Testy na COVID-19 - test na Koronavirus (1 produktů)

Nabízíme jak samoodběrové sady, MZČR podle § 4 odst. 8 nařízení vlády č. 56/2015 Sb. za účelem uvedení na trh pro použití laickou osobou v rámci celoplošného testování, tak sady, určené pro použití zdravotním personálem.

  • Antigenní samotestovací test – je možné absolvovat z pohodlí domova. Nepotřebujete u toho kvalifikovanou osobu z medicínského personálu – což je obrovskou výhodou těchto testů. V nabídce jsou antigenní samotesty z nosu, nosohltanu, nebo i méně invazivní metodou – vatovou tyčinkou, kdy stačí použít výtěr z 2,5 cm od okraje nosu.
  • Klasický antigenní test – testování z nosu a ústní dutiny, které musí provádět kvalifikovaná osoba. Předností těchto testů je jejich přesnost a rychlost – výsledek je dostupný v řádech minut, přímo na odběrovém místě͘.
  • Antigenní testování „lízátkovým testem“ – můžete ho provádět sami, a to kdekoliv. Stačí ho vložit do úst, poté zacvaknout do pouzdra a během 15 minut se dozvíte výsledek. Jedná se velmi pohodlnou metodu.
  • Gargtest – metoda založená na kloktání úst a hltanu. Pilulka vám jej dodá se službou laboratorního PCR testu s výsledkem max. do 24 hodin.

Testy na Covid-19

Testování na přítomnost koronaviru Covid-19 je jedním ze základních pilířů v boji proti tomuto onemocnění. Jelikož u 60% nakažených probíhá bez zjevných příznaků, je potřeba se neustále chránit. I takto “neviditelně” nakažený může být infekční pro své okolí. Pilulka nabízí hned několik variant testů – či už samotestovací, nebo testy, které provádí medicínský personál.

Při nákupu testů nad 1000 ks umožňujeme velkoobchodní objednávku, stačí kontaktovat b2b@pilulka.cz.

Při nákupu testů nad 1000 ks umožňujeme velkoobchodní objednávku, stačí kontaktovat b2b@pilulka.cz.

Uživatelé si nejvíc oblíbili řady Flowflex. Nejlépe hodnoceným produktem je Flowflex SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test.

Flowflex SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test

Můžete mít zítra
49 Kč
Banner
Testy na COVID-19 - test na Koronavirus - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Testy na COVID-19 - test na Koronavirus ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Testy na COVID-19 - test na Koronavirus lidé hodnotí na 92 %
Recenze produktu: AllTest SARS-CoV-2 a chřipka A+B antigenní kombo rychlotest
5 / 2x
Ulohu splnil a urcil typ virozy.
Recenze produktu: Flowflex SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test sáček
4.7 / 122x
Rychlé dodání, spolehlivost
Recenze produktu: Flowflex SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test 5 ks
4.7 / 122x
Produkt máme vyskúšaný. Sme spokojní.
Recenze produktu: Flowflex Antigenní výtěrový test COVID-19 25 ks
4.7 / 122x
Lepší než dobré
Recenze produktu: Flowflex SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test
4.7 / 85x
Není co vytknout
Recenze produktu: Wellion VivaDiag Pro SARS-CoV-2 Ag Rapid test 25 ks
4.3 / 21x
Vadná sada. Nedoporučuji, tekutina v kapátku je asi prakticky vypařená, či je dané špatné množství. V celé sadě není ani jedna, která stačí na použití. Při testování, jsem musela každému testovanému slít roztok minimálně ze 4 do jedné, aby šlo poté vůbec namočit tyčku a nakapat. Stejně nevyšli ani z jednoho normální kapky, ale pěna. V součtu je balení finančně značně nevýhodné a spolehnutí sporné.
Recenze produktu: V-chek 2019-nCoV Ag Saliva Rapid Test (Immunochromatography) 20 ks
4.3 / 107x
Jednoduché a rychlé použití.

Podívejte se na produkty z kategorie Covid testy seřazené od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Covid testy seřazené od těch nejlevnějších. Kategorii Covid testy jsme pro vás seřadili od nejprodávanějších produktů.