Paralen Grip chřipka a kašel 500/15/5mg 24 tablet

-12 %

Paralen Grip chřipka a kašel 500/15/5mg 24 tablet

V tabletách Paralen Grip chřipka a kašel se příznivě uplatňuje kombinace paracetamolu (působí proti bolesti a horečce), fenylefrinu (uvolňuje dýchací cesty) a dextromethorfanu (tlumí kašel).

Skladem > 5 ks Můžete mít zítra možnosti doručení
119 Kč 135 Kč
Nákupem získáte 1.19 kreditu
5.0
5
4
3
2
1

Paralen Grip chřipka a kašel 500/15/5mg 24 tablet

V tabletách Paralen Grip chřipka a kašel se příznivě uplatňuje kombinace paracetamolu (působí proti bolesti a horečce), fenylefrinu (uvolňuje dýchací cesty) a dextromethorfanu (tlumí kašel).

Účinné látky: Paracetamol, Fenylefrin, Dextromethorfan

Paralen Grip chřipka a kašel je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení doprovázených suchým kašlem a ucpaným nosem. Přináší úlevu od horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, suchého kašle, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání. Přípravek je určen pro dospělé a dospívající od 12 let s tělesnou hmotností nad 40 kg.

Dávkování

Tablety se polykají celé, doporučujeme zapit tekutinou. Jestliže se během léčby objeví zažívací obtíže, užívejte lék během jídla. Obvyklá délka léčby je 3-5 dní.

Kontraindikace

Některé léky mohou ovlivnit vstřebávání paracetamolu, včetně těch užívaných k léčbě vysokého cholesterolu a přípravky k léčbě nevolnosti a zvracení. Jestliže užíváte Paralen Grip chřipka a kašel, neužívejte jiné léky na chřipku a nachlazení nebo k omezení zduření nosní sliznice (dekongestiva) a jiné léky obsahující paracetamol.

Složení

Léčivými látkami jsou paracetamolum 500 mg, dextromethorphani hydrobromidum monohydricum 15 mg, phenylephrini hydrochloridum 5 mg v 1 potahované tabletė.

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.

Vyzkoušejte také další výrobky značky Paralen®, které jsou v kategoriích Volně prodejné léky, Chřipka a nachlazení a Dýchací soustava. Výrobek teď koupíte se slevou 12 %.

EAN: 8595116532832
Značka: Paralen®
SUKL kód: 0207974
Velikost balení: 24 ks
Věk: >12 let
Cesta podání: Perorálně - polyká se
Forma: Tableta
Pro: Pro děti, Pro dospělé
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Trápí mě: Vlhký kašel a špatné odkašlávání, Chřipka a nachlazení, Horečka
Originální název: Paralen Grip chřipka a kašel 500/15/5mg tbl.flm.24
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení

Doporučujeme Vám tyto podobné produkty

5.0
5
4
3
2
1

Hodnocení produktu

Jarmila P. 22. 11. 2019 21:55
Používám, když je mi opravdu hodně špatně a pomůže.
MONIKA Š. 7. 10. 2019 14:24
v poradku
Ludmila L. 17. 9. 2019 12:11
dobré
Marcela R. 17. 9. 2019 10:28
Výborně fungují

Doplňující informace

EAN: 8595116532832
Značka: Paralen®
SUKL kód: 0207974
Velikost balení: 24 ks
Věk: >12 let
Cesta podání: Perorálně - polyká se
Forma: Tableta
Pro: Pro děti, Pro dospělé
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Trápí mě: Vlhký kašel a špatné odkašlávání, Chřipka a nachlazení, Horečka
Originální název: Paralen Grip chřipka a kašel 500/15/5mg tbl.flm.24
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení