GoNutrition Creapure Creatine 500g 500 g

Creatine Monohydrate Creapure je ultra-čistý kreatin monohydrád vyrobený …

Zobrazit více

Creatine Monohydrate Creapure je ultra-čistý kreatin monohydrád vyrobený německou firmou Alzchem, která vlastní patent Creapure. Kreatin je považován za jeden z nejúčinnějších sportovních doplňků dostupných na dnešním trhu. Mnohokrát bylo testováním prokázáno, že jeho užívání vede ke svalovému růstu a zlepšení výbušných schopností svalových buněk při silovém výkonu díky zvýšení zásob ATP ve svalových buňkách, kreatin monohydrát je doplněk elitních sportovců a nadšenců posiloven po mnoho let!

Tento produkt není momentálně dostupný.
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Co je Creatine Monohydrate Creapure®?

Creatine Monohydrate Creapure® je ultra-čistý kreatin monohydrát vyráběny v Německu firmou AlzChem. Creapure® je odborníky považován za nejčistší formu kreatinu na současném trhu. Kreatin monohydrát je jedním z nejúčinnějších doplňků stravy kolem kterého toho bylo napsáno a probádáno již až až. Nejvýznamnějším popsaným benefitem Kreatinu se zdá být nárůst svalové hmoty.

Jaké jsou výhody užívání tohoto kreatin?

Bylo prokázáno, že užívání Kreatinu zvýšuje výbušnou energii ve svalech, což je ideální zejména pro kulturisty, sprintery nebo jakékoliv sportovce, využívající tyto svalové schopnosti. Je velice pravděpodobné, že díky používání Kreatinu budete mít více svalů a vylepšíte si své silové rekordy. Dokonce nedávné výzkumy ukázaly, že kreatin přispívá i ke zlepšení vytrvalostního výkonu a dokonce i učení.

Jaké jsou rozdíly mezi běžným kreatinem a Creapurem?

Creapure® je prémiová třída, nejvyšší kvalita kreatin monohydrátu vyráběná v německé fabrice Alzchem. Je zcela bez nečistot a obsahuje až 99,99% kreatin monohydrátu. Creapure® je mikronizován, což znamená, že prášek má mnohem jemnější a menší krystalky. Díky těmto kvalitám je i mnohem lépe vstřebatelný v těle, nemluvě o tom, že se mnohem lépe rozpouští v nápojích, v kterých si jej rozmícháváte.

Jaký bude mít efekt Creapure na můj trénink?

Kreatin je tělu vlastní látka, která se nachází také v červeném mase a rybách. Kreatin se V těle ukládá do svalových buněk v podobě fosfátu jako kreatin fosfát (CP). Vyšší hladina kreatinu ve svalových buňkách je indikátorem lepší výkonnosti svalové buňky, která tak zvládne větší zátížení.

Co obsahuje Kreatin Monohydrat Creapure?

Creapure od GoNutrition obsahuje ze 100% jen tento produkt, bez příměsí a ingrediencí.

Jak mám používat kreatin?

Doporučujeme přidat 5g kreatinu monohydrátu (asi 1,5 odměrky) do 100 - 150ml vody a rozmíchat v šejkru. Pro dosažení nejlepších výsledků, bychom přidali 5g do každého proteinového nápoje, který pijete. Můžete si také vzít kreatin před a po cvičení spolu s nějakými rychlými cukry a nebo s gainerem.

Jak kvalitní je váš Creapure?

O kvalitě našeho Creapuru svědčí několik faktů. Lze jej jasně dohledat u Německého výrobce Alzchem, který vlastní licenci na tento produkt a dále to, že zcela veřejně přikládáme Certifikaci tohoto produktu. Při výrobě všech našich výrobků využíváme naše dlouholeté zkušenosti v oblasti sportovní výživy, abychom si vybrali ty nejkvalitnější suroviny s cílem nabídnout vynikající kvalitu za rozumné peníze. My všechny své výrobky mícháme, plníme i balíme, zde v naší vlastní výrobě a věškeré použité ingredience jsou prvotřídní kvality. Produkty jsou pečlivě baleny a dodávány přímo k Vám domů.

Složení Creapure Creatine:

100% Creapure Creatine Monohydrat

Upozornění
Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Kreatin.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

Upozornění:
Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy.
EAN5060316385944
Velikost balení500 g
Forma  Prášek na výrobu nápoje
Pro  Pro děti  Pro dospělé
Originální názevGoNutrition Creapure Creatine 500g
Dodavatel na trhGoNutrition
Země původu