Vánoce nám pomalu klepou na dveře a zkušené maminky už ví, že s přípravami se nevyplatí otálet… Kdy nakoupit dárky, kdy je zabalit, kdy napéct cukroví a jak si rozvrhnout úklid? Těch povinností je opravdu dost! A jelikož chceme, abyste si letošní svátky užili co nejvíce, připravili jsme si pro vás manuál, který vám vánoční práce pomůže rozvrhnout tak, abyste si měli čas i na sebe i na svou rodinu.
Na začátku listopadu už pomalu začněte vyzvídat, kdo by si co přál pod stromečkem najít. Sepište si seznam a začněte nakupovat – tím získáte čas a rozložíte si výdaje. Využijte širokého sortimentu, který Pilulka.cz nabízí, a vyberte co nejvíce dárků na jednom místě!

Pro děti

Pro prarodiče

Pro nastávající maminku

Pro partnera nebo partnerku

Myslíme na cukroví

Myslíte, že na pečení je ještě brzy? Nezapomínejte, že oblíbené perníčky potřebují pár týdnů čas, aby se dostatečně proležely. Začněte tedy s nimi. Taky si vypracujte plán, co a kdy budete péct a včas se zásobte potřebnými surovinami. Mouka, ořechy, kakao, džemy – bez těchto ingrediencí se cukroví neupeče. Vše nakoupíte v bezpečí domova na Pilulka.cz.

Nezapomínáme na sebe

Najděte svou oázu klidu! Dopřejte si příjemnou koupel nebo odpočívejte s oblíbenou knihou a šálkem dobrého čaje. Ovládne-li vás stres, sníží se tím funkce imunitního systému a budete se cítit oslabená. A to za to přeci nestojí, ne?
prosinec
Začněte tím, že si sepíšete všechny úkoly, které vás do štědrého dne ještě čekají – např. které cukroví chcete upéct, kdy chcete začít s úklidem a kdy s výzdobou, rozplánujte si nákupy potravin i dalších nezbytností, bez kterých se během svátků neobejdete – ať už jsou to potraviny, pleny, čisticí prostředky či hygiena.

Provoňte domov

Vykouzlete hřejivou vánoční atmosféru

Připravte se na úklid

Ani letos nás vánoční úklid nemine

MALÝ TAHÁK NA KONEC

Tipy