Doprava zdarma

BIOCELA® Spirulina originál 1320tbl./330g

Režim výdeje: Doplňky stravy

Zboží již není v naší nabídce.

Zeptejte se nás na tento produkt

Rádi Vám pomůžeme.


Informujte se na našem
oddělení péče o zákazníky:

222 703 000 Po - Pá: 8:00 - 18:00

 • Doprava zdarma při nákupu nad 999 Kč
 • Odborná online pomoc
 • Odběrná místa po celé ČR
 • Expresní doručení Pilulka Auto
 • Pilulka Klub - za každý nákup odměna

Popis výrobku

BIOCELA® Spirulina originál 1320tbl./330g

100% spirulina bez umělých přísad a přídavných látek. Doplněk stravy.

NESMRTELNÝ PŘEDEK PŮVODNÍHO ŽIVOTA

Neobvykle koncentrovaná čistá zelená energie - to je malá modrozelená sinice Spirulina (Atrhrospira platensis), jeden z nejstarších obyvatel naší planety. Před třemi miliardami let vyprodukovaly první sinice kyslík do atmosféry a mohl začít život. Z hlediska evoluce tvoří pomyslný most mezi nejstaršími bakteriemi a zelenými rostlinami.

NEOBYČEJNĚ KONCENTROVANÁ

Spirulina Biocela® obsahuje silnou koncentraci živin z původního pravěkého základu života, kterou nenajdete v žádné jiné rostlině, obilí, nebo potravě. Mnoho z těchto živin vám doporučí vědci, abyste si vybudovali odolnější imunitní systém. Poslední klinické výzkumy spiruliny se zaměřují na její vliv na snižování hladiny cholesterolu, na snižování rizika rakoviny a na podporu imunitního systému.

UNIKÁTNÍ LÁTKY, KTERÉ VÁS OCHRÁNÍ

Spirulina obsahuje velké množství beta karotenu. Ví se o něm, že snižuje riziko výskytu rakoviny a chrání proti UV záření. Jako jedna z mála potravin obsahuje významné množství kyseliny gama-linolenové (GLA). Je výborným zdrojem vitaminu B12, který bývá nedostatkový při vegetariánské dietě. Je bohatá na železo, důležitá pro červené krvinky a silný imunitní systém. Obsahuje nejvíce proteinů (až 70%) a všechny základní aminokyseliny, RNA a DNA nukleové kyseliny. Obsahuje 1% chlorofylu a 15% posilujícího fykocyaninu - unikátní molekuly, která se vyskytuje pouze v modrozelených sinicích.

JEDNODUŠE VSTŘEBATELNÁ

Spirulina je tak stará, že se vyvinula dříve než tvrdé celulózové buněčné stěny. Její mladší sestřenice Chlorella vyžaduje dodatečné zpracování, aby došlo k narušení jejích buněčných stěn. Spirulina je hned na začátku perfektní – z 95% rychle stravitelná. Mnoho lidí říká, že cítí její energií už po několika minutách.

KVALITA ZPRACOVÁNÍ

Spirulinu Biocela® připravujeme u předního světového pěstitele na Tchaj-wanu. Při kultivaci a zpracování se nepoužívají žádné chemikálie, hnojiva, pesticidy ani jiné přídavné látky. Spirulina Biocela® je 100% čistý přírodní produkt, je balena v České republice a je testována v laboratoři akreditované ČIA v ČR.

ČISTÁ ZELENÁ ENERGIE

Využívejte energii Spiruliny každý den. Je skvělá mezi jídly a před fyzickou aktivitou. Je vám užitečná i při dietě a detoxikaci vašeho těla. Je s vámi jako potravina budoucnosti. Pojďte do toho a obnovte svoje zdraví s přispěním Spiruliny Biocela®.

NUTRIČNÍ HODNOTY

Parametr

 

Množství ve 100 g

Energetická hodnota

 

1465 kJ (350 kcal)

Bílkoviny*

 

69 g

Kyselina gama-linolenová (GLA)

 

15 g

Tuky

 

3 g

Vláknina

 

1,5 g

Minerály

 

1,5 g

Sacharidy

 

24 g

*Isoleucin, Leucin, Lysin, Methionin, Fenylalanin, Threonin, Tryptofan, Valin, Alanin, Arginin, Kyselina asparagová, Cystin, Kyselina glutamová, Glycin, Histidin, Prolin, Serin, Tyrosin

VITAMÍNY A MINERÁLY

Prvek

Množství ve 100 g

%DDD** v 5 g

A

22 mg

137,50%

Beta karoten

15 mg

není stanovena

B1

350 µg

1,60%

B2

400 µg

1,40%

B3

1,4 mg

0,40%

B6

80 µg

0,30%

B12

20 µg

40,00%

D

31 µg

31,00%

E

1,5 mg

0,60%

K

200 µg

13,30%

Kyselina pantothenová

2 µg

0,00%

Kyselina listová

3 µg

0,10%

Biotin

0,5 µg

0,10%

Inositol

6,5 mg

není stanovena

Fosfor

900 mg

6,40%

Sodík

650 mg

není stanovena

Vápník

255 mg

1,60%

Hořčík

250 mg

3,30%

Draslík

950 mg

2,40%

Železo

80 mg

28,60%

Zinek

3 mg

1,50%

Mangan

4 mg

10,00%

Měď

150 µg

0,80%

Selen

700 µg

63,60%

Chrom

250 µg

31,30%

Germanium

600 µg

není stanovena

**DDD - doporučená denní dávka pro doplňky stravy. Obsah vitamínů a minerálů se může v každé dodávce mírně lišit.

UŽITEK VITAMÍNŮ A MINERÁLŮ

 • A - Antioxidant, který chrání organismus před volnými radikály. Pozitivně působí na oči, sliznice, kosti a hraje roli i při krvetvorbě. Je potřebný pro správný vývoj plodu.
 • Beta karoten - Antioxidant, který pomáhá neutralizovat volné radikály. Působí proti rozvoji kardiovaskulárních onemocnění.
 • B1 (thiamin) - Slouží k udržení dobré funkce nervového systému a duševní rovnováhy. Zlepšuje drobné psychické poruchy jako netrpělivost a zmatenost. Napomáhá k posílení paměti, zmírňuje mořskou nemoc a posiluje chuť k jídlu.
 • B2 (riboflavin) - Působí příznivě k udržení zdravé pokožky, vlasů a nehtů. Ovlivňuje činnost nervové soustavy a mozku, napomáhá růstu a plodnosti. Pomáhá při přenosu kyslíku ke svalovým buňkám. Podporuje rekonvalescenci po zánětlivých onemocněních, při hypovitaminóze, při některých jednostranných dietách, při astmatu, alergiích, zánětech nervů, při léčbě psychických poruch.
 • B3 (niacin) - Má spoluúčast na řízení hladiny krevního cukru, udržování zdravé kůže, podporuje správnou funkci nervového systému a zažívacího traktu. Pomáhá udržovat zdravý mozek a nervové buňky. Zmírňuje úzkosti, nespavost a deprese.
 • B6 (pyridoxin) - Hraje důležitou roli při rozkladu a zužitkování bílkovin, cukrů a tuků. Působí preventivně proti nervovým onemocněním, zlepšuje náladu u depresivních stavů, má vliv na kvalitu kůže a významnou úlohu hraje také v tvorbě červených krvinek a protilátek. Pomáhá také při premenstruačním syndromu.
 • B12 (kobalamin) - Hraje důležitou roli při tvorbě červených krvinek, nezbytný je také pro funkci nervového systému a tvorbu buněčných membrán.
 • Biotin - Má důležitou funkci v metabolismu cukrů, tuků a aminokyselin. Je důležitý pro vznik energie a pro přenos oxidu uhličitého.
 • D - Je důležitý pro zdravý vývoj kostí a pro správnou funkci mozku, srdce, svalů a imunitního systému. Studie ukazují, že při nedostatku vitaminu D stoupá riziko vzniku rakoviny tlustého střeva, prsou a prostaty, kardiovaskulárních onemocnění, osteoartritidy a různých abnormalit v imunitním systému.
 • Draslík - Podílí se na celkové stabilitě našeho organismu. Draslík potřebujeme pro správnou funkci nervového a svalového systému. Hraje také zásadní úlohu ve správné činnosti našeho srdce.
 • E - Významný antioxidant, který zabraňuje vzniku nebezpečných volných radikálů. Napomáhá správné činnosti nervového systému. Přispívá k plodnosti.
 • Fosfor - Účastní se metabolismu cukrů, tuků a bílkovin, je složkou měkkých tkání a buněčných membrán. Má protizánětlivý účinek při hnisavých zánětech, pomáhá při bolesti žilního systému, reguluje správnou funkci ledvin.
 • Fykocyanin - Nejnovější výzkumy se věnují antioxidačním a protizánětlivým účinkům této látky, blahodárným účinkům na ledvinová onemocnění a detoxikačním účinkům v ledvinách a jeho vlivu na vznik a tvorbu kmenových buněk.
 • Germanium - Má antioxidační účinek, chrání před srdečními chorobami, zeleným a šedým zákalem, posiluje imunitní systém, používá se při léčení autoimunitních onemocnění jako roztroušená skleróza. Jeho nedostatek způsobuje zvýšenou náchylnost k degenerativním chorobám a urychlení stárnutí.
 • Hořčík - Magnesium je partnerem enzymů podílejících se na metabolismu. Pomáhá udržovat normální funkčnost svalů a nervů, udržuje stabilní srdeční rytmus, zdravý imunitní systém a v neposlední řadě také zdravé kosti a zuby.
 • Chrom - Je důležitou složkou při nastavování optimální hladiny krevního cukru. Zlepšuje schopnost našeho těla odstranit z krve škodlivý nadbytek cholesterolu.
 • Inositol - Podporuje celistvost jaterních buněk a nervových buněk. Je významný pro výživu mozkových buněk a pro zlepšení mozkové činnosti.
 • Kyselina gama-linolenová (GLA) - Má protizánětlivé účinky. Má vliv na kvalitu vlasů a nehtů. Uvádí se také pozitivní vliv na pokožku, menstruační obtíže a problémy, udržení funkčnosti a zdraví kloubů, a na regeneraci organismu.  Pozitivně ovlivňuje kardiovaskulární systém a reguluje hladinu cholesterolu.
 • Kyselina listová - Přispívá ke správné krvetvorbě, hojení ran a k růstu a vývoji lidského plodu. Užívání kyseliny listové je vhodné během těhotenství.
 • Kyselina pantothenová - Má význam pro účinek řady enzymů, pro využití vitamínů a funkci nervového systému. Zlepšuje stav při chronickém únavovém syndromu, migréně, zažívacích obtížích a některých případech alergie.
 • Mangan - Je významný pro obranyschopnost organismu. Podporuje správnou činnost slinivky břišní, je součástí ochrany proti cukrovce. Je nezbytný pro správnou mineralizaci kostí a pro správnou funkci nervového systému.
 • Měď - Zajišťuje správné fungování nervového systému, účinkuje při prevenci vysokého krevního tlaku, podílí se na stavbě kostí, kůže, tkání a krvinek.
 • Selen - Je nezbytný pro správnou funkci imunitního systému, prospěšný pro zdraví prostaty a přispívá ke správné funkci štítné žlázy. Jako antioxidant přispívá k ochraně před volnými radikály. Je nezbytný pro zdravé vlasy a nehty.
 • Sodík - Je nepostradatelný především při tvorbě červených krvinek a pro správnou funkci žaludku. Je důležitý pro vývoj organismu, stimuluje činnost ledvin, zabraňuje tvorbě ledvinových kamenů, působí proti svalovým křečím.
 • Vápník - Je důležitou součástí našich kostí a zubů. Podílí se také na vedení nervových vzruchů, uplatňuje se při srážení krve a regulaci srdečního rytmu.
 • Zinek - Nachází se v každé tkáni lidského těla a podílí se na dělení buněk. Je vynikajícím antioxidantem. Zpomaluje proces stárnutí a snižuje účinky stresu.
 • Železo - Je nezbytnou součástí hemoglobinu, složky červených krvinek přenášející kyslík k buňkám. Také je částí myoglobinu, který zásobuje kyslíkem svaly, a dále je součástí celé řady enzymů a imunitního systému.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

 • Dospělí - Užívejte maximálně 20 tablet denně. Toto množství odpovídá cca 5g. Podání můžete rozložit do více dávek. Užívejte nalačno, tedy alespoň 30 minut před jídlem nebo 2 hodiny po jídle. Dbejte na dostatečný přísun tekutin. Přípravek není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
 • Děti - Nevhodné pro děti do 3 let. Dětem od 3 let podávejte maximálně 5 tablet denně. Způsob užití jako u dospělých.

Zobrazit více informacíZobrazit méně informací

Doplňující informace

EAN: 600978545048
Cesta podání: Perorálně
Léková forma: Tableta
Dodavatel na trh: Biocela
Režim výdeje: Doplňky stravy

Hodnocení

Vložit nový komentář

: *

:

1 - nejhorší, 5 - nejlepší

: *


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

222 703 000 Po - Pá 8:00 - 18:00

Košík:

0 ks za 0 Kč

Nakupte zboží ještě za 999 Kč a dopravu máte zdarma!
Podívejte se na naše cenové trháky

Zobrazit košík

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím