu je lidský organismus oslabený stresem, nedostatkem spánku, znečištěným životním prostředím, nevhodnými stravovacími návyky a ke slovu se dostávají parazité. Oslabený organismus se jim nedokáže bránit. Přítomnost parazitů v lidském těle se projevuje různě, typickými projevy jsou chronické bolesti, špatný spánek i trávení. Velmi často jsou vnitřní parazité příčinou naší únavy, ztráty energie nebo neschopnosti zhubnout.

zá

Věnujte svému tělu potřebnou péči, alespoň takovou, jakou věnujeme svým domácím mazlíčkům – těm taky pomáháme v boji s parazity. Proč se k sobě chováme hůř? Zkuste si letos dopřát přírodní očistu těla. Není to nic složitého. Bylinné složení TRIZONES® vám přirozeným způsobem tělo vyčistí a zharmonizuje další vnitřní procesy v lidském organismu. Chcete-li se cítit dobře, vyzkoušejte bylinky v moderním provedení – vyzkoušejte přírodní očistnou kúru TRIZONES®.

Pokud máte jen některé z výše uvedených problémů, můžete si zakoupit jednotlivé fáze i samostatně:

 • Produkt vermoprobian 20+10 tablet
 • Produkt vermoprobian 10+10 tablet

Zkuste také ostatní produkty značky NeoZen, které jsou v kategoriích Výprodej, Slevy a Akce a slevy. Výrobek hodnotilo 11 zákazníků a 82 % ho doporučuje. Výrobek je ve slevě 15 %.

EAN: 8594187330019
Značka: NeoZen
Pro: Pro dospělé
Režim výdeje: Doplňky stravy
Cesta podání: Perorálně - polyká se
Forma: Kapsule
Originální název: NeoZen Trizones tbl.180
Ke stažení: Příbalová informace Příbalová informace Mimořádná akce
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení
4.3
5
4
3
2
1

Hodnocení produktu

Marie H. 30. 1. 2019 20:21
Měla jsem problémy se zažíváním. Po jídle mi bylo těžko. Už po první fázi jsem cítila úlevu. Podle doporučení jsem začala i víc pít. Nevím jestli jsem zhubla, protože nemám doma váhu. Ale určitě mě splasklo břicho, které jsem měla nafouklé. Cítím to na kalhotách. Celkově bych řekla, že mám i lepší náladu. Kúru si jednou zarok určitě koupím znovu.
Ondřej H. 15. 8. 2018 07:30
Dočetl jsem se, že je kúra vhodná na jaře a na podzim. Trpím lupenkou, tak jsem Trizones vyzkoušel nezávisle na ročním období. Vím, že mi tento problém nic nevyléčí, ale Trizones mi pomohl zmírnit příznaky. I přes tyto horké dny mám problém menší. Určitě si budu Trizones kupovat opakovaně 2x za rok. Doporučuji.
Kamil Č. 22. 5. 2018 06:34
Kůru si objednávám počtvrté. Poprvé z důvodu podpory hubnutí. První fáze byla neuvěřitelná. Asi jsem měl ve střevech hodně naspořeno. Další dvě fáze žádné neobvyklé projevy neměly. Váha moc neubyla (4 kg), ale zmizel mi pocit únavy, který se mnou kamarádil dlouhodobě. Také mi ustoupily projevy mých alergií - výrazně po druhém použití. Tělo si čistím dle doporučení každý rok 2x (střeva již žádné úspory nevykazují). Mám mnoho energie a jsem málo nemocný - vlastně už vůbec. K papání pilulek z bylin jsem přidal zdravější jídelníček (trochu více zeleniny a nepřejídání večer) a hlavně malou dávku pravidelného pohybu. Tělo funguje skvěle. Váha o 10 dole, únava v nedohlednu a velká odolnost proti epidemiím, co chodí pořád kolem mě. Můžu jen doporučit.
Hrubešová V. 10. 4. 2018 13:25
Kúru jsem si koupila kvůli hubnutí. Prvně bez výsledků, ale jako pozitivní jsem pociťovala menší únavu a po vybrání první fáze mě odpadly i divné pocity, které jsem dřív měla po jídle. To mi zatím zůstalo a žaludek a střeva jsou v klidu. Mile mě překvapilo, že jsem začala hubnout až po vybrání kúry. Asi tělo začalo ragovat později. Takže kúru doporučuji.
7.4.2018 8. 4. 2018 09:29
Končím 2. fázi a kromě toho, že jsem přibrala , nic, co píšou. Za mě zatím vyhozené peníze, tak uvidím, co bude za měsíc.
Martina H. 23. 3. 2018 14:03
Mám za sebou celou kůru a jsem hodně spokojená. Menší bříško a pevnější zadek. Začala jsem cvičit jen z lehka. Zhubla jsem a celkově se cítím mnohem lépe.
Majka R. 12. 2. 2018 14:10
Kůru mám za sebou celou, po první krabičce vermoprobian jsem chodila častěji na toaletu a zhubla jsem cca 2 kg. V druhé krabičce metabolian jsem se začala opravdu čistit lehce zvýšené pocení a začale se mi čistit pleť. Ve třetí krabičce jsem celkově splaskla a kůru můžu jen doporučit. Zhoršení pleti beru jako potvrzení, že kúra funguje.
Olga K. 26. 1. 2018 13:56
Nyní jsem cca 14 dní ve třetí fázi užívání produktu. Nehorázně se mi zhoršila pleť. Tvoří se mi bolestivé akné a ,,krupice,, na obličeji. Během prvních dvou fází jsem nezaznamenala žádné změny, které tak drahý přípravek zaručuje. Kúru dokončím a budu se modlit, aby akné ustalo. Ale zatím pro mě vyhozené peníze.
Vladimíra H. 12. 12. 2017 09:48
Trpím na exém po těle, tak jsem chtěla vyzkoušet něco nového. Konečně jsem našla kúru, která mi zmírní mé příznaky. Jsem měsíc po dobrání kúry a nejen, že se mi kůže zlepšila, ale mám víc energie, pravidelnou stolici a po jídle mi není špatně. Můžu jen doporučit. Na jaře opět zopakuji a mám i pěkný a užitečný dárek na Vánoce pro rodiče.
Martina K. 11. 12. 2017 23:16
Můžu jen doporučit, pomohlo mě to na nafouknuté břicho a překyselení žaludku.
Jiřina N. 11. 12. 2017 12:58
S kúrou jsme byla velmi spokojená. Cítila jsem se stále unaveně a po užívání kúry jsem krásně nastartovala svůj organismus a cítím se velmi dobře.

Doplňující informace

EAN: 8594187330019
Značka: NeoZen
Pro: Pro dospělé
Režim výdeje: Doplňky stravy
Cesta podání: Perorálně - polyká se
Forma: Kapsule
Originální název: NeoZen Trizones tbl.180
Ke stažení: Příbalová informace Příbalová informace Mimořádná akce
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení