Apple Watch Ultra GPS + Cellular, 49mm, Midnight

Apple Watch Ultra GPS + Cellular, 49mm, Midnight

Nová řada prémiových chytrých hodinek Apple Watch Ultra pro sportovce. Funkce měření okysličení krve, EKG, snímání teploty, pokročilé sledování cyklu, aplikace pro zmírnění stresu a další. Titanové pouzdro, OLED Retina displej s jasem až 2 000 nitů a nočním režimem, výdrž až 36 hodin při běžném používání. Komplexně sledují vaše zdraví a motivují k pohybu. Voděodolnost do 100 metrů, odolnost proti prachu IP6X, certifikace odolnosti MIL-STD 810H. Tlačítko Akce, 86dB siréna, dvoufrekvenční GPS, vestavěný hudební přehrávač. Podporují bezdotykové platby přes Apple Pay (NFC), notifikace z telefonu, volání i sms zprávy.

Barva

26 669 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 99 ks tohoto produktu. Jestliže potřebujete nakoupit více kusů, kontaktujte nás prosím na b2b@pilulka.cz.
V košíku máte 0 ks za Zdarma
 • Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR
 • Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků
 • 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst
4.88
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
5
(7)
4
(1)
3
2
1
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
Vzhled
100 %
Ovládání
100 %
Výdrž baterie
100 %
4.88
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
5
(7)
4
(1)
3
2
1
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
Vzhled
100 %
Ovládání
100 %
Výdrž baterie
100 %

Čas na divočinu

Představujeme vůbec nejhouževnatější a nejschopnější Apple Watch. S robustním titanovým pouzdrem, přesnou dvoufrekvenční GPS, baterií až na 36 hodin1, svobodou mobilního připojení2 a třemi druhy specializovaných řemínků pro sportovce a dobrodruhy jakéhokoli zaměření.

Technický vrchol

Houževnatá a přitom vrcholně elegantní konstrukce, která obstojí přírodním živlům navzdory. Masivní stále zapnutý Retina displej, který prosvítí i drsné podmínky. A nastavitelné tlačítko Akce. Každý detail je podřízený vrcholovým výkonům.

Vypadají drsně. Protože jsou.

Při vývoji vrcholových sportovních hodinek jsme každý detail podřídili výkonu těch, kteří na ně budou spoléhat. V titanu se dokonale snoubí nízká hmotnost s velkou houževnatostí a odolností proti korozi. Zvýšené hrany nově zkonstruovaného pouzdra chrání rovné sklíčko ze safírového krystalu před bočními nárazy. A zvětšená korunka Digital Crown a vystouplé boční tlačítko se dají líp obsluhovat, i když máš rukavice.

 • 49mm pouzdro z titanu
 • Voděodolnost do 100 metrů*
 • Testováno podle normy MIL-STD 810H3
 • Odolnost proti prachu podle specifikace IP6X4

Ciferník Wayfinder s nočním režimem

Ciferník Wayfinder s nočním režimem. Ukazatel času na ciferníku Wayfinder, navrženém přímo pro Apple Watch Ultra, se dá přepnout na kompas. A na ciferníku je prostor celkem pro osm komplikací. Při slabém světle můžeš otočením korunkou Digital Crown aktivovat noční režim, který zbarví všechny prvky na ciferníku do sytě červené.

Tři, dva, jedna, tlačítko Akce.

Nové tlačítko Akce slouží k rychlému ovládání nejrůznějších funkcí po hmatu. Jeho chování si můžeš upravit, jak se ti to hodí, a používat ho třeba k ovládání cvičení, označení Bodu cesty v Kompasu nebo zahájení ponoru. Má v sobě ohromný potenciál, stejně jako ty.

Všechno je tam, kde má být. Apple Watch Ultra jako nepostradatelný a všestranný přístroj na zápěstí koncentrují do překvapivě malého prostoru neuvěřitelné možnosti.

 • GPS anténa
 • Přesná dvoufrekvenční GPS poskytuje spolehlivé informace o poloze pro výpočet vzdálenosti, sledování tempa a záznam trasy
 • Tlačítko Akce v mezinárodní oranžové - dá se nastavit na označování Bodů cesty, spuštění funkce Návrat, ovládání cvičení, zahájení ponoru a další funkce. Podržením spustíš sirénu
 • Dva reproduktory - druhý reproduktor napomáhá větší hlasitosti hovorů.
 • Siréna vydává 86decibelový zvukový signál na přivolání pomoci. Je slyšet na vzdálenost až 180 metrů.
 • Boční tlačítko - slouží pro přístup k bezpečnostním funkcím. Podržením zahájíš tísňové volání,5 zobrazíš Zdravotní ID nebo zapneš sirénu. Mírně z pouzdra vystupuje, aby se dalo ovládat i v rukavicích
 • Soustava tří mikrofonů - ve větrných podmínkách adaptivní algoritmus vybírá mikrofon, který snímá nejlepší zvuk. Strojové učení odfiltrovává hluk a pomáhá dosahovat optimální srozumitelnosti hlasu
 • Hloubkoměr - v reálném čase měří hloubku ponoru až do 40 metrů pod hladinou a zároveň teplotu vody
 • Korunka Digital Crown - větší průměr a hrubší drážky usnadňují ovládání

Výdrž baterie se počítá na dny

Druhý den putování s batohem, při poslední etapě triatlonu nebo při potápění u korálových útesů nemůžeš řešit, jak jsi na tom s baterií. S daleko delší výdrží baterie se můžeš pustit prakticky do čehokoli a pořád budeš mít energie na rozdávání.1

Túry, maratony, hlubiny. Na všechno se najde řemínek. Ultimátní hodinky pro sportovce nejrůznějšího zaměření si říkají o jedinečný přístup. Proto jsou specializované řemínky na outdoorová dobrodružství, vytrvalostní tréninky a vodní sporty vyrobené stejně důmyslně jako samotné hodinky.

Ať vybíháš poprvé po delší době, stojíš na startu desítky, nebo se vydáváš na trať ultramaratonu, evidentně tě přitahují výzvy, které tě fyzicky otestují. Apple Watch Ultra ti jako tréninkový parťák pomůžou posouvat limity.

V číslech je síla. K pokrokům ve sportu jsou potřeba přesná data a poznatky. Nové ukazatele a zobrazení v aplikaci Cvičení ti poskytnou všechny potřebné informace k dosahování a posouvání osobáků. A na větším displeji uvidíš až šest ukazatelů najednou.

GPS jde nevyšlapanou cestou

Pro sportovce, kteří potřebují co nejpřesnější ukazatele při trénincích v městské džungli i venku v divočině, je výkon GPS rozhodující. Apple Watch Ultra proto mají novou precizní dvoufrekvenční GPS soustavu, která i na nejzastíněnějších místech dosahuje úžasné přesnosti.

Trailový tah. Pohodlí na dlouhou trať

Apple Watch Ultra jsou dělané do extrémních prostředí, výšek a teplot. Jako nepostradatelný objevitelský přístroj, se kterým se můžeš pustit kamkoli. A který ti pomůže dostat se zpátky.

Přesný kompas je pro pohyb v divočině stejně zásadní jako solidní obutí. Předělaná aplikace Kompas je proto vybavená úplně novými grafikami a funkcemi, které dodávají orientaci podle zápěstí další rozměr.

Tlačítko Akce. Označ si polohu. Jdi najisto. Jedním stisknutím tlačítka Akce si v Kompasu označíš svou polohu Bodem cesty nebo spustíš funkci Návrat. Celou dobu se tak můžeš soustředit na cestu před sebou.

86decibelová siréna. Záchrana zvukem. Když se ztratíš nebo zraníš a potřebuješ přivolat pomoc, podržením tlačítka Akce spustíš sirénu, která je slyšet na vzdálenost 180 metrů.

Plnohodnotný potápěčský počítač

Aplikace Oceanic+ pro Apple Watch Ultra, vytvořená ve spolupráci s renomovanými inovátory potápěčských technologií Huish Outdoors, ti dá na zápěstí solidní potápěčský počítač.8 Je dělaná pro rekreační přístrojové potápění a freediving do hloubky 40 metrů a obsahuje všechny klíčové funkce, které potápěči potřebují. Navíc se příjemně snadno ovládá.

Hlubokosáhlé inovace. Díky novému hloubkoměru je aplikace Hloubka ideální pomůckou na šnorchlování nebo jakékoli nenáročné podvodní aktivity. Vidíš v ní čas, aktuální hloubku, teplotu vody, dobu strávenou pod vodou a maximální dosaženou hloubku. Dokonce se i automaticky aktivuje ve chvíli, kdy se ponoříš.

Tlačítko Akce. Připravit, pozor, ponor. Ovládání hodinek ve vodě si můžeš usnadnit tak, že tlačítko Akce naprogramuješ na spuštění aplikace Hloubka nebo na nastavení kurzu kompasu při ponoru s aplikací Oceanic+.

Oceánský řemínek. Volání moře. Je lisovaný z lehké a pružné fluoroelastomerové gumy. Má titanovou přezku a nastavitelnou titanovou sponu s pružinou, která jistí trubičky řemínku a dokonale drží. I při vysokorychlostních vodních sportech. Když přidáš prodloužení, navlékneš hodinky s tímhle řemínkem přes tlustý neopren.

Nezamává s nimi jízda na vodním skútru ani kitesurfing. Navíc mají Apple Watch Ultra nový hloubkoměr. Taky měří údaje a poskytují funkce nezbytné pro přístrojové potápění a freediving do hloubky 40 metrů.

Tady je všechno, čím tě Apple Watch dostanou

Mají funkce, které ti pomůžou hlídat si zdraví, postarají se o tvoje bezpečí a udrží tě ve spojení. Tyhle hodinky posunou tvoje limity a přitom je můžeš nosit každý den.

Představujeme snímání teploty. Inovativní nový snímač teploty9 přináší převratný vhled do ženského zdraví a pokročilé sledování cyklu.10 Změny teploty přes noc zaznamenává do aplikace Zdraví.

Sledování spánku. Udržuj si přehled o tom, jak spíš. A udělej si představu, kolik času ti vychází na fázi REM, na základní a hluboký spánek a kdy možná došlo k probuzení.

EKG. Aplikace EKG dokáže elektrickým snímačem srdeční činnosti zaznamenávat tep a rytmus tvého srdce a rozpoznávat v záznamech příznaky fibrilace síní, což je forma nepravidelného rytmu.11

Oznámení o zdraví srdce. Na abnormálně rychlý nebo pomalý tep a nepravidelný srdeční rytmus tě upozorní oznámení.12

Saturace kyslíkem. Změřené hodnoty hladiny kyslíku v krvi poslouží jako důležitý ukazatel celkové kondice.13

Představujeme detekci autonehody. Nové snímače v souhře s algoritmem strojového učení dokážou rozpoznat, když dojde k vážné autonehodě. A automaticky zavolají záchranářům.5 Apple Watch Ultra taky předají tvou polohu dispečerům a upozorní tvoje nouzové kontakty.

Detekce pádu. Ať jsi doma, nebo podnikáš dobrodružství venku, když hodinky zaznamenají pád a ty nereaguješ, automaticky přivolají záchranáře.5

Tísňové SOS volání. Podržením bočního tlačítka se rychle dovoláš na tísňovou linku a pošleš záchranářům svoji polohu.5 Určitou dobu pak tvoje nouzové kontakty budou dostávat zprávy, když se tvoje poloha změní.

Buď ve spojení přes mobilní síť

Volání a zprávy. Mobilní připojení podporuje každý model.2 S patřičným tarifem udržíš spojení přes LTE celý den. Baterie vydrží až na 18 hodin používání v mobilní síti.

Hudba. Streamuj muziku, podcasty a audioknihy. Na hřebenech hor i v tělocvičně.14

Mapy. Nech se vést navigací na zápěstí. Hodinky tě poklepáním upozorní, že máš zatočit.

Apple Pay. Plať pomocí Apple Pay prakticky kdekoli.15 A používej aplikaci Peněženka jako palubní lístek.

App Store. V App Storu na Apple Watch najdeš aplikace prakticky pro jakýkoli sport nebo aktivitu. Aplikace si můžeš stahovat přímo do hodinek. Na iPhone nemusíš ani sáhnout.

Rozměry:

 • Výška: 49 mm
 • Šířka: 44 mm
 • Tloušťka: 14,4 mm
 • Řemínek na zápěstí s obvodem 130–200 mm

Parametry:

* Apple Watch Ultra jsou voděodolné do 100 metrů podle normy ISO 22810. Dají se používat při rekreačním přístrojovém potápění (s kompatibilní aplikací jiného vývojáře z App Storu) do 40 metrů a při vysokorychlostních vodních sportech. Apple Watch Ultra by se neměly používat při potápění do větších hloubek než 40 metrů. Voděodolnost není trvalá a může se postupem času snížit. Další informace najdeš na stránce support.apple.com/cs-cz/HT205000.

1. Všechny údaje o výdrži baterie vycházejí z následujícího používání: 180 kontrol času, 180 oznámení, 90 minut používání aplikací a 60 minut cvičení s přehráváním hudby z Apple Watch přes Bluetooth za dobu 36 hodin; používání Apple Watch Ultra (GPS + Cellular) zahrnuje celkem 8 hodin připojení k LTE a 28 hodin připojení k iPhonu přes Bluetooth v průběhu 36hodinového testu. Testy provedl Apple v srpnu 2022 s předprodukčními Apple Watch Ultra (GPS + Cellular) spárovanými s iPhonem; všechna zařízení se testovala s předprodukčním softwarem. Výdrž baterie závisí na používání, konfiguraci, mobilní síti, síle signálu a mnoha dalších faktorech; skutečné výsledky se budou lišit.

2. Připojení k mobilní síti vyžaduje mobilní tarif. O podrobnostech se informuj u svého operátora. Připojení závisí na dostupnosti sítě. Seznam podporovaných operátorů najdeš na stránce apple.com/cz/watch/cellular. Další pokyny k nastavení najdeš v článku support.apple.com/cs-cz/HT207578.

3. Testováno proti následujícím specifikacím normy: nadmořská výška, vysoká teplota, nízká teplota, teplotní šok, ponoření, zmrazení s rozmrazením, náraz a vibrace.

4. Apple Watch Ultra jsou odolné proti prachu podle specifikace IP6X.

5. Tísňové SOS volání vyžaduje mobilní připojení nebo nastavené Wi-Fi hovory s internetovým připojením na Apple Watch nebo na iPhonu poblíž.

6. Tvrzení o výdrži baterie na několikadenní dobrodružství vychází z následujícího používání v režimu nízké spotřeby a s cvičením nastaveným na méně časté měření srdečního tepu a příjem GPS (funkce bude brzy k dispozici): 15 hodin cvičení, víc než 600 kontrol času, 35 minut používání aplikací, 3 minuty hovoru a 15 hodin sledování spánku za dobu 60 hodin; používání Apple Watch Ultra (GPS + Cellular) zahrnuje připojení k LTE podle potřeby a 5 hodin připojení k iPhonu přes Bluetooth v průběhu 60hodinového testu. Testy provedl Apple v srpnu 2022 s předprodukčními Apple Watch Ultra (GPS + Cellular) spárovanými s iPhonem; všechna zařízení se testovala s předprodukčním softwarem. Výdrž baterie závisí na používání, konfiguraci, mobilní síti, síle signálu a mnoha dalších faktorech; skutečné výsledky se budou lišit.

7. Velmi nízké teploty můžou mít vliv na výdrž baterie a výkon.

8. Oceanic+ vyžaduje předplatné. Aplikace je k dispozici v App Storu. Vždycky dodržuj bezpečnostní zásady potápění, potápěj se s doprovodem a se sekundárním zařízením.

9. Funkce snímání teploty není zdravotnický prostředek a není určená k použití při lékařské diagnostice nebo léčbě ani k žádnému jinému zdravotnickému účelu.

10. Aplikace Sledování cyklu se nesmí používat jako forma antikoncepce. Data z aplikace Sledování cyklu se nesmí používat ke stanovování diagnózy zdravotních problémů.

11. Aplikace EKG je k dispozici na Apple Watch Series 4 a novějších (kromě Apple Watch SE) s nejnovější verzí iOS a watchOS. Podrobnosti o kompatibilitě najdeš na apple.com/cz/watch. Aplikace EKG není určená pro osoby, kterým ještě nebylo 22 let. Aplikace EKG na Apple Watch dokáže vygenerovat EKG podobné jednosvodovému elektrokardiogramu.

12. Oznámení o nepravidelném rytmu vyžadují nejnovější verze watchOS a iOS. Nejsou určená pro osoby, kterým ještě nebylo 22 let nebo kterým už byla diagnostikována fibrilace síní.

13. Měření z aplikace Saturace kyslíkem nejsou určená ke zdravotnickým účelům včetně samodiagnózy a konzultací s lékařem. Slouží pouze k udržování obecného přehledu o zdraví a kondici.

14. Apple Music vyžaduje předplatné.

15. Apple Pay není k dispozici na všech trzích. Seznam zemí a oblastí s podporou Apple Pay najdeš na support.apple.com/cs-cz/HT207957.

16. Apple Watch Series 8 a Apple Watch SE jsou voděodolné do hloubky 50 metrů podle normy ISO 22810:2010. To znamená, že se dají používat u hladiny, například při plavání v bazénu nebo v moři. Neměly by se ale používat při přístrojovém potápění, vodním lyžování a jiných aktivitách, při kterých se dostanou do kontaktu s rychle se pohybující vodou nebo do větších hloubek. Voděodolnost není trvalá a může se postupem času snížit. Další informace najdeš na stránce support.apple.com/cs-cz/HT205000. Series 8 jsou taky odolné proti prachu podle certifikace IP6X.

17. Apple Watch Ultra (Cellular), Apple Watch Series 8 (GPS + Cellular) a Apple Watch SE (GPS + Cellular) můžou k tísňovému SOS volání použít mobilní připojení. Apple Watch bez mobilního připojení potřebují k tísňovému SOS volání, aby byl v dosahu iPhone. Pokud iPhone není v dosahu, musí být Apple Watch připojené ke známé Wi‑Fi síti a musí na nich být nastavené Wi-Fi hovory.

18. Mezinárodní tísňové volání vyžaduje model Apple Watch Ultra (Cellular), Apple Watch Series 8 (GPS + Cellular), Apple Watch Series 7 (GPS + Cellular) nebo Apple Watch SE (GPS + Cellular). Seznam podporovaných zemí a oblastí najdeš na apple.com/cz/watchos/feature-availability.

19. Apple Watch Ultra jsou voděodolné do 100 metrů podle normy ISO 22810. Dají se používat při rekreačním přístrojovém potápění (s kompatibilní aplikací jiného vývojáře z App Storu) do 40 metrů a při vysokorychlostních vodních sportech. Apple Watch Ultra by se neměly používat při potápění do větších hloubek než 40 metrů. Voděodolnost není trvalá a může se postupem času snížit. Další informace najdeš na stránce support.apple.com/cs-cz/HT205000.

Pouzdra a řemínky se dají kombinovat jen v rámci stejné kolekce (Apple Watch nebo Apple Watch Nike).

Apple Watch Ultra, Apple Watch Series 8 a Apple Watch SE vyžadují iPhone 8 nebo novější s iOS 16 nebo novějším.

Funkce se můžou změnit. Některé funkce, aplikace a služby nemusí být k dispozici ve všech oblastech nebo jazycích. Zobrazit celý seznam.

Vyzkoušejte také další výrobky značky Apple, které jsou v kategoriích Elektro a Chytré hodinky. Produkt zrecenzovalo 8 zákazníků a 100 % z nich ho doporučuje. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Sportovní hodinky.

EAN: 194253423270
Značka: Apple
Produktová řada: Apple Watch Ultra
Barva: Tmavá
Funkce chytrých hodinek: Měření spálených kalorií Monitor spánku Informace o počasí Vyhledání telefonu Měření srdečního tepu Upozornění na dlouhodobé sezení Úroveň kyslíku v krvi Upozornění na hovor Sportovní režimy Oznámení Měření ušlé vzdálenosti Volba designu ciferníku Vzdálené ovládání hudby
Výdrž baterie: <36 hod.
Kompatibilní operační systém: iOS
Krytí: 10 ATM
Nabíjení: Bezdrátové
Smart chytré technologie: Český jazyk Barometr Gyroskop NFC Wi-Fi Výškoměr Akcelerometr GLONASS GPS
Originální název: Apple Watch Ultra GPS + Cellular, 49mm Titanium Case with Midnight Ocean Band
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení

Nejčastěji zakoupené příslušenství

Řemínky k chytrým hodinkám

Doporučujeme vám tyto podobné produkty

4.88
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
5
(7)
4
(1)
3
2
1
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
Vzhled
100 %
Ovládání
100 %
Výdrž baterie
100 %

Hodnocení produktu

{{ comment.name }}
Ověřený nákup
Heureka recenze
Neověřená recenze
{{ comment.updatedAt }}
Varianta {{ comment.productSellingName }}
Varianta {{ comment.productSellingName }}
Zákazník doporučuje Zákazník doporučuje
Zákazník nedoporučuje Zákazník nedoporučuje

{{ pros }}

{{ cons }}

Užitečné?
Ověřování recenzí
EAN: 194253423270
Značka: Apple
Produktová řada: Apple Watch Ultra
Barva: Tmavá
Funkce chytrých hodinek: Měření spálených kalorií Monitor spánku Informace o počasí Vyhledání telefonu Měření srdečního tepu Upozornění na dlouhodobé sezení Úroveň kyslíku v krvi Upozornění na hovor Sportovní režimy Oznámení Měření ušlé vzdálenosti Volba designu ciferníku Vzdálené ovládání hudby
Výdrž baterie: <36 hod.
Kompatibilní operační systém: iOS
Krytí: 10 ATM
Nabíjení: Bezdrátové
Smart chytré technologie: Český jazyk Barometr Gyroskop NFC Wi-Fi Výškoměr Akcelerometr GLONASS GPS
Originální název: Apple Watch Ultra GPS + Cellular, 49mm Titanium Case with Midnight Ocean Band
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení

Diskuze k produktu Apple Watch Ultra GPS + Cellular, 49mm, Midnight

Přestat sledovat diskuzi + Sledovat diskuzi
Nejnovější Nejstarší Nejužitečnější
{{ post.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
{{ post.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, post.user.totalAnswers) }}
{{ post.user.points }}
{{ translate('Points', null, post.user.points) }}
{{ post.createdAt }}
|
Upozornit na odpověď: {{ frequency.title }}
Sledovat odpovědi

{{ word }}
{{ post.title }}

{{ word }}
{{ post.text }}
{{ answer.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
Odborník
{{ answer.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, answer.user.totalAnswers) }}
{{ answer.user.points }}
{{ translate('Points', null, answer.user.points) }}
{{ answer.date }}
{{ word }}
{{ answer.text }}
Užitečné?
|

Nenašli jste odpověď? Zeptejte se Bohužel jsme nic nenašli. Můžete se ale zeptat sami

Potřebujete poradit?
Neváhejte a položte dotaz.