Pupalkový olej - Virde - nejlevnější produkty (0 produktů)

Pupalka dvouletá (Oanothera biennis) je bylina se žlutými květy. Podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému, pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu v krvi, posiluje přirozenou obranyschopnost a imunitu organismu, napomáhá …

Zobrazit více

Pupalka dvouletá (Oanothera biennis) je bylina se žlutými květy. Podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému, pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu v krvi, posiluje přirozenou obranyschopnost a imunitu organismu, napomáhá normálnímu stavu pokožky, také napomáhá (před) menstruačnímu komfortu.

Olej je bohatým přírodním zdrojem esenciálních mastných kyselin, jako je kyselina gama-linolenová (GLA) a linolová. Tyto kyseliny si organismus nedokáže vyrobit sám, proto je nutné je doplňovat stravou.

Je vhodný k vnitřnímu i zevnímu užívání.

Uživatelé si nejvíc oblíbili řady Noventis a Virde. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Noventis Pupalka s vitamínem E 60 kapslí.

Vymazat všechny filtry

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?

Produkty z kategorie Pupalkový olej jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Pupalkový olej seřazené od těch nejlevnějších. Pupalkový olej jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších.