Nurofen 200mg léčivá náplast 4 ks

Léčivou látkou je ibuprofen, patřící mezi léčivé přípravky nazývané …

Zobrazit více

Léčivou látkou je ibuprofen, patřící mezi léčivé přípravky nazývané nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID). Ty působí tak, že mění odpověd' těla na bolest, otok a zvýšenou teplotu. Léčivá náplast uvolňuje ibuprofen v místě bolesti nepřetržitě po dobu 24 hodin.

Velikost balení
Tento produkt není momentálně dostupný.
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

V Pilulka Lékárně
Doprava zdarma Doprava zdarma
5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 5 zákazníků
Napsat hodnocení
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Účinnost
90%
Má výhodné balení
100%
Komfort při užívání
80%

Léčivou látkou je ibuprofen, patřící mezi léčivé přípravky nazývané nesteroidní protizánětlivé léky. Ty působí tak, že mění odpověd' těla na bolest, otok a zvýšenou teplotu. Léčivá náplast uvolňuje ibuprofen v místě bolesti nepřetržitě po dobu 24 hodin.

Léčivou látkou (zajišťuje účinek léku) je ibuprofen, který patří do skupiny léčivých přípravků nazývaných nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID). Tyto přípravky působí tak, že mění odpověď těla na bolest, otok a zvýšenou teplotu. Léčivá náplast uvolňuje ibuprofen v místě bolesti nepřetržitě po dobu 24 hodin.

Nurofen se používá ke krátkodobé místní léčbě bolesti při akutním namožení svalů nebo bolesti při podvrtnutí či zhmoždění způsobenými lehkým úrazem v oblasti kloubů horních nebo dolních končetin u dospělých nebo dospívajících od 16 let.
Náplast je pružná a přizpůsobivá a v případě nutnosti může být použita na kloub nebo v jeho blízkosti, protože umožňuje volný pohyb.

Náplast se nesmí:

  • Stříhat, musí se používat vcelku
  • Používat na poraněnou nebo poškozenou pokožku
  • Překrývat jinou náplastí nebo neprodyšným obvazem/bandáží
  • Nechat navlhnout

Dávkování

Jedna léčivá náplast se rovná jedné dávce. Maximální dávka je: jedna léčivá náplast v průběhu 24 hodin. Pro kožní podání na nepoškozenou pokožku. Doporučuje se pečlivě omýt a osušit ošetřovanou oblast před nalepením náplasti. Náplast může být nalepena kdykoliv během dne či noci, ale měla by být odstraněna a nahrazena novou náplastí ve stejný čas následující den.

Složení

Léčivou látkou je ibuprofenum. Jedna léčivá náplast obsahuje ibuprofenum 200 mg.
Pomocné látky jsou:
Adhezivní vrstva: macrogol 400, macrogol 20000, levomenthol, kopolymer styren-isopren-styren, polyisobuten, glycerolester hydrogenované kalafuny, tekutý parafin.
Podkladová vrstva: tkaná pegoterátová fólie (PET).
Ochranná snímatelná fólie: silikonizovaná pegoterátová fólie (PET).

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.

Zkuste také další produkty značky Nurofen, které jsou v kategoriích Bolest kloubů, šlach, svalů, Tělo a pohyb a Léky. Výrobek hodnotilo 5 zákazníků a 100 % z nich by ho doporučilo ostatním. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Bolest kloubů, šlach, svalů.

Upozornění:
Upozornění: Volně prodejný lék. Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.
EAN5997321782300
ZnačkaNurofen
SUKL kód0241690
ATCM02AA13
Velikost balení4 ks
Věk>16 let
Cesta podání  Dermálně - na pokožku
Forma  Náplast
Pro  Pro děti  Pro dospělé
Režim výdeje  Volně prodejné HVLP
Originální názevNurofen 200mg emp.med. 4ks
Ke staženíPříbalová informace

Zeptejte se lékárníka

Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.

Všechny dotazy