Oral-B (75 produktů)

Oral B

Na více než 5miliardovém trhu s pomůckami pro péči o ústní dutinu je značka Oral-B celosvětovým lídrem. Značka Oral-B je součástí společnosti Procter & Gamble od roku 2006 a zahrnuje manuální a elektrické zubní kartáčky pro děti i dospělé, ústní sprchy, ústní centra, pomůcky na čištění mezizubních prostor, jako jsou například dentální nitě. Manuální zubní kartáčky používá ve světě více zubních lékařů, než je tomu u zubních kartáčků jiných značek.

oral B

Inspirováno zubními lékaři

Společnost Oral-B založil zubní lékař a každý produkt Oral-B je vyvíjen ve spolupráci se zubními lékaři.

 

Není divu, že je to zubními lékaři nejdoporučova­nější značka na světě.

Proč Oral-B?

Oral B

Zubními lékaři nejpoužívanější značka na světě

Na základě celosvětověho reprezentativního vzorku zubních lékařů v průzkumech, které jsou pro společnost P&G pravidelně prováděny

oral B

Záruka vrácení peněž

Pravidla akce najdete na: www.oralb.cz

dTest - značka kvality

dTest

Značka kvality

oral b

Kategorie produktů:

oral B
Oral b elektrické zubní kartáčky

Důkladné čištění zubů

Nic nezajistí tak důkladné vyčištění zubů, jako elektrický kartáček. Elektrické (oscilační nebo oscilačně-rotační) kartáčky nejen účinně odstraňují zubní plak, ale také masírují dásně, které jsou díky tomu pevnější a zdravější.

Kulatá hlava čistí lépe

…v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem.

oral b
Oral-B iO

Revoluční magnetická iO technologie

Dosud nejlepší čištění od Oral-b s revoluční magnetickou iO technologií pro profesionální pocit čistoty a šetrný způsob čištění s pokročilou technologií umělé inteligence. iO technologie kombinuje vlákna s mikrovibracemi a kulatou kartáčkovou hlavu inspirovanou zubními lékaři, aby byl v ústech svěží pocit čistoty a dásně 100% zdravější už za jeden týden. Samozřejmostí je interaktivní displej zobrazující důležité informace.

Nejlepší čištění od Oral-B

Odstraňuje až o 100 % více zubního plaku1

100% zdravější dásně za 1 týden2

Bělejší zuby už od 1. dne2

1 v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem

2 odstraňováním povrchových skvrn

 

Oral-B iO Ultimate Clean Kartáčkové hlavy 4 ks

Můžete mít zítra
699 Kč
Dárek: Pilulka Premium zdarma

Oral-B iO Ultimate Clean Černé Kartáčkové Hlavy 4 ks

Můžete mít zítra
662 Kč
Dárek: Pilulka Premium zdarma

Oral-B iO Gentle Care Kartáčkové hlavy 4 ks

Můžete mít zítra
699 Kč
Dárek: Pilulka Premium zdarma

Oral B
Oral B kartáčkové hlavy

Kartáčová hlava pro každou potřebu

Na základě dlouholetých výzkumů se v Oral-B snaží o to, aby byla každá kartáčková hlava Oral-B unikátní. Vyberte si tu, která bude vyhovovat vašim konkrétním potřebám v ústní hygieně.

Aby byly výsledky čištění optimální, doporučují zubní lékaři vyměňovat kartáčkovou hlavu každé 3 měsíce

oral B
Oral b zubní nitě

Zubní nit pro dokonale čisté zuby

Řada zubních nití Oral-B, které doporučují zubní lékaři, je navržena tak, aby pomáhala odstraňovat více zubního plaku, zbytků a bakterií způsobujících zubní kaz. Pro úplnou čistotu ústní dutiny.

Pro zdraví ústní dutiny se doporučuje používat zubní nit alespoň jednou denně.

Oral B

 

 

Oral-B je značka patřící americké společnosti Procter & Gamble. Do jejího portfolia patří i další značky výrobků běžné denní spotřeby např. Pampers, Always, Ariel nebo Gillette.

Oral-B je mezi uživateli hodnocen jako jeden z nejlepších výrobců elektrických zubních kartáčků.

Na co dbát při čištění zubů a ústní dutiny?

Ať už si čistíte zuby běžným zubním kartáčkem nebo používáte elektrický či sonický, nejdůležitější ze všeho jsou dvě věci: dostatečná doba péče a správná technika čištění. Zuby je dobré čistit si dvakrát denně po dobu dvou až tří minut. Správná technika čištění mimo jiné znamená naučit se používat zubní kartáček ve správném sklonu a vyvíjet při čištění odpovídající tlak (spíše lehký). 

Jaký je rozdíl mezi sonickým a elektrickým kartáčkem?

Rozdíl je ve způsobu čištění. Rotačně-oscilační kartáčky otáčejí hlavici a ještě pulzují. Pulzací se plak naruší, rotací jej kartáčky setřou. Jsou vhodné pro osoby se zdravými dásněmi. Sonické kartáčky velmi rychle vibrují. Díky této technologii se lépe dostávají i do méně přístupných míst a jsou vhodné i pro citlivé dásně.

Jaké jsou výhody oproti manuálnímu kartáčku?

Podle dostupných testů vyčistí elektrický kartáček (jedno jestli oscilačně-rotační či sonický) zuby lépe a efektivněji než manuální zubní kartáček a díky tomu mají jeho uživatelé méně zubního plaku a méně trpí záněty dásní. Čištění je méně namáhavé a díky tomu (a také díky časovači) vydrží člověk čistit delší dobu. Některé modely kontrolují tlak, který při čištění vyvíjíte, a upozorní vás, když je příliš silný.   

Jaký by měl být ideální elektrický kartáček?

Podle dostupných testů jsou obě technologie (oscilačně-rotační a sonická) dobré. Je tedy spíše na vašich individuálních preferencích jaký typ kartáčku zvolíte, doporučujeme vybírat podle tvaru hlavice a vašich fyzických předpokladů (postavení zubů, velikost zubů, stav dásní). Kartáček by měl mít nejméně dva programy čištění (normální a jemný), časovač na měření doby čištění, a měl by vydržet v provozu bez nabíjení asi pět až sedm dní.

Jakou si u elektrického kartáčku vybrat hlavici?

Tvar a velikost hlavice je určována technologií, kterou si zvolíte. Vyberete-li si sonický kartáček, rozhodli jste se pro dlouhou a úzkou hlavici, která se podobá běžnému manuálnímu zubnímu kartáčku.  Naproti tomu rotačně-oscilační kartáčky mají hlavici kulatou, vyšší a celkově větší. Takže během kratší doby vyčistí větší plochu. Používat by je měli lidé se zdravými dásněmi. Sonické se zase lépe dostanou do špatně přístupných míst a jsou citlivější k dásním.

Jak často je nutné měnit hlavice u elektrického kartáčku?

Stejně jak jste zvyklí, vyměňujte hlavici elektrického kartáčku pokaždé, když je hodně roztřepená nebo minimálně jednou za tři měsíce. Některé lepší modely vás dokážou upozornit, že nastal čas na výměnu, u některých je čas na výměnu tehdy, když se z hlavice vymyje modrá barva.

Jsou elektrické kartáčky vhodné pro děti?

Ano, navíc často děti čištění s nimi i více baví. Vždy ale dbejte na věkové doporučení výrobce. Oral-B nabízí speciální dětskou řadu s aktuální Disney tématikou (kartáček je možné ještě vylepšit dodatečnými samolepkami, které jsou součástí balení). Dětské zubní kartáčky jsou uzpůsobeny pro malá ústa a mají měkkčí vlákna, aby nepoškodily dětské dásně.  Velmi oblíbený je časovač – díky němu dítě přesně ví, kdy uplyne doba nutná pro dokonalé vyčištění. Kartáček navíc můžete připojit k zábavné dětské aplikaci.  

Je nutné používat ještě další pomůcky pro dentální hygienu?

S elektrickým zubním kartáčkem dosáhnete lepších výsledků čištění než s běžným zubním kartáčkem. Přesto by pro vás použití mezizubních kartáčků mělo být denní rutinou. Nahradit je lze i ústní sprchou nebo ústní vodou či roztokem, nicméně nejedná se o náhradu úplnou. Od používání zubní niti zubní lékaři a dentální hygienisté v poslední době upouští – nemá tak dobré výsledky jako jiné pomůcky pro dentální hygienu a může při špatném zacházení poškodit dásně. V případě přes sebe položených zubů s minimálními mezerami je však nenahraditelná.

V kategorii Oral-B je k dispozici 75 produktů, u 9 z nich dostanete dopravu zdarma. Uživatelé nejlépe hodnotí značky Oral-B. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Oral-B iO Ultimate Clean Kartáčkové hlavy 4 ks. Pokud jste si nevybrali žádný produkt, zkuste se podívat také na kategorie Náhradní kartáčky Oral-B.

Oral-B iO Ultimate Clean Kartáčkové hlavy 4 ks

Můžete mít zítra
699 Kč
Dárek: Pilulka Premium zdarma

Oral-B iO 3 Pink elektrický zubní kartáček

Můžete mít zítra1 999 Kč
Dárek: Pilulka Premium zdarma

Oral-B iO 10 černý elektrický zubní kartáček

Můžete mít zítra9 190 Kč
Dárek: Pilulka Premium zdarma

Oral-B Pro Kids spiderman elektrický zubní kartáček s designem

Můžete mít zítra
999 Kč
Dárek: Pilulka Premium zdarma
Banner

Oral-B iO Ultimate Clean Černé Kartáčkové Hlavy 4 ks

Můžete mít zítra
662 Kč
Dárek: Pilulka Premium zdarma

Oral-B iO Radiant White kartáčkové hlavy 4 ks

Můžete mít zítra699 Kč
Dárek: Pilulka Premium zdarma

Oral-B iO 3 Blue elektrický zubní kartáček

Můžete mít zítra1 990 Kč
Dárek: Pilulka Premium zdarma

Oral-B Aquacare Ústní sprcha

Můžete mít zítra2 490 Kč
Dárek: Pilulka Premium zdarma

Oral-B Vitality D100 Star Wars Dětský elektrický kartáček

Můžete mít zítra
699 Kč
Dárek: Pilulka Premium zdarma

Oral-B iO Gentle Care Kartáčkové hlavy 4 ks

Můžete mít zítra
699 Kč
Dárek: Pilulka Premium zdarma
Oral-B - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Oral-B ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Oral-B lidé hodnotí na 94 %
Recenze produktu: Oral-B Vitality D100 Black Elektrický zubní kartáček
5 / 24x
Produkt 100 percent ale dorucenie trosku poplietli objednavku daval som si dorucenie postovym kurierom ale doniesol to kurier pilulka.Nebola to chyba kuriera.
Recenze produktu: Oral-B Pro 3 3500 Elektrický zubní kartáček bílý
5 / 1x
Dárek
Recenze produktu: Oral-B iO 7 Bílý a černý elektrický zubní kartáček
5 / 4x
Kartáček používám necelé 3 měsíce a přes velkou počáteční skepsi k elektrickým kartáčkům obecně musím přiznat, že by mě čištění mechanickým kartáček již neuspokojilo natolik jako tímto IO 7. V první řadě mě překvapila dokonalá "hebkost" zubů po přejetí jazykem přes horní řezáky a přes vnitřní stranu stoliček. A je celkem jedno, jestli jste ten den měli kukuřici s trhaným vepřovým, nebo jen zeleninové šťávy. Dalším důvodem spokojenosti je smajlík, který po vyčištění chrupu ukáže délku čištění a jestli jste při hygieně pokryli všechny zuby. Každé ráno, když kartáček vezmu do ruky, tak mě pozdraví a popřeje hezký den. Ještě nikdy nezapomněl. Skvělou vychytávkou je aplikace oral-B, která vám po spárování kartáčku interaktivně ukazuje pokrytí čištění chrupu, jak moc na kartáček tlačíte a případně doporučuje změnu techniky čištění. Snad jedinou nevýhodou je z mého pohledu až moc velká rychlost resp. počet kmitů, kdy nelze mít otevřená ústa dokořán, tak jak jsem byl doposud zvyklý u mechanických kartáčků, ale je nutné mít pusu co nejvíce zavřenou, jinak musíte čistit zrcadlo po každém čištění.
Recenze produktu: Oral-B Pulsonic Slim Clean 2000 Elektrický sonický zubní kartáček černý
5 / 5x
Vyčistí lépe jak klasický kartáček.
Recenze produktu: Oral-B EB 18-4 3D White Luxe Náhradní hlavice 4 ks
5 / 6x
Doporučuji
Recenze produktu: Oral-B iO Specialised Clean kartáčkové hlavy 2 ks
5 / 1x
DCERY VELICE SPOKOJENY...
Recenze produktu: Oral-B Ultimate Clean černé kartáčkové hlavy 6 ks
5 / 1x
Hodně účinný a viditelny rozdíl v péči a čištění o proti běžným manuálním zubním kartáčkum.
Recenze produktu: Oral-B Pro 3 3500 Elektrický zubní kartáček černý
5 / 3x
Manžel nadšený, má ještě starší verzi, ale tento čistí mnohem lépe
Recenze produktu: Oral-B 3D White Kartáčková hlava CleanMaximiser 4 ks
5 / 2x
Super hlavice vhodné pre Oral-B kefky. Po každom použití má človek pocit kvalitne vyčistených zubov.
Recenze produktu: Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4900 Elektrické zubní kartáčky 2 ks
5 / 1x
spokojenost
Nahoru

Produkty z kategorie Oral-B jsem pro vás seřadil od nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších produktů jsme seřadili kategorii Oral-B. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Oral-B seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.