Samurai shot Maté Rio 500 ml

MATÉ RIO – Osvěžující a lehce sladká chuť brazilského maté v kombinaci s …

 Zobrazit více

MATÉ RIO – Osvěžující a lehce sladká chuť brazilského maté v kombinaci s příchutí marakuji a třtinového cukru. Roztančí chuťové pohárky, osvěží, nakopne a rozjasní mysl. Žádný čajíček! Určeno milovníkům přírodního povzbuzení. Zažij na vlastní lok.

Tento produkt není momentálně dostupný.
  • Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR
  • Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků
  • 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst
4
Zákazník doporučuje

71% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 7 zákazníků
Napsat hodnocení
5
5x
4
0x
3
0x
2
1x
1
1x
Spokojenost se složením
93%
Skvěle chutná
100%
Výhodné balení
100%

SAMURAI SHOT JE PRÉMIOVÁ ZNAČKA PŘÍRODNÍCH ENERGETICKÝCH NÁPOJŮ Z ČAJŮ A BYLIN.

OBSAH: 0,5 litru

SLOŽENÍ: voda, 11% třtinový cukr, 10%yerba mate, kůra pomeranče, jablka, květy chrpy, aroma marakuji, kyselina citrónová a sorban draselný proti kvašení, konzervanty: kyselina citrónová a sorban draselný

DOPORUČENÉ UŽITÍ:

Znalci Samurai shot pijí po panácích, když potřebují povzbudit. Můžete ho také podávat jako skvělý ledový čaj, míchat s vašim oblíbeným alkoholem nebo zředit horkou vodou na zahřátí. Dochucení je na vaší fantazii. Můžete ho použivat v kuchyni jako ingredienci dezertů či zmrzlin.

ÚČINKY NÁPOJE:
Nápoj je založen na funkčnosti teinu ze silného čajového extraktu na lidský organismus. Účinky cítíte velmi rychle již od jednoho panáka. Nejvíce působí na mozkovou činnost, kde přispívá k dobrému soustředění při práci, řízení nebo učení. Výborně pomáhá při nízkém tlaku, ale není agresivní na srdce. Dále působí na žaludek, kde zrychuluje trávení a metabolismus. Užití přes míru se projevuje nevolností od žaludku.

DOBA TRVANLIVOSTI: je 1 rok od výroby. Datum spotřeby je uveden na spodní straně výrobku. Po otevření lahve garantujeme trvanlivost 1 měsíc. Životnost extraktu prodloužíte skladováním v lednici. Nápoj nekonzumujte při kvasném zápachu nebo výskytu plísní. Sediment či zakalení nápoje není na závadu.

Vyzkoušejte také další produkty značky Samurai shot, které naleznete v kategoriích Speciální čaj, Potraviny, nápoje a Nápoje. Výrobek hodnotilo 7 zákazníků a 71 % by ho doporučilo. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Přírodní energetické nápoje.

EAN8594184360101
ZnačkaSamurai shot
Cesta podání  Perorálně - polyká se
Forma  Tekutina
Režim výdeje  Doplňky stravy
Na co je  Na podporu metabolismu  Na zažívání
Příchuť  Maracuja
Velikost balení500 ml
Originální názevSamurai shot - MATÉ RIO 0,5l