Bazální teploměry - nejkvalitnější produkty (2 produktů)

Uživatelé nejlépe hodnotí řady Exatherm, Bongmi a Beurer. Nejlépe hodnoceným produktem je Bongmi Ovulační teploměr Femometer Vinca II.

Uživatelé nejlépe hodnotí řady Exatherm, Bongmi a Beurer. Nejlépe hodnoceným produktem je Bongmi Ovulační teploměr Femometer Vinca II.

Bazální teploměry - nejkvalitnější produkty - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Bazální teploměry - nejkvalitnější produkty ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Bazální teploměry - nejkvalitnější produkty lidé hodnotí na 74 %
Recenze produktu: Beurer Ovulační teploměr OT20
5 / 2x
Teplomer pouzivam ani nie tyzden,zatial funguje a dufam,ze dlho bude fungovat. Cena vyhodna, meria na 2 desatinne miesta. V navode odporucaju merat 5minut,ale zvukovy signal dokoncenia merania zaznie uz po necelej minúte.Co sa tyka presnosti merania, neviem posudit.dufam,ze meria presne.Je k tomu free appka do mobilu Ovy,ale da sa tam iba zaznamenat teplota,nic ine. K inym funkciam sa da dostat iba v platenej verzii. Odporucam pouzivam inu free appku,ktora zadarmo ponuka ovela viac funkcii a robi napriklad aj graf teploty
Recenze produktu: Beurer Test plodnosti OT80 + ovulační teploměr OT20
5 / 2x
Je to zajímavé zjistit, jak na tom moje tělo je, jak se pohybuje hladina jednotlivých hormonů. Na použití držáku na testování jsem si rychle zvykla. V balíčku mi však nepřišly informace v českém jazyce. Vyžádala jsem si je od společnosti borgy.cz, která je uvedena na letáku. Přesto zaslaný soubor má omezené informace oproti tomu, co je v balení, tak jsem si ty nejdůležitější věci musela přeložit sama s překladačem. Výsledky z měření pak zaznamenávám do aplikace Pearl - v češtině, přehledná. Teploměr měří dobře, dokonce jsem si stáhla k němu i aplikaci Ovy, ta je však v angličtině a zdarma verze pěkně osekaná. Aplikace se má údajně propojit i s teploměrem, zatím se mi to nepodařilo.
Recenze produktu: Adiel Bazální teploměr digitální MT-B231F
4.3 / 11x
Vynikajúci teplomer na meranie bazálnej teploty, ak žena chce spoznať svoj cyklus a vedieť kedy má ovuláciu.
Recenze produktu: Exatherm Teploměr lék. skleněný sklepávací pouzdro
3.3 / 3x
hrůza
Recenze produktu: Beurer Ovulační teploměr OT30
1 / 1x
všude uvádíte bezplatnou aplikaci která se platí a není to zrovna málo ... očekávala jsem že když si koupím teploměr za 1300 tak aplikace bude zadarmo jak je všude uvedeno dokonce i v příručce od Beuer.. teploměr se navíc špatně připojuje k telefonu a vůbec nezaznamená hodnotu i když je dána. Sem na to úplně nasra**

Podívejte se na produkty z kategorie Ovulační teploměry seřazené od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Ovulační teploměry seřazené od těch nejlevnějších. Kategorii Ovulační teploměry jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších produktů.