Foreo UFO Sonický přístroj pro urychlení účinků pleťové masky, Fuchsia

Hedvábně hladká pokožka dřív než napočítate do 90. S chytrou maskou UFO bude …

Zobrazit více

Hedvábně hladká pokožka dřív než napočítate do 90. S chytrou maskou UFO bude vaše pleť zářit za pouhých 90 vteřin.

Barva
FuchsiaMintPink
Tento produkt není momentálně dostupný.
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Doprava zdarma Doprava zdarma
Foreo UFO Sonický přístroj pro urychlení účinků pleťové masky

Sonický přístroj pro urychlení účinků pleťové masky

UFO je nejmodernější chytrá obličejová maska ​​na světě navržená tak, aby z ošetření vaší oblíbenou 20minutovou korejskou maskou udělala 90sekundové potěšení. UFO aktivované masky kombinuje s technologií hyperinfuze (ohřívání, chlazení & pulzace T-Sonic) a světelnou terapií LED pro profesionální léčbu doma. Ohřívání otevírá póry, pulzace T-Sonic přivádějí aktivní složky do pokožky a kryoterapie aktivní složky v pokožce uzavře a současně ji vypíná.

Foreo Ufo
Foreo Ufo
Foreo UFO Sonický přístroj pro urychlení účinků pleťové masky

Hyper infuze

Zahřívání HYPER INFUZE (Termoterapie) otevírá póry, napomáhá vstřebávání produktu péče o pleť a zlepšuje penetraci složek tohoto produktu. Napomáhá také zdraví kůže, zvyšuje krevní oběh, přivádí bílkoviny a živiny a odvádí odpadní látky. Ochlazování (kryoterapie) způsobuje, že se krevní cévy v kůži stahují, a proto vypadají póry menší a kůže méně oteklá. Pomáhá kůži pozvednout a tónovat, fixovat aktivní složky a zpevnit pokožku. T-sonické pulzace pomáhají světlu pronikat hlouběji do pórů za účelem zvýšení efektivity, poskytují uklidňující masáž obličeje a usnadňují lepší vstřebávání produktů péče o pleť.


 


 

Vítejte v budoucnosti

Na rozdíl od tradičních korejských masek nabízí UFO vynikající výsledky péče o pleť za pouhých 90 sekund. Kombinace pulzací chlazení, ohřívání a T-Sonic s červenou, modrou a zelenou světelnou terapií LED na předem nastavených programech vám umožní relaxační a efektivní lázeňskou léčbu na profesionální úrovni v pohodlí vašeho domova.


 

Foreo UFO Sonický přístroj pro urychlení účinků pleťové masky
Foreo UFO Sonický přístroj pro urychlení účinků pleťové masky

Zcela nový způsob aplikace masky

UFO lehce klouže po každém centimetru vašeho obličeje a aktivuje esenciální složky exkluzivní korejské masky. UFO aktivované masky jsou vyrobeny z měkkého mikrovlákna naplněného rostlinnými a ovocnými výtažky, koncentrovanými botanickými oleji a přírodní květinovou vodou. Každá maska ​​je spárována s aplikací řízeným programem ošetření UFO, který zvyšuje jejich účinky a zajišťuje zářivou pokožku.


 

Jak používat:

1. Stáhněte si aplikaci FOREO a spárujte přístroj UFO. V aplikaci naskenujte čárový kód masky a léčba se automaticky synchronizuje s vaším přístrojem, abyste jej mohli spouštět přímo z aplikace. 

2. Odstraňte z přístroje UFO upevňovací kroužek, přiložte aktivovanou masku UFO na přístroj a zajistěte ji připnutím upevňovacího kroužku zpět na místo.

3. Jemně klouzejte s přístrojem UFO krouživým pohyby, dokud se nevypne. Masku zlikvidujte a přístroj UFO opláchněte pod tekoucí vodou. 

4. Zbytek esence vklepejte prsty do pokožky a ošetření dokončete vaším oblíbeným hydratačním prostředkem.


 

Foreo UFO Sonický přístroj pro urychlení účinků pleťové masky
Foreo UFO Sonický přístroj pro urychlení účinků pleťové masky
Jak používat

Vyzkoušejte také ostatní produkty značky Foreo, které jsou v kategoriích Pleťové masky, Kosmetika a Péče o pleť. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie LED masky.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

Upozornění:
Upozornění: Z hygienických důvodů zboží nelze vrátit, a to ani ve lhůtě 14 dnů od zakoupení.
EAN7350092133852
ZnačkaForeo
Produktová řadaForeo Ufo
Pro  Pro dospělé
Vlastnosti  Voděodolné
Typy pleti  Všechny typy pleti
Originální názevUFO Fuchsia