Ostatní diagnostické testy - Na nervy a stres (0 produktů)

Nenašli jste diagnostický test, který hledáte? V této kategorie naleznete speciální testy pro rychlou analýzu moči, ale také imunochromatografické testy určující výskyt krve ve stolici, která je doprovodným jevem některých závažných onemocnění …

Zobrazit více

Nenašli jste diagnostický test, který hledáte? V této kategorie naleznete speciální testy pro rychlou analýzu moči, ale také imunochromatografické testy určující výskyt krve ve stolici, která je doprovodným jevem některých závažných onemocnění střev a trávicího traktu. Diagnostické testy pro analýzu moči spolehlivě určí pH včetně přítomnosti bílkovin, krve a glukózy.

Uživatelé si nejvíc oblíbili značky Hartmann. Nejlépe hodnoceným produktem je Hartmann Veroval Zánět močových cest domácí test.

Vymazat všechny filtry

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?

Podívejte se na produkty z kategorie Ostatní diagnostické testy seřazené od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Ostatní diagnostické testy seřazené od těch nejlevnějších. Kategorii Ostatní diagnostické testy jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších produktů.