Růžové Vánoce

Pilulka.cz není jen vaše lékárna. Najdete zde všechny dárky pro své blízké, pro celou rodinu i klidné a veselé Vánoce.
Více jak 33 tisíc produktů na jednom místě pro nejmenší, voňavé kosmetické balíčky z přírodní kosmetiky nebo trendy oblíbené přípravky pro zdraví a krásu vašich nejbližších.

TOP dárky z Pilulky

Hit letošních Vánoc

Vybrat dárky pro své nejmilejší je kolikrát hodně náročné. Víte, že na Pilulce najdete více než 33 tisíc produktů, ze kterých vyberete dárky pro všechny z rodiny? Máte doma třeba sportovce, malé lumpíky nebo hledáte něco pro babičku a dědečka. U nás najdete od kosmetiky, přírodních produktů, elektronických zubních kartáčků a tisíce hraček úplně všechno.

Yves Rocher

Magické Vánoce s Yves Rocher

Společnost byla založena roku 1959 panem Yvesem Rocherem, jehož jméno nese dodnes. Postupně se vypracovala v nejprodávanější značku v oblasti kosmetiky, péče o tělo, o obličej a také dekorativní kosmetiky ve Francii. Stěžejní hodnotou Yves Rocher je respekt k přírodě. Značka si zakládá na tom, že její výrobky jsou rostlinného původu a jsou šetrné jak k planetě, tak k vaší pokožce.

Philips Sonicare

Hit letošních Vánoc

Chcete mít perfektně čisté zuby a po čištění pocit, že jsou vaše zuby čisté jako po návštěvě zubního lékaře? S elektrickým kartáčkem rozdíl pocítíte okamžitě. Nepotřebujete znát žádnou speciální techniku, kartáček vše zvládne sám. Pečlivě vyčistí každý zub a hravě si poradí se zubním plakem a dalšími nečistotami. Cesta k dokonale čistým zubům nikdy nebyla tak jednoduchá!

Ionickiss

Japonský ionizační zubní kartáček

Objevte revoluční zubní kartáček IONICKISS, který se stane neúnavným pomocníkem v boji se zubním plakem. Díky jedinečné japonské technologii budete mít čistější a zdravější zuby i dásně. Navíc bez nutnosti použití pasty.

Darujte zdraví

Pro zdraví celého těla

Darujte letos pod stromeček to nejcennější - Darujte zdraví. V naší široké nabídce naleznete spoustu produktů pro podporu zdraví celého těla.

CENTRUM Zdraví

Darujte letos pod stromeček svým blízkým to nejcenější, darujte jim zdraví ve formě multivitamínů pro vitalitu, energii a silnou imunitu.

GS

Walmark

Darujte zdraví s WALMARKEM

Darujte svým blízkým to nejcennější - darujte jim zdraví.

Oscilo

TOP dárky pro ženy

Hledáte správný dárek pro ženu?

Jakým dárkem vyčarovat ženě úsměv na tváři? Je to lehké. Stačí dárek vybírat pečlivě srdcem a s láskou, aby obdarovaná věděla, že vám na ní záleží a s výběrem dárku jste si dali práci. Žádná žena nepohrdne smyslným parfémem, péčí o vlasy nebo voňavou kosmetikou.

Plasma

Víte, co darovat mamince?

Vybíráte dárek pro maminku? Chcete ji potěšit ověřenými produkty, které má ráda, nebo chystáte překvapení? Obdarujte ji dárkem vybraným od srdce a z lásky, ukažte, že jste se nad výběrem zamysleli a nepořídili něco narychlo jen z nouze. Při výběru se hlavně řiďte tím, co má maminka ráda.

Vichy Neovadiol

První řada péče o pleť vyvinutá speciálně pro ženy, které prochází obdobím menopauzy, nebo už jím prošly.

Dbejte na její zdraví

Darujte mamince vše pro mladý vzhled i vitalitu. Kolagen, Lifting, Menopauza - to vše se hodí každé ženě v nejlepších letech.

Renovality

Česká přírodní kosmetika

Darujte svým blízkým exkluzivní pocit z kosmetických olejů renovality - luxusní péči pokožce celého těla i vašim vlasům.

Darujte krásné vlasy

Vlasy jsou korunkou krásy každé ženy. Darujte té své letos pod stromeček bujnou a lesklou kštici.

Super prsa

Bezpečná a přirozená cesta k trvalému zvětšení a zpevnění vašich prsů. Kombinace aktivních látek a výtažků z rostlin obsahujících fytoestrogeny působí podobně jako přirozené ženské hormony – estrogeny.

TOP dárky pro muže

Co ocení každý muž

Pravý muž potřebuje ten pravý dárek a nezáleží na tom, jestli se jedná o dárek pro tátu, pro bratra či manžela. Víme, že takový dárek pro chlapa je často tvrdým oříškem, a abychom pořídili opravdu originální dárek pro muže, to už chce chvilku přemýšlení. Udělejte radost každému muži ideálním dárkem pod stromeček, potěšit mohou doplňky stravy pro vitalitu nebo dárky pro sportovce, jako třeba fitness náramek, proteiny a další.

Pharmaton

Darujte zdravou prostatu

Dárky, které potěší především ženy - darujte svému milému něco pro silnou a zdravou prostatu a potenci.

Gilette

Kosmetika pro muže

Máte doma také muže, který všechno má, a co nemá, to si koupí sám? Voňavá kosmetika se vždycky hodí každému muži.

Philips

Dejte si pod stromeček krok pro vaše zdraví

Řekněte konečně STOP kouření a začněte nový rok zdravě

TOP dárky pro rodiče a prarodiče

Čím obdarovat babičku a dědečka

Hýčkejte svou babičku s dědečkem a rozmazlujte je. U nás můžete vybrat lahodné čaje pro chvilky pohody, dobrůtky, vitamíny pro podporu jejich zdraví nebo osvědčené přípravky pro výživu kloubů a dopřejte jim bezbolestný pohyb.

Pro silnou imunitu a zdravý pohyb

Pevné zdraví po celý rok

Mezi oblíbené dárky, kterými nezklamete patří určitě doplňky stravy pro pohyb a celkové zdraví, na srdce a cévní soustavu, hlavu - paměť a duševní zdraví nebo vitamíny pro podporu imunity. Ušetřete svým prarodičům čas a zásobte je dávkou zdraví pro jejich celkovou pohodu.

Darujte plnou lékárničku

Mít plnou lékárničku na dobu nouze se vždycky vyplatí. Dejte své rodině to nej do jejich lékárničky.

Dárky pro budoucí rodiče

Co potěší v období očekávání

Čím nejvíce potěšíte nastávající rodiče? Potěší samozřejmě praktické dárky, ale i něco jen tak pro radost. Nechte se u nás inspirovat a buďte si jistí, že vaše dary zaručeně sklidí u budoucí rodičky úspěch.