Panadol Baby 125mg čípky proti horečce a bolesti 10ks

-12 %

Panadol Baby 125mg čípky proti horečce a bolesti 10ks

Přípravek Panadol Baby čípky obsahuje paracetamol, látku proti bolesti (analgetikum) a ke snížení horečky (antipyretikum). Přípravek je určen pro děti s tělesnou hmotností nad 9 kg.

Skladem > 5 ks Můžete mít již v pondělí 27. 1. možnosti doručení
59 Kč 67 Kč
Nákupem získáte 0.59 kreditu
5.0
5
4
3
2
1

Panadol Baby 125mg čípky proti horečce a bolesti 10ks

Účinné látky
Paracetamolum

Přípravek Panadol Baby čípky je určen ke snížení horečky provázející chřipku a nachlazení, stejně jako infekční onemocnění dětského věku (např. plané neštovice, černý kašel, spalničky a příušnice) a očkování. Přípravek Panadol Baby čípky je též vhodný k tlumení bolesti provázející prořezávání zubů, bolesti zubů, bolesti v krku při chřipce a nachlazení a bolesti hlavy.

Dávkování
Pokud lékař neurčí jinak, podává se dětem s tělesnou hmotnosti 9 - 14 kg 1 čípek až 4x denně v časových odstupech 6 hodin.
Dětem s tělesnou hmotností 15-20 kg se podávají 2 čípky až 4x denně v časových odstupech 6 hodin.
Minimální interval mezi dvěma dávkami jsou 4 hodiny.
Nepodávají se více než 4 dávky během 24 hodin.

Kontraindikace
Nepoužívejte přípravek Panadol Baby čípky:

- jestliže je Vaše dítě alergické na paracetamol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku;
- při těžkém onemocnění jater (včetně akutní žloutenky);
- při krvácení z konečníku;
- při zánětu tlustého střeva (proktokolitida).
Panadol Baby se nesmí podávat současně s jinými léky, které poškozují činnost jater.

Složení
Léčivou látkou je paracetamolum 125 mg v jednom čípku; pomocnou látkou je ztužený tuk.

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.

Vyzkoušejte také ostatní výrobky značky Panadol, které uvidíte v kategoriích Volně prodejné léky, Dýchací soustava a Horečka. Produkt nyní koupíte se slevou 12 %.

EAN: 8596149000077
Značka: Panadol
SUKL kód: 0208840
Velikost balení: 10 ks
Věk: >1 let
Váha: 9 - 20 kg
Cesta podání: Rektálně
Forma: Čípek
Pro: Pro děti
Trápí mě: Zuby, dásně, Bolest hlavy, migréna, Bolest kloubů, svalů, šlach, Chřipka a nachlazení
Indikační skupina: Analgetica, antipyretica
Originální název: Panadol Baby čípky 125mg rct.sup. 10x125mg
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení

Doporučujeme Vám tyto podobné produkty

5.0
5
4
3
2
1

Hodnocení produktu

Veronika F. 9. 1. 2020 16:12
Spokojen

Doplňující informace

EAN: 8596149000077
Značka: Panadol
SUKL kód: 0208840
Velikost balení: 10 ks
Věk: >1 let
Váha: 9 - 20 kg
Cesta podání: Rektálně
Forma: Čípek
Pro: Pro děti
Trápí mě: Zuby, dásně, Bolest hlavy, migréna, Bolest kloubů, svalů, šlach, Chřipka a nachlazení
Indikační skupina: Analgetica, antipyretica
Originální název: Panadol Baby čípky 125mg rct.sup. 10x125mg
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení