Samsung Galaxy hodinky Watch5 PRO 45 mm

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm splňují luxusní vodotěsnost 5ATM, …

 Zobrazit více

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm splňují luxusní vodotěsnost 5ATM, vojenský standard MIL-STD-810G a krytí IP68. Na jedno nabití vydrží až 80 hodin, nepřetržitě monitorují srdeční tep, spánek a celkovou fyzickou aktivitu, měří SpO2, EKG, krevní tlak a má senzor pro měření složení těla.

Barvy
BlackGray
Můžete mít zítra  více info
Skladem 5+ks
V Pilulka Boxu již zítra od 11:00
Pilulka Expresem již zítra od 09:00
8 890 Kč
Dárek: Pilulka Premium zdarma
Zakoupením produktu získáte Pilulka Premium na 3 měsíce a s ním dopravu ZDARMA.
Doprava zdarma s Pilulka Premium Doprava zdarma s Pilulka Premium
Nakupujte společně
Samsung Galaxy hodinky Watch5 PRO 45 mm
Hodnocení produktu 4.8
plusOral-B EB 60-8 Sensi UltraThin náhradní kartáčky 8 ks
Hodnocení produktu 5
Samsung Galaxy hodinky Watch5 PRO 45 mm
+ Oral-B EB 60-8 Sensi UltraThin náhradní kartáčky 8 ks
9 839 Kč
Samsung Galaxy hodinky Watch5 PRO 45 mm
Hodnocení produktu 4.8
plusConcept Lis na ovoce a zeleninu Home Made Juice Sinfonia LO7065
Hodnocení produktu 5
14 889 Kč
4.8
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 5 zákazníků
Napsat hodnocení
5
4x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Vzhled
100%
Ovládání
100%
Výdrž baterie
70%

Vždy ve správném směru s Route Workout

Úplně nová funkce Route Workout vám umožňuje importovat tréninkové trasy ve formátu GPX z chytrého telefonu do hodinek a synchronizovat tak seznam vašich tras. 1, 3

Projděte svou vytyčenou trasu a vraťte se přesně tam, odkud jste startovali pomocí funkce Track Back. Praktické hlasové či vibrační navigace a podrobné pokyny vás v průběhu cyklistického nebo turistického tréninku udrží vždy na té správné cestě.

Dostatek energie pro váš trénink

Hodinky, které s vámi udrží tempo v každé situaci. Pusťte se do svých aktivit naplno s největší kapacitou baterie v naší řadě nositelných zařízení. 4

Bioaktivní senzor - nic mu neunikne

Výkonný Bioaktivní senzor Samsung 3v1 efektivně ovládá tři různé senzory zdraví. Senzor bioelektrické impedanční analýzy, senzor pro měření EKG a optický senzor srdečního tepu.5 Monitoruje váš pulz, stav kardiovaskulárního systému a dokáže zaznamenat neobvyklou činnost vašeho srdce nebo krevního tlaku. Bioaktivní senzor sleduje váš krevní tlak, čímž vám pomáhá lépe kontrolovat jeho případné výkyvy. 6, 7, 8, 9, 10, 11

Starejte se o své tělo nejen zvenku, ale i zevnitř pomocí informací o procentuálním podílu tělesného tuku až po data o hmotnosti kosterního svalstva. Získejte zpětnou vazbu a motivaci, která vás udrží na správné cestě za lepší kondicí. 12

Počítá se každý pohyb

Sledujte své kroky, spálené kalorie a další hodnoty. Hodinky podporují více jak 90 druhů cvičení, díky čemuž dokáží identifkovat vaše fyzické aktivity a zaznamenat výkony. Vy si tak budete moci udržovat dokonalý přehled o svých tréninkových výsledcích.

Sledují váš spánek od A po Zzz...

Naše vylepšená technologie monitoruje jednotlivé fáze spánku a pomáhá tak vytvářet zdravější návyky při oddychu. Poznejte zvíře, které ve vás dříme a společně s ním i typ vašeho spánku s 8 zvířecími symboly. Stejně tak budete dostávat pravidelné zprávy o vašem nočním spánkovém režimu, takže můžete odpočívat skutečně bez starostí. 13, 14, 15, 16

Silnější, než váš nejtvrdší trénink

Nyní až dvojnásobně tvrdší přední displej díky safírovému sklu. A ve spojení s odolnými rámečky Black Titanium a Gray Titanium budou vaše hodinky nejen vypadat, ale i působit nezničitelně. 2, 17, 18 Odolný rám z titanu s brilantním safírovým sklem. Předveďte okolí nadčasový klenot na vašem zápěstí – hodinky Galaxy Watch5 Pro ohromí klasickými barvami a prémiovým vzhledem. 24

Od analogové elegance k digitální, od retro stylu k modernímu – zvolte si ciferník, který podpoří vaše každodenní aktivity. K dispozici máte sadu klasických designů a pestrou nabídku různých stylů.

Spolehněte se na sílu aplikací od Google

Vše, co potřebujete, budete mít jako na dlani. Teda spíše na vašem zápěstí... Originální platforma Wear OS vám umožní do vašich hodinek jednoduše instalovat praktické aplikace, jako jsou Google Maps či YouTube Music. 19, 20, 21

Nové hodinky, stejná data

Ponechte si všechna původní data z vašich předchozích hodinek Galaxy Watch4. 22, 23

1. V případě, že se do zařízení importuje trasa pro pěší turistiku a cyklistiku ve formátu GPX a určí se jakožto cílový bod v nastaveních aplikace Samsung Health.

2. V porovnání s Galaxy Watch4. Založeno na testu tvrdosti podle Vickerse, měřeno při konstantní zátěži gravitační síly 200 gf.

3. K využití funkce Track Back během projížďky na kole či chůze musí být funkce povolena v nastavení aplikace Samsung Health.

4. Typická kapacita byla testována v laboratorních podmínkách třetí strany. Typická kapacita je uvažovaná průměrná hodnota vzhledem k odchylce v rámci jednotlivých vzorků baterií, testovaných v rámci standardu IEC 61960-3. Jmenovitá (minimální) kapacita je 573 mAh. Skutečná výdrž baterie se může lišit v závislosti na síťovém prostředí, způsobech používání a dalších faktorech.

5. Kvůli omezením v zemi při získávání schválení/registrace jako zdravotnického prostředku pro určité služby nemusí být tyto senzory a jejich příslušné služby dostupné k použití. Navštivte www.samsung.com/apps/samsung-health-monitor, kde najdete nejnovější aktualizace týkající se zemí, kde je služba provozována.

6. NEMĚŘTE si složení a stavbu těla v případě, že máte implantovaný kardiostimulátor či jiné lékařské přístroje.

7. NEMĚŘTE si složení a stavbu těla v průběhu těhotenství.

8. Funkce měření krevního tlaku není určena k použití při diagnostice onemocnění či jiných stavů, ani při léčbě, zmírnění, nebo prevenci chorob. for latest update on service countries.

9. Určeno pouze pro všeobecné wellness a fitness účely. Není určeno k použití při zjišťování, diagnostice, léčbě, sledování nebo ošetřování jakéhokoliv zdravotního stavu nebo nemoci. Jakékoliv informace, týkající se zdraví, získané prostřednictvím zařízení a/anebo aplikace, by se neměly považovat za lékařské doporučení či radu. Vždy se obraťte na svého ošetřujícího lékaře.

10. Funkci EKG a měření tlaku mohou používat jen osoby starší 22 let. V zájmu přesného měření tlaku je nutné každé 4 týdny uskutečnit kalibraci pomocí tlakoměru a manžety na paži. Vyžaduje smartphone Galaxy se systémem Android 7.0 nebo novějším.

11. Uživatelé by si měli měřit krevní tlak v klidu, podobně jako s tradiční manžetou a neměli by při něm cvičit, kouřit ani pít.

12. Funkce Stavby a složení těla je podporována pouze modely ze série Samsung Galaxy Wach4 a novějšími.

13. Vyžaduje aplikaci Samsung Health verze 6.22.1 nebo novější.

14. Vyžaduje telefon Samsung Galaxy s operačním systémem Android 8.0 a minimálně 1,5 GB RAM.

15. Určeno pouze pro všeobecné wellness a fitness účely. Není určeno k použití při zjišťování, diagnostice, léčbě, sledování nebo ošetřování jakéhokoliv zdravotního stavu nebo poruchy spánku. Naměřené hodnoty slouží pouze pro všeobecný přehled a osobní potřebu. Vždy se poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

16. Pro aktivaci detekce chrápání musí uživatelé zapnout funkci v nastavení pomocí aplikace Samsung Health.

17. Galaxy Watch5 odolají vodnímu tlaku do hloubky 50 metrů podle normy ISO 22810:2010. Nejsou vhodné k potápění nebo jiným aktivitám s vysokým tlakem vody. Pokud jsou vaše ruce nebo zařízení mokré, je nutné je před jakoukoliv další manipulací nejprve vysušit.

18. Obrázek výše simuluje funkci kompasu a slouží pouze k ilustračním účelům. Konfigurace obrazovky se může v závislosti na nastavení či verzi softwaru lišit a může se měnit.

19. Dostupnost funkcí a aplikací se může v závislosti na jednotlivých regionech, připojených zařízeních, verzích softwaru a dodavatelích lišit.

20. Podporované funkce, stejně, jako kompatibilita, se mohou mezi jednotlivými platformami a zeměmi lišit.

21. Aplikace třetích stran je nutné stáhnout samostatně.

22. Kompatibilní s hodinkami Galaxy Watch se systémem Wear OS od společnosti Samsung. Vyžaduje spárování s chytrým telefonem s nejnovější verzí Smart Switch.

23. Dostupnost přesunutí obsahu a dat se může v závislosti na OS lišit.

24. Dostupnost barevných provedení, velikostí, modelů a řemínků se může v závislosti na jednotlivých zemích nebo regionech lišit.

25. Dostupné ve vybraných zemích na stránce samsung.com. Počet dostupných kombinací se může v závislosti na jednotlivých zemích nebo regionech, ve kterých je Galaxy Watch5 Pro Bespoke Studio dostupné lišit.

26. Testování provedla společnost Samsung pomocí předprodukčních hodinek Galaxy Watch5 (BT a LTE), které byly spárované s telefonem Samsung; všechna zařízení testována s předprodejním softwarem, magnetickým rychlonabíjecím USB-C kabelem Galaxy Watch (EP-OR900) a 25W USB-C napájecím adaptérem Samsung (EP-TA800). Doba nabíjení se liší podle regionu, nastavení a faktorů prostředí; skutečné výsledky se budou lišit. Navíc, abyste mohli rychleji nabíjet, potřebujete bezdrátovou nabíječku (EP-OR900) a TA (EP-TA800, EP-TA845, EP-TA45E, EP-TA210, EP-T1510), která podporuje 5V/2A nebo vyšší a PD podporuje rychlejší nabíjení.

27. Typická kapacita byla testována v laboratorních podmínkách třetí strany. Typická kapacita je uvažovaná průměrná kapacita vzhledem k odchylce v rámci jednotlivých vzorků baterií, testovaných podle normy IEC 61960-3. Jmenovitá (minimální) kapacita je 398 mAh pro velké a 276 mAh pro malé. Skutečná výdrž baterie se může lišit v závislosti na síťovém prostředí, způsobech používání a dalších faktorech.

28. Typická kapacita byla testována v laboratorních podmínkách třetí strany. Typická kapacita je odhadovaná průměrná kapacita s ohledem na odchylku kapacity baterie mezi vzorky baterií testovanými podle normy IEC 61960-3.

Zkuste také další produkty značky Samsung, které jsou v kategoriích Akce a slevy, Elektro a Chytré hodinky. Produkt zrecenzovalo 5 zákazníků a 100 % ho doporučuje. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Sportovní hodinky.