Dr. Böhm Omega 3 complex 30 tobolek

Doplněk stravy Omega 3 complex od Dr. Böhm® podporuje normální činnost …

 Zobrazit více

Doplněk stravy Omega 3 complex od Dr. Böhm® podporuje normální činnost cév, krevní tlak, srdce a mozek. Omega-3 mastné kyseliny jsou nezbytné živiny, které podporují správnou činnost srdce a mozku a významně přispívají k normální hladině krevních tuků a normálního krevního tlaku. Dr. Böhm® Omega 3 complex tobolky jsou optimálně doplněny o koenzym Q10, vitamín D a vitamín E.

Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR
 • Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků
 • 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst

Dr. Böhm® Omega 3 complex tobolky přispívají ke správné hladině krevních tuků, ke správnému tlaku krve a srdeční činnosti. Doplněk stravy obsahuje omega-3 mastné kyseliny z vysoce kvalitního oleje z ryb žijících ve studených vodách. Inovativní tobolky stabilní v prostředí žaludku jsou dobře snášeny. Tyto tobolky zajišťují, že se látky uvolňují až ve střevě, přípravek je zcela bez nežádoucího rybího zápachu a chuti.

Výhody:

 • olej z ryb žijících ve studených vodách testovaný na nepřítomnost škodlivých látek s > 89% obsahem omega-3 (jako EPA, DHA) přispívá ke zdravé hladině krevních tuků (triglyceridů). Pozitivní účinek udržení normální hladiny triglyceridů nastává při denním příjmu 2 g EPA a DHA (3 tobolky) a udržení normálního krevního tlaku při denním příjmu 3 g EPA a DHA (4 tobolky). Pozitivní účinek jako příspěvek k normální činnosti srdce se dostaví při denním příjmu 250 mg DHA a EPA a udržení normální funkce mozku při denním příjmu 250 mg DHA (1 tobolka)
 • Koenzym Q10 (30 mg) je cenným doplňkem omega-3 mastných kyselin
 • Vitamin D přispívá ke správné činnosti imunitního systému
 • Vitamin E zachovává fyziologický účinek a stabilitu citlivých nenasycených mastných kyselin a podporuje ochranu buněk před oxidativním stresem

Co je dobré vědět

Omega-3 mastné kyseliny patří mezi esenciální mastné kyseliny, naše tělo si je neumí samo vyrobit a je tak závislé na jejich příjmu potravou. Četné studie ukazují, že polynenasycené omega-3 mastné kyseliny v dostatečných dávkách přispívají k normální hladině krevních tuků (triglyceridů). Přestože jsou krevní tuky důležitým zdrojem energie, jejich přebytky se ukládají v tukové tkáni. Navíc se mohou ukládat ve stěnách cév, což vede k jejich zúžení. Zvláště cenným doplňkem omega-3 mastných kyselin je koenzym Q10. Potřebuje ho každá buňka v našem těle k zajištění přísunu energie. Mimochodem: Pro všechny, kteří užívají léky na snížení cholesterolu (statiny), jsou omega-3 mastné kyseliny a koenzym Q10 zvláště důležité.

Složení

Složení v 1 tobolce (RHP*):

 • olej z ryb žijících ve studených vodách 960 mg odpovídající Omega-3 mastným kyselinám 860 mg z toho EPA 500 mg a DHA 260 mg
 • Vitamín D 5,0 µg, ekvivalent 200 IU*
 • Vitamín E 6,0 mg
 • Koenzym Q10 30 mg

*RHP = referenční hodnota příjmu v %

Vyzkoušejte také ostatní produkty značky Dr. Böhm, které jsou v kategoriích Vitamíny, Doplňky stravy a Speciální doplňky stravy. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Omega 3 – Rybí tuk.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

Upozornění:
Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy.
EAN8595707703153
ZnačkaDr. Böhm
Velikost balení30 tobolek
Cesta podání  Perorálně - polyká se
Forma  Tobolka
Pro  Pro dospělé
Režim výdeje  Doplňky stravy
Na co pomáhá  Na játra  Na únavu  Na metabolismus  Na srdce  Na cholesterol  Na krvetvorbu
Množství účinné látky (IU)  200 IU
Originální názevDr. Böhm Omega 3 complex, 30 tobolek
Dodavatel na trhPROFIMED s.r.o.
Země původu