Bazální teploměry - nejkvalitnější produkty (4 produktů)

Nejlépe hodnoceným produktem je Beurer Ovulační teploměr OT20.

Nejlépe hodnoceným produktem je Beurer Ovulační teploměr OT20.

Bongmi Ovulační teploměr Femometer Vinca II

Můžete mít za 15 dní v úterý 4. 6.
1 090 Kč
699 Kč

Exatherm Teploměr lék. skleněný sklepávací pouzdro

Můžete mít za 7 dní v pondělí 27. 5.
Bazální teploměry - nejkvalitnější produkty - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Bazální teploměry - nejkvalitnější produkty ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Bazální teploměry - nejkvalitnější produkty lidé hodnotí na 74 %
Recenze produktu: Beurer Ovulační teploměr OT20
5 / 2x
Teplomer pouzivam ani nie tyzden,zatial funguje a dufam,ze dlho bude fungovat. Cena vyhodna, meria na 2 desatinne miesta. V navode odporucaju merat 5minut,ale zvukovy signal dokoncenia merania zaznie uz po necelej minúte.Co sa tyka presnosti merania, neviem posudit.dufam,ze meria presne.Je k tomu free appka do mobilu Ovy,ale da sa tam iba zaznamenat teplota,nic ine. K inym funkciam sa da dostat iba v platenej verzii. Odporucam pouzivam inu free appku,ktora zadarmo ponuka ovela viac funkcii a robi napriklad aj graf teploty
Recenze produktu: Beurer Test plodnosti OT80 + ovulační teploměr OT20
5 / 2x
Je to zajímavé zjistit, jak na tom moje tělo je, jak se pohybuje hladina jednotlivých hormonů. Na použití držáku na testování jsem si rychle zvykla. V balíčku mi však nepřišly informace v českém jazyce. Vyžádala jsem si je od společnosti borgy.cz, která je uvedena na letáku. Přesto zaslaný soubor má omezené informace oproti tomu, co je v balení, tak jsem si ty nejdůležitější věci musela přeložit sama s překladačem. Výsledky z měření pak zaznamenávám do aplikace Pearl - v češtině, přehledná. Teploměr měří dobře, dokonce jsem si stáhla k němu i aplikaci Ovy, ta je však v angličtině a zdarma verze pěkně osekaná. Aplikace se má údajně propojit i s teploměrem, zatím se mi to nepodařilo.
Recenze produktu: Adiel Bazální teploměr digitální MT-B231F
4.3 / 11x
Vynikajúci teplomer na meranie bazálnej teploty, ak žena chce spoznať svoj cyklus a vedieť kedy má ovuláciu.
Recenze produktu: Exatherm Teploměr lék. skleněný sklepávací pouzdro
3.3 / 3x
hrůza
Recenze produktu: Beurer Ovulační teploměr OT30
1 / 1x
všude uvádíte bezplatnou aplikaci která se platí a není to zrovna málo ... očekávala jsem že když si koupím teploměr za 1300 tak aplikace bude zadarmo jak je všude uvedeno dokonce i v příručce od Beuer.. teploměr se navíc špatně připojuje k telefonu a vůbec nezaznamená hodnotu i když je dána. Sem na to úplně nasra**

Podívejte se na produkty z kategorie Ovulační teploměry seřazené od těch nejlevnějších. Kategorii Ovulační teploměry jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších produktů. Kategorii Ovulační teploměry jsme pro vás seřadili od nejprodávanějších produktů.