Foreo (12 produktů)

foreo péče o pleť a zuby
Kreativní švédská kosmetická značka FOREO je na trhu od roku 2013. Je vytvořená s cílem poskytnout každému milovníkovi krásy na světě revoluční produkty, které skutečně fungují. Pomocí inovativních technologií, výzkumu a poznatků zaměřených na budoucnost vytváří FOREO vizionářská řešení, stanovující nový standard v péči o krásu.
Vhodné pro všechny typy pleti

Vhodné pro všechny typy pleti

Vodotěsný design

Vodotěsná konstrukce

Hypoalergenní, neporézní silikon

Hypoalergenní, neporézní silikon

Objevte kouzlo produktů Foreo
Objevte novou péči o krásu s Foreo
foreo ufo
Foreo UFO Sonický přístroj pro urychlení účinků pleťové masky pracuje s účinkem korejských masek a odbornými postupy. Každá maska je pak optimalizována tak, aby reagovala na specifické problémy pleti. Vyberte pro svou pleť tu pravou masku a užijte si hydratovanou a pevnou pleť.
issa mini issa2
Sonický zubní kartáček kombinuje technologii Sonic Pulse s jedinečnou hybridní kartáčovou hlavou, která odstraňuje plak, skvrny a zabraňuje tvorbě zubního kamene. Vnitřní PBT štětinky zubního kartáčku odstraňují plak a vnější ultra-měkké silikonové štětinky jemně masírují dásně a zabraňují poškození dásní a zubní skloviny. Foreo ISSA mini 2 Sonický zubní kartáček je určen pro děti nebo pro ty, kteří preferují menší kartáčkové hlavy.
foreo masky
Pletové masky Foreo jsou určeny pro spárování se zařízením UFO nebo UFO mini (1. nebo 2. generace) od FOREO. Vybírat můžete ze široké nabídky, která uspokojí požadavky všech typů pleti.
foreo luna fofo
Tento chytrý kartáček na obličej ví, co vaše pleť potřebuje. Pleťové senzory analyzují hlavní zóny obličeje a měří hydrataci tak, aby v aplikaci vytvořily profil vaší pleti a čisticí proceduru na míru, včetně personalizované intenzity pulzace, délky procedury a oblastí, na které je nutné se zaměřit. Jemná čisticí a masážní procedura pečuje o nedokonalosti a nečistoty a dodává vaší pleti zdravé prozáření.
foreo luna mini
Extra jemný silikon zanechává pokožku čistou, zářivou a zdravou. Kombinace sofistikované T-Sonic technologie společnosti FOREO a 3zónového kartáčku na obličej změní způsob péče o vaši pleť. Není potřeba žádná náhradní kartáčová hlava. Uzdravte svou pleť a dodejte jí novou energii díky oceňovanému čisticímu přístroji na obličej LUNA mini 2, který v rámci minutového rituálu přináší zážitek, jako byste byli v lázních.

Foreo - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Foreo ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Foreo lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Foreo Sonický čisticí kartáček na obličej LUNA mini 2 Fuchsia
5 / 2x
Pouzivam denne, cast mojej vecernej rutiny. Odporucamz