Panadol Novum potahované tablety 24/500mg

Panadol Novum potahované tablety 24/500mg

Tento produkt není momentálně dostupný, zjišťujeme informace od dodavatele

Doporučujeme vám tyto podobné produkty

Podívejte se také na zboží v podobných kategoriích

4.50
Zákazník doporučuje 88 % zákazníků doporučuje
5
4
3
2
1
Zákazník doporučuje 88 % zákazníků doporučuje
4.50
Zákazník doporučuje 88 % zákazníků doporučuje
5
4
3
2
1
Zákazník doporučuje 88 % zákazníků doporučuje

Použití
Bolest hlavy, včetně migrény. Příznaky chřipky a nachlazení, jako jsou bolesti svalů a kloubů, bolesti v krku. Bolesti zad, svalů a kloubů. Neuralgie. Menstruačních bolestí. Bolesti zubů.

Dávkování
Dospělí (včetně starších osob) a mladiství od 15 let:
1–2 tablety podle potřeby s časovým odstupem nejméně 4 hodiny. Jedna tableta je vhodná pro osoby s tělesnou hmotností 34–60 kg, 2 tablety pro osoby s tělesnou hmotností nad 60 kg. Nejvyšší jednotlivá dávka je 1 g (2 tablety), maximální denní dávka je 4 g (8 tablet). Při dlouhodobé léčbě (déle než 10 dní) nemá během 24 hodin dávka překročit 2,5 g (5 tablet).
Mladiství 12–15 let: 500 mg paracetamolu (1 tableta) s časovým odstupem nejméně 4–6 hodin. Maximální denní dávka je 3 g (6 tablet).
Děti 6–12 let: 250–500 mg paracetamolu (půl tablety až 1 tableta). Jednotlivá dávka je půl tablety pro děti s hmotností 21–32 kg, 1 tableta pro děti s hmotností od 33 kg. Jednotlivé dávky podávejte s časovým odstupem nejméně 4–6 hodin. Maximální denní dávka při hmotnosti 21–24 kg je 1,25 g (2 a půl tablety), maximální denní dávka při hmotnosti 25–32 kg je 1,5 g (3 tablety), při hmotnosti 33–40 kg je maximální denní dávka 2 g (4 tablety). Mezi dávkami musí dodržet minimální interval 4 hodiny. U pacientů s poškozením ledvin určí dávkování lékař.

Upozornění
Užívání vyšších než doporučených dávek může vést k riziku závažného poškození jater. Neužívejte tento přípravek bez doporučení lékaře, pokud máte problémy s požíváním alkoholu nebo máte onemocnění jater či užíváte jakékoliv jiné léky, které obsahují paracetamol. Během léčby nepijte alkoholické nápoje.

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.

Vyzkoušejte také ostatní produkty značky Panadol, které jsou v kategoriích Migréna a bolest hlavy, Bolest kloubů, šlach, svalů a Léky. Produkt ohodnotilo 8 zákazníků a 88 % z nich ho doporučuje. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Migréna a bolest hlavy.

EAN: 8596149001197
Značka: Panadol
SUKL kód: 0173187
Velikost balení: 24 ks
Věk: >6 let
Cesta podání: Perorálně - polyká se
Forma: Tableta
Pro: Pro děti, Pro dospělé
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Originální název: Panadol Novum 500mg tbl.flm.24x500mg
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení
4.50
Zákazník doporučuje 88 % zákazníků doporučuje
5
4
3
2
1
Zákazník doporučuje 88 % zákazníků doporučuje

Hodnocení produktu

{{ comment.name }}
Ověřený nákup
{{ comment.updatedAt }}
Zákazník doporučuje Zákazník doporučuje
Zákazník nedoporučuje Zákazník nedoporučuje

{{ pros }}

{{ cons }}

Užitečné?
Příbalovou informaci můžete stáhnout zde
EAN: 8596149001197
Značka: Panadol
SUKL kód: 0173187
Velikost balení: 24 ks
Věk: >6 let
Cesta podání: Perorálně - polyká se
Forma: Tableta
Pro: Pro děti, Pro dospělé
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Originální název: Panadol Novum 500mg tbl.flm.24x500mg
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení

Diskuze k produktu Panadol Novum potahované tablety 24/500mg

Přestat sledovat diskuzi + Sledovat diskuzi
Nejnovější Nejstarší Nejužitečnější
{{ post.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
{{ post.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, post.user.totalAnswers) }}
{{ post.user.points }}
{{ translate('Points', null, post.user.points) }}
{{ post.createdAt }}
|
Upozornit na odpověď: {{ frequency.title }}
Sledovat odpovědi

{{ word }}
{{ post.title }}

{{ word }}
{{ post.text }}
{{ answer.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
Odborník
{{ answer.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, answer.user.totalAnswers) }}
{{ answer.user.points }}
{{ translate('Points', null, answer.user.points) }}
{{ answer.date }}
{{ word }}
{{ answer.text }}
Užitečné?
|

Nenašli jste odpověď? Zeptejte se Bohužel jsme nic nenašli. Můžete se ale zeptat sami

Potřebujete poradit?
Neváhejte a položte dotaz.