Doporučujeme Pilulka Auto Znáte z TV

Paralen Grip perorální tablety film 24 5 z 5 2

Paralen Grip por.tbl.flm.24

Režim výdeje: Volně prodejné HVLP

Další balení: Paralen Grip por.tbl.flm.12

Cena: 135 Kč 109 Kč Skladem 1-5 ks

Paralen Grip perorální tablety film 24 si přes nás též můžete rezervovat v 25 lékárnách po celé ČR a následně přijít s jistotou, že ho pro vás máme připravené. Nebo vám ho rádi zašleme až domů po celé ČR.

Paralen Grip perorální tablety film 24 si můžete také rezervovat v těchto lékárnách

    • Pilulka Lékárna Vimperk, Vimperk, Krátká 554

    • Pilulka Lékárna Mělník, Mělník, Pražská 532/25

    • Pilulka Lékárna Brno, Brno, Tkalcovská 869/1

    • Pilulka Lékárna Jindřichův Hradec, Jindřichův Hradec, Růžová 41

    • Pilulka Lékárna Poděbrady, Poděbrady, Náměstí T. G. Masaryka 796

    • Pilulka Lékárna Trutnov Palackého, Trutnov, Palackého 201

    • Pilulka Lékárna Trutnov Česká, Trutnov, Česká 190

    • Pilulka Lékárna Hradec Králové, Hradec Králové, Štefánikova 454/28a

    • Pilulka Lékárna Český Brod, Český Brod, Žižkova 282

    • Pilulka Lékárna Prachatice, Prachatice, Nám.Přátelství 665

    • Pilulka Lékárna Strunkovice nad Blanicí, Strunkovice nad Blanicí, Strunkovice nad Blanicí 86

    • Pilulka Lékárna Komunardů, Praha 7, Komunardů 16

    • Pilulka Lékárna Vinohradská, Praha 2, Vinohradská 24

    • Pilulka Lékárna České Budějovice, České Budějovice, Lannova tř. 87/43

    • Pilulka Lékárna Ledenice, Ledenice, Náměstí 86

    • Pilulka Lékarna Jihlava, Jihlava, Kollárova 19

    • Pilulka Lékárna Želivského, Praha 3, Vinohradská 196

    • Pilulka Lékarna Šumperk, Šumperk, Slovanská 281/22

    • Pilulka Lékárna Moravská Třebová, Moravská Třebová, Náměstí T. G. Masaryka 33/27

    • Pilulka Lékárna U Jindřicha, Praha 1, Senovážné náměstí 28

    • Pilulka Adamova lékárna, Praha 1, Václavské náměstí 775/8

    • Pilulka Lékárna Aš, Aš, Hlavní 247/35

    • Pilulka Lékárna Český Těšín, Český Těšín, Moskevská 172/13

    • Pilulka Lékárna Hradec Králové, K.H.Máchy, Hradec Králové, Karla Hynka Máchy 637/2

    • Pilulka Lékárna Lidická, Praha 5, Lidická 798/19

Rádi Vám pomůžeme.


Informujte se na našem
oddělení péče o zákazníky:

222 703 000 Po - Pá:8:00 - 18:00

  • Doprava zdarma při nákupu nad 999 Kč
  • Odborná online pomoc
  • Odběrná místa po celé ČR
  • Expresní doručení Pilulka Auto
  • Pilulka Klub - za každý nákup odměna

Popis výrobku

Paralen Grip por.tbl.flm.24

V tabletách Paralen Grip chřipka a kašel se příznivě uplatňuje kombinace paracetamolu (působí proti bolesti a horečce), fenylefrinu (uvolňuje dýchací cesty) a dextromethorfanu (tlumí kašel). Paralen Grip chřipka a kašel je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení doprovázených suchým kašlem a ucpaným nosem. 

Paralen Grip chřipka a kašel je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení doprovázených suchým kašlem a ucpaným nosem.

Přináší úlevu

  • od horečky,
  • bolesti hlavy,
  • bolesti v krku,
  • bolesti svalů a kloubů,
  • suchého kašle,
  • uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny
  • a tím usnadňuje dýchání.

Účinné látky

  • Paracetamol 500 mg, fenylefrin 5 mg, dextrometorfan 15 mg v 1 potahované tabletě.
  • Paracetamol snižuje teplotu a tlumí bolest.
  • Fenylefrin odstraňuje otok nosní sliznice, a tím ulehčuje dýchání.
  • Dextrometorfan potlačuje kašel přímým působením na centrum kašle v prodloužené míše.

Forma: Potahované tablety

Přípravek je určen pro dospělé a dospívající od 12 let s tělesnou hmotností nad 40 kg.

Dávkování:

Dospělí a dospívající od 15 let: 

  • 1–2 tablety podle potřeby až 4× denně.
  • Odstup mezi jednotlivými dávkami má být minimálně 4 hodiny.
  • Nejvyšší jednotlivá dávka jsou 2 tablety.
  • Maximální denní dávka je 8 tablet.

Dospívající 12–15 let s tělesnou hmotností nad 40 kg:

  • 1 tableta podle potřeby v časovém odstupu nejméně 4–6 hodin.
  • Maximální denní dávka je 6 tablet.

Balení: 24 tablet

Zobrazit více informacíZobrazit méně informací

Nejnovější hodnocení

  • Radovan Prošek, 2016-03-10 09:08:52

    Rychlá úleva při chřipce

    5 z 5

  • eva giesa, 2015-03-01 14:22:39

    dobrá cena

    5 z 5

Doplňující informace

EAN: 8594739205956
SUKL: 0157600
Značka: PARALEN
Cesta podání: Perorálně
Léková forma: Tableta
Dodavatel na trh: Zentiva
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Trápí mě: chřipka a nachlazení
Výrobce: ZENTIVA, K.S., PRAHA

Hodnocení 5 z 5

  • Radovan Prošek, 2016-03-10 09:08:52

    Rychlá úleva při chřipce

    5 z 5

  • eva giesa, 2015-03-01 14:22:39

    dobrá cena

    5 z 5

Vložit nový komentář

: *

:

1 - nejhorší, 5 - nejlepší

: *


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

222 703 000 Po - Pá 8:00 - 18:00

Košík:

0 ks za 0 Kč

Nakupte zboží ještě za 999 Kč a dopravu máte zdarma!
Podívejte se na naše cenové trháky

Zobrazit košík

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím