Testy na COVID-19

Při nákupu testů nad 1000 ks umožňujeme velkoobchodní objednávku, stačí kontaktovat radoslav.conev@pilulka.cz.

Zákazníci si oblíbili značky Gargtest, V-chek a Wantai. Nejlépe hodnoceným výrobkem je V-chek 2019-nCoV Ag Saliva Rapid Test 20ks (Immunochromatography) 20ks.

Nabízíme jak samoodběrové sady, MZČR podle § 4 odst. 8 nařízení vlády č. 56/2015 Sb. za účelem uvedení na trh pro použití laickou osobou v rámci celoplošného testování, tak sady, určené pro použití zdravotním personálem.

  • Antigenní samotestovací test – je možné absolvovat z pohodlí domova. Nepotřebujete u toho kvalifikovanou os…

Nabízíme jak samoodběrové sady, MZČR podle § 4 odst. 8 nařízení vlády č. 56/2015 Sb. za účelem uvedení na trh pro použití laickou osobou v rámci celoplošného testování, tak sady, určené pro použití zdravotním personálem.

  • Antigenní samotestovací test – je možné absolvovat z pohodlí domova. Nepotřebujete u toho kvalifikovanou osobu z medicínskeho personálu – což je obrovskou výhodou těchto testů. V nabídce jsou antigenní samotesty z nosu, nosohltanu, nebo i méně invazivní metodou – vatovou tyčinkou, kdy stačí použít výtěr z 2,5 cm od okraje nosu.
  • Klasický antigenní test – testování z nosu a ústní dutiny, které musí provádět kvalifikovaná osoba. Předností těchto testů je jejich přesnost a rychlost – výsledek je dostupný v řádech minut, přímo na odběrovém místě͘.
  • Antigenní testování „lízátkovým testem“ – můžete ho provádět sami, a to kdekoliv. Stačí ho vložit do úst, poté zacvaknout do pouzdra a během 15 minut se dozvíte výsledek. Jedná se velmi pohodlnou metodu.
  • Gargtest – metoda založená na kloktání úst a hltanu. Pilulka vám jej dodá se službou laboratorního PCR testu s výsledkem max. do 24 hodin.

Testy na Covid-19

Testování na přítomnost koronaviru Covid-19 je jedním ze základních pilířů v boji proti tomuto onemocnění. Jelikož u 60% nakažených probíhá bez zjevných příznaků, je potřeba se neustále chránit. I takto “neviditelně” nakažený může být infekční pro své okolí. Pilulka nabízí hned několik variant testů – či už samotestovací, nebo testy, které provádí medicínský personál. 

Při nákupu testů nad 1000 ks umožňujeme velkoobchodní objednávku, stačí kontaktovat radoslav.conev@pilulka.cz.

Zobrazit celý popis

6 produktů

Produkty