MOVit Energy

Všechny uvedené produkty společnosti MOVit Energy s.r.o. podporují aktivní život a zdravý životní styl každého jedince!

V každé kategorii, do které vstupujeme se snažíme vyvíjet vždy ty nejkvalitnější produkty, ale zároveň cenově dostupné pro koncového spotřebitele a snažíme se, aby vždy byly něčím vyjímečné a to především vstřebatelnou formou, velmi malou konkurencí nebo svojí naprostou jedineč…

Zobrazit celý popis
Movit energy, doplňky stravy, ochubooster, Dr. booster

O firmě MOVit Energy

Společnost MOVit Energy s.r.o. založená v dubnu 2020 skupinou lidí s mnohaletými zkušenostmi z oblasti vývoje léčivých přípravků, doplňky stravy, ale také maloobchodního prodeje s důrazem na digitální technologie. Každá uvedená produktová řada je inspirována potřebami spotřebitelů, diskusemi s nimi a mnohaměsíčním vývojem a testováním těchto produktů
MOVit energy, Certifikované laboratoře

Certifikované laboratoře

Produkty jsou vyráběny z certifikovaných surovin v profesionálních výrobních laboratořích

MOVit energy, Certifikované laboratoře, 24/7 dostupnost

24/7 dostupnost

Vyvíjíme produkty pro každodenní použití a za cenově přijatelných podmínek pro koncového spotřebitele

MOVit energy, Certifikované laboratoře, Profesionálové

Profesionálové

Spolupracujeme s předními profesionálními technology s více než 20 lety zkušeností

MOVit energy, Certifikované laboratoře, Spokojenost

Spokojenost

Investujeme mnoho času a finančních prostředků do komunikace s našimi spotřebiteli

Boost your mind - boost & dominate

Všechny uvedené produkty společnosti MOVit Energy s.r.o. podporují aktivní život a zdravý životní styl každého jedince! Snažíme se do každé kategorie přicházet s inovací především ve formě vstřebatelnosti, protože na trhu existuje spousta přípravků různé síly, ovšem většina z nich je stejně lidským tělem nevstřebatelná. Naší prioritou je kromě jiného také na trh uvádět přípravky, které jsou nedostatkové a inspiraci nacházíme především na západních trzích.
MOVit energy
MOVit energy, Melatonin Premium, zdravý spánek

Kvalitní spánek - jednodušší usínání

Přispívá k zlepšení kvality spánku, napomáhá usínání. Jeho hlavní funkcí je kontrola biorytmu spánku a bdělosti. Melatonin přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí a k zmírnění subjektivního pocitu únavy v důsledku časového posunu. Melatonin je hormon, který si organizmus vytváří sám, jeho produkce s věkem klesá a proto doporučujeme dávkování individuálně konzultovat s lékařem nebo farmaceutem. Nebyla stanovena dávka, která by určila předávkování.
MOVit energy, Napomáhá vstávání

Napomáhá vstávání

MOVit energy, Zlepšuje kvalitu spánku

Zlepšuje kvalitu spánku

MOVit energy, Napomáhá usínání

Napomáhá usínání

MOVit energy

Zmírňuje únavu v důsledku časového posunu

MOVit energy
MOVit energy, vitamíny a doplňky stravy

Komoditní produkty s přidanou hodnotou

MOVit Energy postupně dodává na Český a Slovenský trh produkty jednodruhových a vícedruhových doplňků stravy se silnějšími účinky a rychlo-vstřebatelnou formou, případně s jinou další výhodou oproti klasickým produktům na trhu. Firma dbá na velký důraz na potřeby zákazníků a především se soustředí na vysoko vstřebatelnou­ formu.
MOVit energy, Vitamin D

Vitamin D3

Vitamín D je pro naše tělo velmi důležitý. Ovlivňuje látkovou výměnu vápníku, je důležitý pro zdravé kosti a zuby, pomáhá udržovat zdravé svaly, ovlivňuje ale i další části našeho těla jako je srdce, mozek, imunitní systém. Běžně si jej tělo samo tvoří díky slunečnímu záření. Někdy je ale potřeba jej doplnit uměle. Vitamin D přispívá k normální funkci: Imunitního systému, svalů, kostí a zubů, umožňuje správné vstřebávání vápníku.

 Koupit

MOVit energy

Zinek chelát

Zinek je důležitým stopovým prvkem, který se podílí na metabolismu makroživin, sacharidů, bílkovin, mastných kyselin a nachází se téměř ve všech orgánech. V těle se vyskytuje v gramových, ale spotřebovává se v miligramových množstvích a pro náš organismus je zcela nepostradatelným esenciálním minerálem. Přispívá k normální funkci imunitního systému, podporuje normální kognitivní funkce a podporuje plodnost.

 Koupit

MOVit energy, Hořčík Chelát

Hořčík chelát

Magnesium (hořčík) a vitamin B6 (pyridoxin) přispívají k normální činnosti nervové soustavy, ke snížení míry únavy a vyčerpání, normálnímu energetickému metabolismu, normální syntéze bílkovin. Hořčík přispívá k normální funkci svalů, psychické činnosti, normálnímu stavu kostí, zubů a k rovnováze elektrolytů. Podílí se také na procesu dělení buněk.

 Koupit

MOVit energy, Vitamin C se sipkem

Vitami C se šípkem

Vitamín C je nezbytný pro podporu imunity, tvorbu kolagenu a je velmi účinný antioxidant. Působí na snížení oxidačního stresu. Vitamin C je také důležitý, protože pomáhá chránit vitamíny A a E, stejně jako mastné kyseliny před oxidací. Šípek obsahuje vysoké množství vitamínu C, až 15× více, než stejné množství pomerančů. Funguje jako skvělý antioxidant, podpoří vaši imunitu a sníží riziko vzniku rýmy nebo chřipky. Zdárně také bojuje proti infekcím.

 Koupit

Další doplňky stravy

MOVit energy
MOVit energy, Dr. booster

Boost your mind & dominate!

Energická stimulace s dlouhodobým účinkem. Dr.Booster podporuje přísun energie, okamžitě a bez kompromisů. Jedinečný český doplněk stravy s originální recepturou se zaměřuje hlavně na povzbuzení mozkové činnosti, podporu myšlení a 100% soustředění. Dr. Booster vyváženě kombinuje přírodní stimulanty, rostlinné extrakty, vitamíny, vybrané stopové prvky a další zdraví prospěšné látky v jedné tabletě.

Dr. booster pozitivně ovlivňuje:

MOVit energy, Dr. booster, Paměť a mentální výkon

Paměť a mentální výkon

MOVit energy, Dr. booster, Snížení chybovosti, stresu a únavy

Snížení chybovosti, stresu a únavy

MOVit energy, Dr. booster, Soustředění, reakce a duševní výkon

Soustředění, reakce a duševní výkon

MOVit energy, Dr. booster, Okamžitý nástup energie

Okamžitý nástup energie

Pro koho je Dr. Booster?

  • Dr. Booster pro manažery a ředitele
  • Dr. Booster pro programátory, adminy a IT specialisty
  • Dr. Booster pro sportovce a trenéry
  • Dr. Booster pro studenty
  • Dr. Booster pro vegany
  • Dr. Booster pro lidi do výroby, kancelářské práce a další
MOVit energy, Dr. booster
MOVit energy
MOVit energy, Ocubooster

MOVit OcuBooster pro dlouhotrvající kvalitu zraku

MOVit OcuBooster je doplněk stravy, podporující dlouhotrvající kvalitu zraku. Obsahuje extrakt z rostliny Tagetes Erecta (aksamitník vzpřímený), který má obsah luteinu a zeaxantinu. Spolu se zinkem přispívá k normálnímu stavu zraku. Produkt je doplněn o selen vázaný na kvasnice a vitamin C, které přispívají k normální funkci imunitního systému, a dále o vitamín E přispívající k ochraně buněk před oxidativním stresem, způsobeným např. UV zářením nebo modrým světlem. Taurin je nejhojněji zastoupená volná aminokyselina v slzách.
MOVit energy, Ocubooster, zdravý zrak

Přispívá ke zdravému zraku

MOVit energy, Ocubooster

Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem

MOVit energy, Ocubooster

Přispíva k normální funkci imunitního systému a zraku

MOVit energy, Ocubooster

Obsahuje extrakt z rostliny Tagetes erecta (aksamitník vzpřímený)

Účinky aksamitníku vzpřímeného

Aksamitník obsahuje Lutein a zeaxantin. Lutein a zeaxantin jsou soustředěny v makule a čočce oka. Lidské tělo nemůže a neumí vyrábět Lutein, proto musí být k podpoře oka získán nelepé z přírodních potravinových zdrojů. Lutein a zeaxantin má také důležité antioxidační funkce v těle. Spolu s dalšími přírodními antioxidanty, včetně vitaminu C, beta-karotenu a vitaminu E , dokáží tyto důležité pigmenty chránit naše tělo před škodlivými účinky volných radikálů.

MOVit energy, Ocubooster, aksamytník
MOVit energy

22 produktů

Produkty