Dr. Böhm (6 produktů)

Veškerá síla přírody pro vaše zdraví

Vysoce kvalitní rostlinné, léčivé přípravky a inovativní doplňky stravy pro vaše zdraví. S přírodními látkami v optimálních dávkách vám výrobky pomohou zvládnout mnoho nástrah, které přináší každodenní život.

Vitamíny

Močové a pohlavní orgány

Zdravý pohyb a sport

Dr. Böhm

Vitamíny

Vitamíny jsou živiny nezbytné pro zajištění normálních funkcí našeho těla. Jsou to organické látky, které tělo neprodukuje samo, a proto je důležité získávat je z potravy nebo doplňků stravy. Tyto důležité látky hrají klíčovou roli v mnoha biochemických procesech a metabolismu, které udržují zdraví a optimální fungování těla.

Dr. Böhm, Omega 3 complex, tobolky

Dr. Böhm Omega 3 complex 30 tobolek

Doplněk stravy Omega 3 complex od Dr. Böhm® podporuje normální činnost cév, krevní tlak, srdce a mozek. Omega-3 mastné kyseliny jsou nezbytné živiny, které podporují správnou činnost srdce a mozku a významně přispívají k normální hladině krevních tuků a normálního krevního tlaku. Dr. Böhm® Omega 3 complex tobolky jsou optimálně doplněny o koenzym Q10, vitamín D a vitamín E.

 

Koupit

Dr. Böhm Elixír pro imunitu s příchutí černého rybízu 30 sáčků

Vyvážený jídelníček je základem celkového zdraví. Někdy je však velmi obtížné dodržovat příjem tělu prospěšných živin, vitamínů a minerálů v optimálním množství. Z toho důvodu je vždy efektivní sáhnout po doplňcích stravy Dr. Böhm® zaměřených na podporu imunitního systému.
 

Koupit

Dr. Böhm, Elixír, imunita, černý rybíz
Dr. Böhm, Isoflavon, tobolky

Dr. Böhm Isoflavon 90mg forte 30 tobolek

Isoflavon forte je doplněk stravy pro ženy po čtyřicítce, který obsahuje extrakty z jetele lučního a sóji, je obohacen o pupalkový olej a vitamín B6.

 

Koupit

Dr. Böhm

Močové a pohlavní orgány

Doplňky stravy na močové orgány jsou určeny k podpoře zdraví a funkce ledvin, močových cest a močového měchýře. Tyto orgány hrají klíčovou roli v udržování rovnováhy tělesných tekutin, odstraňování odpadních látek a udržování zdravého metabolismu.

Dr. Böhm Dýňové tablety pro ženu 30 tablet

Tento čistě rostlinný doplněk stravy obsahuje patentovaný bezolejný extrakt z jader štýrské dýně. Skombinován s cennými izoflavony ze sóji.

 

Koupit

Dr. Böhm, tablety, dýně, močové cesty
Dr. Böhm

Sport a zdravý pohyb

Sportovní doplňky stravy jsou výrobky, které jsou navrženy tak, aby podpořily výkon, regeneraci a obecně zdraví sportovců nebo aktivních jedinců. Tyto doplňky jsou často používány k doplnění stravy a zajistění optimálního množství klíčových živin, které mohou být při intenzivní fyzické aktivitě vyčerpány nebo nesplněny.

Dr. Böhm, Magnesium, sport, aminokyseliny, sáčky

Dr. Böhm Magnesium sport aminokyseliny 14 sáčků

Šumivý nápoj pro posílení svalů, výdrž a regeneraci. Esenciální větvené aminokyseliny (známé též jako BCAA) hrají při sportovním výkonu zásadní roli, protože vstupují přímo do svalů, kde jsou ihned k dispozici jako rychlý zdroj energie.
 

Koupit

Dr. Böhm Klouby Komplex Intensiv 30 sáčků

Nové technologie nám v mnohém usnadňují život. Bohužel moderní pojetí života má také svou stinnou stránku. Dlouhé sezení u počítače, nedostatek pohybu a časté používání mobilních telefonů má za následek stále častější dlouhotrvající bolesti zad, krční páteře a bolesti kloubů. Doplněk stravy Dr. Böhm® Klouby Komplex Intensiv nabízí řešení.

 

Koupit

Dr. Böhm, Klouby, Komplex, sáčky
Dr. Böhm, Elixír, výkon, sáčky

Dr. Böhm Elixír pro výkon 14 sáčků

Stres, zkoušky, tlak na výkon a ani chvilka odpočinku. S přípravkem Dr. Böhm® překonáte únavu a získáte další energii. Osvěžující šumivý nápoj bez cukru vám pomůže naplno využít váš fyzický i duševní potenciál. Působí rychle a dlouho účinkuje.

 

Koupit

Dr. Böhm - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Dr. Böhm ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Dr. Böhm lidé hodnotí na 88 %
Recenze produktu: Dr. Böhm Mučenka pletní 425 mg 30 tobolek
4.7 / 3x
vyhovují tyto prášky ...Jsou bezva....jak na nervy, tak na spaní...
Recenze produktu: Dr. Böhm Dýňové tablety pro ženu 30 tablet
4.6 / 5x
Zatím nevím efekt neužívá dlouho8g
Recenze produktu: Dr. Böhm Kůže vlasy nehty 60 tablet
4 / 1x
Používám a mohu doporučit.