PB Oral-B iO Series 7 White Alabaster Elektrický Zubní Kartáček S Magnetickou Technologií iO

Seznamte se s kartáčkem Oral-B iO a vyzkoušejte dosud nejlepší čištění od …

 Zobrazit více

Seznamte se s kartáčkem Oral-B iO a vyzkoušejte dosud nejlepší čištění od Oral-B. Jeho inovativní systém magnetického pohonu iO přenáší čisticí energii jemných mikrovibrací na konce vláken, která klouzají od zubu k zubu a čištění je tak účinné a příjemné.

Tento produkt není momentálně dostupný.
Akce
Akce: Cashback až 800 Kč!
Více informací zde: https://www.pilulka.cz/akce-pg
Rozbaleno Rozbaleno
Cashback Cashback
Upozornění: Rozbaleno: - Zboží bylo vybaleno z originálního obalu, nejeví žádné známky použití nebo poškození a obsahuje kompletní obsah z původního balení. Záruka 24 měsíců.

Oral-B se vydává ještě dál a dostává čištění na úplně jinou úroveň. Chtěli jsme víc než čistě pokrokové technologie a špičkové provedení – umožňujeme to nejdůkladnější, nejjemnější a nejtišší čištění vašeho života. Chtěli jsme vytvořit víc než líbivý design – vznikla elegance určená pro ty nejvyhledávanější technologie. Zdokonalený chytrý senzor tlaku chrání dásně a signalizuje, kdy si zuby čistíte správně. Součástí systému iO je také interaktivní displej OLED, který vás v reálném čase povede a umožní nastavit zubní kartáček podle vašich potřeb.

Vlastnosti:

  • 5 režimů
  • Chytrý Senzor Tlaku
  • Displej OLED
  • Magnetické Nabíjení A
  • Prémiové Cestovní Pouzdro
  • Revoluční Magnetická technologie iO
  • Mikrovibrace
  • Rychlé nabití asi za 3 hodin

Umělá inteligence v kartáčku Oral-B iO rozpoznává v ústní dutině 6 oblastí a vede prostřednictvím aplikace Oral-B tak, aby bylo čištění co nejdůkladnější. Navíc se kartáček iO dodává s magnetickou rychlonabíječkou pro rychlé nabití asi za 3 hodiny a s prémiovým cestovním pouzdrem. Zažijte čištění zubů, které uvidíte, uslyšíte a ucítíte jinak.

Možnost vrácení do 14 dnů.

Zkuste také ostatní produkty značky Oral-B, které naleznete v kategoriích Ústa a zuby, Elektrické zubní kartáčky a Pilulka bazar. Výrobek koupíte se slevou 15 %. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Pilulka bazar.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

EAN6000928171
ZnačkaOral-B
Produktová řadaOral-B iO
Pro  Pro dospělé
Napájení  Nabíjecí akumulátor
Příslušenství v balení  Cestovní pouzdro  Nabíjecí adaptér
Barva  Bílá
Počet programů5
Stav zboží  Rozbaleno
Země původu  Portugalsko
Originální názevOral-B iO Series 7 White Alabaster Elektrický Zubní Kartáček S Magnetickou Technologií iO