Testy na cukr (5 produktů)

Pomocí testů na cukr efektně a hlavně včasně detekujete abnormální hladinu glukózy v krvi. To vše snadno a rychle, ať už z pohodlí domova, kanceláře či na cestách. Nabízíme bezpečné glukózové testy (testy na cukrovku), které vám díky testovacím …

 Zobrazit více

Pomocí testů na cukr efektně a hlavně včasně detekujete abnormální hladinu glukózy v krvi. To vše snadno a rychle, ať už z pohodlí domova, kanceláře či na cestách. Nabízíme bezpečné glukózové testy (testy na cukrovku), které vám díky testovacím proužkům pro glukometr stanoví hodnotu glukózy v krvi. Aplikace testů na cukr je jednoduchá.

Uživatelé si oblíbili řady Contour Plus, Wellion a Accu Chek. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Wellion Testovací proužky LUNA DUO 50 ks.

Testy na cukr - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Testy na cukr ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Testy na cukr lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Accu Chek Performa proužky 50 ks
5 / 6x
Som spokojná
Recenze produktu: Contour Plus Diagnostické proužky 50 ks
5 / 11x
Za mě naprostá spokojenost s eshopem Pilulka.cz. rychlost a spolehlivost v dodání objednaného zboží
Recenze produktu: Beurer Testovací proužky ke glukometru, GL 44/GL 50, 2 x 25 ks
5 / 3x
Fungují. Co dodat. :)
Recenze produktu: EasyTouch Proužky glukóza 50 ks
5 / 3x
proužky jsou super na měření glukozi,škoda že je nemají ve všech lékárnách

Podívejte se na produkty z kategorie Testy na cukr seřazené od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Testy na cukr seřazené od těch nejlevnějších. Kategorii Testy na cukr jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších produktů.